کد خبر : 100060
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 351 بازدید

دستگیری متخلف زنده گیری «کبک» در کوهدشت

به گزارش میرملاس حمید طولابی گفت: با توجه به گزارش موثق رسیده به این اداره مبنی بر زنده گیری پرندگان در یکی از مناطق شهرستان کوهدشت، بلافاصله یگان حفاظت محیط ‌زیست این اداره به منطقه عزیمت کرد و یک نفر متخلف را  به همراه وسایل زنده گیری، یک قبضه اسلحه و ۸ عدد فشنگ دستگیر […]

به گزارش میرملاس حمید طولابی گفت: با توجه به گزارش موثق رسیده به این اداره مبنی بر زنده گیری پرندگان در یکی از مناطق شهرستان کوهدشت، بلافاصله یگان حفاظت محیط ‌زیست این اداره به منطقه عزیمت کرد و یک نفر متخلف را  به همراه وسایل زنده گیری، یک قبضه اسلحه و ۸ عدد فشنگ دستگیر کرد.

وی با بیان اینکه پرونده این متخلف برای سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع شده از رهاسازی پرندگان کشف شده در زیستگاه طبیعی خود خبر داد.

رئیس اداره حفاظت محیط ‌زیست شهرستان کوهدشت افزود: با برنامه‌ریزی های انجام شده در راستای  گشت و کنترل در سطح حوزه استحفاظی با اقدام به موقع یگان حفاظت این اداره یک نفر متخلف شروع به شکار قبل از انجام هرگونه شکاری دستگیر و ادوات و وسایل آن ضبط شد.

منبع: مهر

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

امیدوارم گزارش از روی خیرخواهی وطبیعت دوستی بوده باشد. قابل توجه مقامات مسئول , شورای روستاها به همراه نیروهای بسیج مردمی روستاها می توانند نقش اساسی درحفظ محیط زیست وجنگل ها داشته باشند .خواهشن استفاده کنید.

[پاسخ]

احمدي در گفته :

منم با نظر ناشناس موافقم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :