کد خبر : 10006
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

انتخاب بهترین‏های ورزش لرستان؛ در نطفه، خفه شد!

مهران مریدی / میرملاس نیوز : انتخاب بهترین‏های ورزش لرستان، رویایی بیش نبود طرحی که در نطفه، خفه شد! در اواخر سال گذشته مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از انتخاب بهترین‌های سال 90 ورزش استان خبر داد و افزود: «در خردادماه سال 91 این مهم صورت می‌گیرد.» در این راستا کارگروهی هم تشکیل و چند […]


مهران مریدی / میرملاس نیوز :

انتخاب بهترین‏های ورزش لرستان، رویایی بیش نبود

طرحی که در نطفه، خفه شد!
در اواخر سال گذشته مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از انتخاب بهترین‌های سال 90 ورزش استان خبر داد و افزود: «در خردادماه سال 91 این مهم صورت می‌گیرد.»

در این راستا کارگروهی هم تشکیل و چند جلسه برگزار شد اما “خروجی” نداشت. اینکه در لرستان قرار بود این کار اجرا شود، جای بسی خوشحالی داشت اما راستش زیاد خوش‏بین نبودیم.

اختلاف نظر بین اعضای این کارگروه که نگارنده هم جز آن‌ها بودم و کمی سهل‌انگاری متولیان، کار را سخت کرد. یک ماه و اندی پیش در نشست خبری با فرهاد نیکوخصال مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، این سوال را پرسیدم که چرا با وجود وعده‎ای که دادید، بهترین‌های ورزش استان در سال 90 انتخاب نشدند، که در پاسخ گفت: «یک کارگروه که تعدادی از خبرنگاران عضو آن بودند، برای این مهم تشکیل شد اما دیگر خبری نشد و همین جا به آقای مرآت معاون ورزشی اداره می‎گویم که به‏زودی حتماً باید این کار صورت بگیرد.»

با اینکه از برگزاری آن جلسه بیش از یک ماه و از تاریخی (خرداد91) که مدیرکل ورزش و جوانان اعلام کردند، 4 ماه می‏گذرد، اما هنوز خبری نشده و به نظر می‌رسد ورزشی‌های استان باید حالا حالاها در انتظار این کار بمانند و با این رویا روزگار بگذرانند!

اجرای چنین برنامه‌هایی می‌توانند فاصله “شعار تا عمل” را کم و ما را امیدوار کند که می‌توانیم در استان ورزش خیز لرستان شاهد برنامه‌های نوین باشیم و چقدر خوب می‌شود؛ این‌گونه ایده‌ها در نطفه، خفه نشوند.

یعنی واقعاً انتخاب بهترین‌های ورزش لرستان اینقدر سخت بود که پس از برگزاری چند جلسه، بی‌خیال شویم و این کار را به همین راحتی فراموش کنیم. سال 92 هم نم‏نمک از راه می‌رسد اما خبری از بهترین ورزش سال 90 لرستان نیست. اگر برنامه‌ای برای این کار تعریف شود هرکس سکاندار اداره ورزش استان باشد می‌تواند به راحتی چیزی که الان «شعار» است، را اجرا کند.

پیشرفت ورزش استان نیازمند، برنامه‌های مدون و تعریف شده است و هر چقدر بر اجرای چنین برنامه‌هایی تأکید شود باز هم کم است و از متولیان امر می‏خواهیم در این راستا بیشتر تلاش‎کنند، شاید انگیزه‌ای باشد برای ورزشکاران این دیار که دائم در حق آنها ظلم می‌شود.

راستی به نظر شما بهترین ورزشکاران زن و مرد لرستان در سال 90 چه کسانی هستند؟

آقایان…!

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

بدون شک بهترین ورزشکار لرستان طالب نعمت پور است

[پاسخ]

مهران مریدی / سرویس ورزشی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۱ ۱۴:۴۸:

با سلام خدمت دوست گرامی
حیف که طالب به المپیک نرفت امیدوارم در مسابقات کشتی دانشجویان جهان طلا بگیرد.

[پاسخ]

هنجس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۱ ۱۹:۰۰:

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست گرامی جناب آقای مریدی عزیز که با مطالب زیبایی که مینویسید به طور جدی پیگیر مسائل ورزشی این دیار هستید.خدمت شما عرض کنم که جناب محمد بنا در مورد وزن 84 کیلو گرم با وجود اینکه مربی کاربلدیه ولی بزرگترین اشتباه دوران مربیگری خودشو مرتکب شد که تو مسابقات مشخص شد.من به عنوان یکی از دوستان نزدیک طالب میدیدم که چقدر در این مورد اذیت میشد.مریدی عزیز ورزش لرستان به دلسوزهایی مثل شما نیاز مبرم داره امیدوارم که در این امر موفق و موید وپیروز باشید.

[پاسخ]

مهران پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ مهر , ۱۳۹۱ ۱۹:۲۶:

در مورد طالب و عدم حضورش در المپیک با شما و اینکه بنا بزرگترین اشتباه چند سال اخیرش را مرتکب شد با جنابعالی موافقم و ممنون از اینکه مطالب ورزشی را همیشه رصد و ما را شرمنده میکنید. با تشکر

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

بهترین ورزشکار لرستان اون جانبازی بود که رفت پارالمپیک…….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :