کد خبر : 100056
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 62 بازدید

عادلی: ۵۲۶ واحد خونی روز تاسوعا و عاشورا در لرستان اهدا شد

به گزارش میرملاس امید علی عادلی اظهار داشت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی دو پایگاه خون‌گیری در شهرستان خرم‌آباد و یک پایگاه در شهرستان بروجرد در دو نوبت صبح و عصر فعال شد و در این مدت ۵۲۶ واحد خونی در استان اهدا شد. وی افزود: در شب تاسوعا ۲۸ نفر برای اهدای خون […]

به گزارش میرملاس امید علی عادلی اظهار داشت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی دو پایگاه خون‌گیری در شهرستان خرم‌آباد و یک پایگاه در شهرستان بروجرد در دو نوبت صبح و عصر فعال شد و در این مدت ۵۲۶ واحد خونی در استان اهدا شد.

وی افزود: در شب تاسوعا ۲۸ نفر برای اهدای خون مراجعه کرده که از این تعداد ۱۸ نفر موفق به اهدای خون شدند که ۸ نفر از اهداکنندگان مستمر و ۱۰ نفر اهداکننده باسابقه بودند.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان لرستان عنوان کرد: در روز تاسوعای حسینی ۳۲۷ نفر پذیرش شدند که از این تعداد ۲۶۲ نفر موفق به اهدای خون شدند در روز عاشورا ۲۹۷ نفز مراجعه کرده که از این تعداد ۲۶۴ نفر موفق به اهدای خون شدند.

وی بیان کرد: درمجموع روزهای تاسوعا و عاشورا ۶۵۲ نفر برای اهدا خون به پایگاه های خونگیری مراجعه کرده که از این تعداد ۵۲۶ نفر موفق به اهدا خون شدند.

منبع: تسنیم

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :