کد خبر : 10049
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 755 بازدید

گزارش تصويري / نشست خبری ملکشاهی با خبرنگاران و اصحاب رسانه در کوهدشت

عكاس : بيات آزادبخت

شرح کامل نشست خبری را اینجا بخوانید

عكاس : بيات آزادبخت

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقای آزادبخت مدیر سایت کت و شلور خوش رنگت یه سمت اون دو برگه تا خورده بی کلاس یه سمت. یه دفتری سررسیدی چیزی با خودت همره داشته باش همیشه

[پاسخ]

طرفدار امامی در گفته :

خوشم میاد خانواده آزادبخت افتادید به … خوردن و خایه ی مالی ملکشاهی رو میکنید که به یه نوایی برسید.آدم چقدر باید زن صفت باشه.هیچی بهتون نمیرسه چون طرفدارهای ملکشاهی نمیزارن

[پاسخ]

بي طرف پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۵:

آقا يا خانم طرفدار امامي. بدترين و وقيح ترين كار ، اين كاريه كه تو و امثال تو انجام ميديد. كه من حيفم مياد اسمتونو آقا بزارم. چه ربطي داره آخه؟ اين جمعيت طرفدار هركي بودن يا هستن (كه طرفداراي همه كانديداها توشون هست) براي اون كارايي كه تو گفتي و فقط در شان خودته اونجا نرفتن. اينا براي اين رفتن كه مشكلات آدم مريضي مثل تورو عنوان كنن تا شايد كمي فرهنگ در وجودت پديدار بشه. گرچه كسي كه با اين بي ادبي و حماقت حرف مي زنه بعيده اصلاح بشه. حتم دارم تو از اون دسته آدمايي هستي كه وقتي بين جمع مي شينيد از فرهنگ و شخصيت و انسانيت حرف مي زيند ولي خودت از اينها بويي نبردي و با اسم ناشناس ديگران رو تخريب و مورد اتهام قرار مي دي. از خدا بترس البته اگه در وجودت اعتقادي هست..اينها اصحاب رسانه هستن. خبرنگارايي هستن كه بدون هيچ چشم داشت مالي دارن از جيب و وقت خودشون هزينه مي كنند تا بگن تو هم آدمي. پس آدم باش. ملكشاهي نه تنها به اينها چيزي نميده بلكه ممكن ازشون دلخور هم بشه چون قصدشون گفتن واقعيت هاست و مشكلاتي كه امثال تو و مسئولين گذشته براي اين شهر درست كردن.

[پاسخ]

هنجس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵:

آقای بیطرف مطمئن باشید این آقا یا خانم طرفدار امامی نیست،طرفدارهای امامی اینقدر شعور و شخصیت دارند که اگه بخوان نظری بدهند با منطق و دلیل باشه.ما هم خودمون منتقد عملکرد آقای امامی هستیم ولی شما قبول دارید که این خبرنگارها و روزنامه نگارها خیلی دیر به فکر انتقاد کردن افتادن ای کاش اون موقع چند نفرشون هم با آقای امامی یا آقای قبادی نشست خبری میگذاشتند چند بار بهشون گیر میدادند تا اونا هم یه حرکتی از خودشون نشون میدادند.امیدواریم که این خبرنگاران عزیز پیگیر اینگونه قضایا باشند.ما هم آرزویمان پیشرفت هر چه سریعتره شهرمان است.

[پاسخ]

مهدی ویسی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۵:

مطمئا باشید تنها خبرنگاری که اهل بگو بخند با نماینده نیست آقای حشمت آزادبخت هستن.خدایی نکرده نمیگم با آقای ملکشاهی مشکلی دارن ولی تنها خبرنگاری که در اون جلسه دید انتقادی(انتقاد سازنده) نسبت به نماینده داشت آقای حشمت آزادبخت بود.

[پاسخ]

مامانم اينا پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ مهر , ۱۳۹۱ ۲۲:۵۴:

اقاي ازادبخت يانخوندي ياوقتي كه بايدسانسوركني بلد نيستي!چه وضعيه اخه!!؟

[پاسخ]

سینا قلندری پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۷ مهر , ۱۳۹۱ ۱۵:۰۷:

به نظر نمیاد طرفدار امامی هم باشی چون من خیلی از طرفداران امامی رو می شناسم و مطمئنم شخصیتشون بالاتر از اینه که پشت پرده قایم بشن و حرف بزنن اگر طرفدار امامی بودی باید خودت رو معرفی می کردی نه اینکه پشت یک اسم جعلی خودت رو قایم کنی.
آقای آزادبخت بنده از طرف مردم عوام کوهدشت از شما و تمام همکاران خبرنگارتان تشکر و قدردانی می کنم.

[پاسخ]

بابا من اینا رو میشناسم این همه بیکار از کجا اومدن شدن خبرنگار قبول کارت خبرنگاری دارن اما در چه روزنامه یا سایت یا مجله خبری کار میکنند همه بیکارن بجز این آزاد بخت ها همگی بیکار الاف مثلا این یارو سوری کجاش خبر نگار چون نزدیک به ملکشاهی هستش باید اونجا باشه وای از دست این همه بیکار
یکم هم به فکر مردم باشید

[پاسخ]

بي طرف پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۱:

تو حالت خوش نيست. بيماري . خودتو به يك روان پزشك نشون بده عزيزم. اگه با شخصي مثل آقاي محترمي كه اسم بردي (و خبرنگار هم نيست و براي خبرنگاري هم نيومده) مشكل داري چرا بقيه رو زير سوال مي بري. بله اينها بيكارن. دقيقا براي اين بيكارن كه امثال تو و اون طرفدار بالا با خودشيريني در عين بي سوادي ميريد سر كار. هر كدوم از اينها اندازه موهاي تو مطالعه دارن و با مجلات و نشريات و سايت هاي مختلف كار كردن. اگر خبر نداري و اطلاعاتت ناقصه به خودت شك كن نه به ديگران گير بده. چند نفر از اينها همراه نماينده بودند و داخل سالن هستند. دليل نميشه كه چون شخصي اينجاست خبرنگار باشه. خب مگه محمدرضا گراوند خبرنگاره. عضو شوراست و همراه ملكشاهي. كمي چشمتون رو باز كنيد و خدا رو در نظر بگيريد. به حرفهام فكر كنيد و خجالت بكشيدو. قشر زحمتكش خبرنگار هم نباشه ديگه مسئولين هر بلايي كه البته حقتون هست سرتون ميارن. انسان باشيد. به قول امام حسين :اگه دين نداريد آزاده باشيد. وجود افراد عقده اي و بيماري مثل شماها اين شهر رو در عقب موندگي نگه ميداره. انسان باشيد انسان باشيد. همين

[پاسخ]

فاطمه نیازی- خبرنگار هفته نامه سیمره پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۷ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰:

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
جامه ی کس سیه و دلق خود ارزق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

راهنمای روزنامه نگاری بنیاد رویترز، نقش خبرنگار در جامعه را این گونه توصیف می کند:

یکی از نقش‌های مهم خبرنگارها در حکومت‌های ‏دموکراتیک این است که رابطی میان دولت و مردم باشند. این ‏کانالی دو طرفه است. خبرنگار می‌تواند از تصمیمات و ‏اقدامات دولت به مردم بگوید و نظر مردم را به دولت منتقل ‏کند.
باید گفت در عصرموج سوم، مطبوعات و خبرنگارانی می توانند داعیه خدمت رسانی و روشنگری داشته باشند، که حرفه ای بوده و حرفه ای عمل کنند.
حال اگر خبرنگار و یا روزنامه نگاری رسالت خود را فراموش کرد، آیا باید فراموشی او را به جامعه ی خبرنگاران و یا مطبوعات نسبت داد؟
جامعه ای که در حال تضاد با خبرنگاران قرار بگیرد، نه تنها روشنگر نخواهد بود، بلکه مجرای گفت و گو و گفتمان و فضای نقد را هم خواهد بست.

[پاسخ]

akas در گفته :

این بیات هم با این عکسهاش

[پاسخ]

بيطرف پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ مهر , ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸:

هركس بگرين هومال بن كشي ديري.

[پاسخ]

يه بي طرف ديگه پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۲:

خيلي هم خوبن. اگه بهتر بلدي بفرما. اين گوي و اين ميدان. چرا ضعف هاي خودت رو با خراب كردن ديگران پوشش ميديد؟ به قول بيطرف انسان باشيد. هميــــــــــــــــــــــــــــــن

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

مهندس داریوش آزادبخت و عشق است . میمزا

[پاسخ]

شهروند در گفته :

بیشتر بادیگاردهای ملکشاهین تا خبر نگار ………………….

[پاسخ]

ندا در گفته :

آقای علیزاده و احمد بساطی ٰو ضرونی از کی تا حالا خبرنگار شدند واقعا از ماست که بر ماست

[پاسخ]

ابوذر در گفته :

در پاسخ به یکی از دیدگاههای بالا:
اولا که یک خبرنگار لازم نیست حتما در یک روزنامه فعالیت کنه. کسی که سایت خبری ثبت شده داره هم خبرنگار محسوب میشه.
دوما بنده آن چند نفری رو که توی این عکس ها دیدم رو مطمئنم بیکار نیستند. حداقل سه یا چهار نفرشان از همکاران هفته نامه سیمره هستند. اگر سیمره را خوانده بودید با مقالات کوتاه و زیبای آقای حشمت اله آزادبخت حتما آشنا می شدید. آقای امین آزادبخت هم که خبرنگار ایرنا و مهر است اگر اشتباه نکنم و خبرنگار رسمی. آقای دوست محمدی نیز که از جوانان تحصیل کرده و نخبگان دلسوز شهرستان است .
سوما یکی از راههای به فکر مردم بودن همین اداره سایت های خبری است که انصافا میرملاس فارغ از برخی تبلیغات که آنهم لازمه گردش سایت است عملکرد خوبی داشته. مشکلات را خوب به تصویر میکشد و زبان مردم است.

همچنین در پاسخ به آقای طرفدار امامی:
واقعا برای طرز تفکر شما متاسفم. بنده آقای حشمت اله آزادبخت و گرایشهای فکری ایشان را میشناسم. از صد مرد نیز مردتر است. خدا رو خوش نمیاد تهمت بزنید و توهین کنید. انصاف خوب چیزی است.
در ثانی زمان آقای امامی ایشان چندبار با خبرنگاران جلسه داشت؟ عملکرد آقای امامی را چرا هیچجا نمیتوان پیدا کرد؟ مردم آگاهتر از این هستند که بخواهند فریب شما را بخورند. اتفاقا بنده که خداشاهده رای ندادم و با هیچ یک از نمایندگان نیز همسو نیستم چنین برداشت کردم که شما جیره خوار امامی هستید نه این دوستان شریف.
سوما هنوز روح قومی گری همراه شماست. خواهر گرامی لطفا به فکر شهرستان باش و اختلافات را کنار بذار.

همچنین یک دیدگاه در مورد این خبر:
لطفا توضیحات جلسه را نیز منتشر کنید. چه پرسشهایی مطرح شد؟ پاسخ ها؟ موضوعات مورد بحث. فقط انتشار عکس ها یه مقدار بدور از حرفه ای بودن است.

[پاسخ]

ابوذر در گفته :

البته خط پایانی دیدگاه پیشین را ویرایش میکنم: موضوعات مورد بحث را در لینک زیر یافتم. سپاس
http://www.mirmalas.com/news/9841/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D9%87%D8%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA/

[پاسخ]

ابوذر جان توجه کن من گفتم جز این آقایون آزادبخت فعالیت دارن ما بقی چه فعالیتی دارن اگه این جور باشه آقا ما هم خبرنگار یه کارت خبرنگاری می گیریم فعالیت نمی کنیم بعد تو جلسات شرکت می کنیم اول نظر رو بخون بعد نظر بده

[پاسخ]

احمدی در گفته :

این اقای بیطرف مثل اینکه یه قولی -پستی-وامی و…گرفته که خیلی داغه برادر عزیز این همراهان ملکشاهی کدامشان اصحاب رسانه هستند همین عضو شورا از عوامل ایجاد مشکلات شهره و استخدامهای فامیلی تو شهرداری بابا مردم خیلی شعور دارن و سایرین که نمی خواهم اسم ببرم ………………….

[پاسخ]

راستگو پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴:

بااين حرفاي تووامثال توشوراچيزي روازدست نميده..:-):-):-)

[پاسخ]

سلام برهمه ی دوستان عزیز. خیلی خوشحالم که در کوهدشت جوی درست شده تا همه بیایند و به راحتی نظر خودشون رو بگن. خیلی خوبه دموکراسی نظر به وجود بیاد و این کم کم یه عادت می شه و به برخوردهای خیابانی هم کشیده می شه . اونوقته که به جای درگیری ها و دهن لقی ها راحت باهم حرف بزنیم هرچند مخالف هم …. کسانی هم که با کامنت ها و نظراتشون درمورد بنده نظرداده اند از زاویه ی دیدشون به من نگاه کرده اند وحتما حس کرده اند که من وامثال من اونجوری هستیم که توی ذهن این عزیزان نقش بسته ایم وحق هم دارن چون اندیشه شونو بیان کرداه اند.اما از طرفی کاش همه روزی با اسم واقعی کامنت بذاریم و بی پرده بیایم و نظر خودمونو غیرمغرضانه بگیم. دوست عزیزی هم که بنده رو مورد لطف کامنت قرار دادن کاش اون روز بودند و می دیدند که خبرنگاران اون روز چه درخواست هایی از جناب ملکشاهی داشتند . درخواست هایی نه شخصی بلکه درخواست هایی که تماما دغدغه ی مردم کوهدشت به خصوص جوان های بی کار و نان و…بود. به هرحال خاک پای همه هستم و خوشحالم که با وجود بی کاری و اجاره نشینی و هزار بار سنگین زندگی گاهی با قلم ناقص خود دغدغه های مردم بافرهنگ خودم رو می نویسم .مردمی که صاحب تمدنی طلایی در گذشته بوده اند و امروز هم حرف های زیادی برای گفتن دارند. مانا باشید.

[پاسخ]

ابوذر پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۰۰:۵۱:

درود بر شما استاد گرامی. امیدوارم همیشه سربلند باشید.

[پاسخ]

حشمت اله آزادبخت / دبیر سرویس اجتماعی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷:

درضمن از همراهان جناب ملکشاهی گفته بودید بله درسته این آقایان فقط همراه آقای ملکشاهی بودند و کاری به کار هم نداشتیم و تا آخر نشست هم ساکت بودند و اصلا جزو برنامه نبودند .خوب این هم طبیعیه که عده ای انگشت شمار همیشه سایه به سایه ی نماینده هستند…ودر مورد شورای شهر و حرفایی که احمدی عزیز گفته من هم موافقم. درضمن جلسه با نماینده وهرکس دیگر به معنای طرفداری از ایشان یا به قول اون آقای مستعار محترم جیره خواری نیست .

[پاسخ]

مهدی ویسی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۰:

دوستان عزیز بنده به همراه آقای آزادبخت مدیر محترم میرملاس ترتیب این جلسه رو گذاشتیم.کس خاصی هم همراه آقای ملکشاهی نبوده که به عنوان بادیگارد ازشون یاد میکنید.فقط من بودم و آقای گراوند که به عنوان مدیر دفترشون همراهشون هست.بقیه افراد هم خبرنگاران شهرمون بودن چند نفر هم که در فرمانداری حضور داشتن مایل بودن در جلسه باشن.تمام این دوستان خبرنگار همه در روزنامه ها و سایت های مهم خبری حضور دارن (فارس،مهر،ایرنا،میرملاس،خبرگزاری لرستان،سیمره،بیان لر،کارون و …)از جمله آقای آزادبخت از خبرگزاری مهر که فعالترینشون هستن امیدوارم قسمت استان لرستان خبرگزاری مهر رو ببینید و متوجه فعالیتهای سازنده ایشون واسه شهرمون میشید.در این جلسه موارد بسیار مهمی از مشکلات شهرمون عنوان شد و از همین حالا من جلسات بعدی رو با نماینده محترم هماهنگ کردیم که در آینده نه چندان دور نتایج مفیدش رو همه میبینن

[پاسخ]

مامانم اينا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸:

همون جوري كه بلدي چه جوري زيرابي بري دفعه ي اخرت باشه كه به ديگران توهين ميكنيد!چه تو چه ملكشاهي وچه احمدي..بزاريدچابلوس نباشيد،پرادعاها..

[پاسخ]

علي_ط در گفته :

كدوم خبرنگار ؟!………….._اينا يك مشت انسانن كه فقط شنا تو جريان اب وبلدن _يه ده كوره اين همه كدخدا؟!نخندونين مارو ديگه_

[پاسخ]

ک س در گفته :

آقای گراوند دست چپ ازت جلو زد نیروها ی خود را جازد اما تو چه….
تمام نیروهایی که پست گرفتن منصوب به طولابی اند

[پاسخ]

حسنی تبار در گفته :

باسلام برخود لازم دانستم که از برخورد منطقی و فرهنگی جناب آقای حشمت ا…آزادبخت در جواب کامنت ها ،سپاسگزاری کنم.

در کار فرهنگی جواب عصبانیت،عصبانی شدن و جواب فحش فحاشی نیست.البته ما هنوز به این تمرینها داریم

[پاسخ]

ادب در گفته :

باسلام وخسته نباشید خدمت تمام دوستان بهتره به جای این بدوبیراه گفتن ها اگه راست میگین یه راه کاری ارایه کنید وبهم بی احترامی نکنید بببببببررررررررااااااااااااااااااددددددددددددرررررررررررررررررررر

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

با نظر ندا خانوم موافقم گل گفتی آی گل گفتی….

[پاسخ]

با سلام.
آقای به ظاهر بی طرف اولا :نه کسی رو زیر سوال بردم و نه می خواهم ببرم
دوما : بیمار کسی است که این جور الفاظی را به کار میبرند و کسی خود را به روان پزشک معرفی می کند که این الفاظ را می گوید پس شما نیاز به یک وقت درمان طولانی دارید.
سوما: اگر ما خود شیرین بودیم الان بیکار در خانه نبودم و انتقاد های گفته را نمی کردم به جای سرو کله زدن با افرادبیماری مثل شما که تحت درمان هستید سر کار بودم و خود شیرینی های خود را میکردم .
چهارما: چرا این افراد باید اینجا باشند؟ آیا محمد رضا گراوند نباید در شورا حضور داشته باشد؟ این جا چکار میکند؟ مگر دیدار اصحاب رسانه با نماینده مردم نیست؟ چرا ایشان که عضو شورا هستند اینجا هستند ؟
اگر این آقا برای جوابگویی به فرض مٍثال هم آمده اند باید در این روز باشد اگر ایشان راست می گویند چرا در یک روز دیگر خود این کار را نمیکند؟ و در شوراء شهر پاسخگوی سوالات خبرنگاران نیستند.

یه سوال از شما وقتی آقای احمدی نژاد با اصحاب رسانه دیدار دارند آیا وزیر کشور در آن جا حضور دارند یا دیگر وزراء؟ نه آقای بی طرف آقای آزاد بخت در بخشی از نظر خود گفته اند که آن ها ساکت در یک گوشه بوده اند و حرفی هم نزده اند چرا اینجا حضور دارند؟ شاید در همان ساعت یکی از شهروندان ما در همان لحظه کار واجب با ایشان در شوراء شهر داشتند آیا نباید ایشان در آن جا حضور داشته باشند؟ اگر این مسئولیت را قبول کرده اند باید تا آخر به این مسئولیت پایبند باشند و پاسخ گوی مردم باشند.
از یک طرف با شما موافق هستم هر بلای به سر ما مردم کوهدشت بیاید کم است ما مردم هستیم که با انتخاب بد و به خاطر یه پست لعتی این همه بلا باید سرمان بیاید اگر انتخاب ما مردم خوب بود الان کوهدشت یک شهری صنعتی بود. یکی از دلایل انتخاب اشتباه ما این است که نماینده خوب نداریم اگر نماینده خوب داشتیم در این چند سال یه بودجه حسابی برای این جاده کوهدشت به خرم آباد که 8 سال است همان شکل باقی مانده و جان صد ها جوان کوهدشتی را گرفته تصویب میکرند آیا با 3 میلیارد میشود جاده به این خرابی رو درست کرد؟ (به گفته آقای ملکشاهی در شبکه افلاک ) یا آیا میشود با کمترین بودجه گاز رسانی برای روستا های شهر کرد؟ یا آیا میشود آب رسانی کرد؟ این ها همه از تو سری خوردن انتخاب نماینده …..است که خودمان بر سر خودمان تو سری میزنیم البته منصف هم باشیم نباید یه ریاست ها گیر داد بلکه نمایندگان هستند این بلا را به سر آقایان رئیس می آورند و بد نام می شوند.
یک توصیه به آقای ملکشاهی:
اگر می خواهند در دل مردم جای داشته باشند و در دوره های بعدی آراء مردم را داشته باشند باید به حاشیه ها گوش ندهند و ریاست های فعلی را عوض نکنند زیرا یکی از دلایل از عقب ماندگی شهر کوهدشت همین مسئله است متاسفانه هر نماینده جدید که وارد این میدان بزرگ می شوند اول کاری که می کند عزل نصب ها است که خیلی خوشایند نیست . زیرا تا ریاست جدید بر کار ها حاکم بشود دوره 4 سا له تمام شده و اگر ریاست های فعلی به کار خود ادامه دهند بدون شک کوهدشت روند رو به رشدی خواهد داشت. و اگر مردم این روند رو به رشد را مشاهده کنند بدون شک ایشان نماینده ثابت مردم کوهدشت هستند تا دوره بازنشستگی و بدون شک در دل ها و یاد ها خواهند ماند امیدوارم آقای ملکشاهی نظر بنده حقیر را بخواند و بهترین تصمیم را بگیرند.
و در پایان چند نکته :
1-آقای ملکشاهی بنده میدانم که طرفداران جناب عالی از شما توقع دارند اما اگر شما به فکر طرفداران خود باشید بدون شک به هیچ جا نخواهید رسید و اگر می خواهید در دل مردم باشید کار های عمرانی خوبی برای شهر انجام دهید زیرا با این کار نه تنها طرفداران خود بلکه تمامی مردم شما را انتخاب می کنند در این موضوع شکی نکنید .
2- خبر ها حاکی از آن است که بعضی از ریاست های فعلی نحوه اداره کردن این مسولیت به این بزرگی را ندارند خواهشا این موضوع را پیگیری کنید.
3-برای رضای خدا کار کنید .

[پاسخ]

نوری در گفته :

1.بهنر اینه که به هم احترام بذاریم . زنده باد مخالف من این اصل اول دموکراسیه 2.از مدیر محترم سایت خواهش می کنم گزارش نوشتاری این نشست رو هم بذاره تا ببینیم دغدغه های خبرنگاریای شهرمون که نماینده افکار عمومی اند چی بوده و مهمتر جواب مسئولین وبرنامه هاشون برا محرومیت زدایی از چهزه این شهرستان چیه. با تشکر و عرض خسته نباشید

[پاسخ]

مونا مونا.. پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳:

ايناروبه اين اقايون خبرنگاربگو..شايدبفهمن كجان دارن چيكارميكنن

[پاسخ]

عباسی در گفته :

درودخدابرآزادبخت بهتره خجالت بکشید کسانی که قدر این نویسنده زرگ رو نمیدونید حشمت آزادبخت اگه تو خارج بود الان براش سرودست می شکستیم

[پاسخ]

چشم حسود کور آقای ملکشاهی ماشاله خیلی خوش تیپن.

[پاسخ]

فاطمه نیازی- خبرنگار هفته نامه سیمره در گفته :

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
جامه ی کس سیه و دلق خود ارزق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

راهنمای روزنامه نگاری بنیاد رویترز، نقش خبرنگار در جامعه را این گونه توصیف می کند:

یکی از نقش‌های مهم خبرنگارها در حکومت‌های ‏دموکراتیک این است که رابطی میان دولت و مردم باشند. این ‏کانالی دو طرفه است. خبرنگار می‌تواند از تصمیمات و ‏اقدامات دولت به مردم بگوید و نظر مردم را به دولت منتقل ‏کند.
باید گفت در عصرموج سوم، مطبوعات و خبرنگارانی می توانند داعیه خدمت رسانی و روشنگری داشته باشند، که حرفه ای بوده و حرفه ای عمل کنند.
حال اگر خبرنگار و یا روزنامه نگاری رسالت خود را فراموش کرد، آیا باید فراموشی او را به جامعه ی خبرنگاران و یا مطبوعات نسبت داد؟
جامعه ای که در حال تضاد با خبرنگاران قرار بگیرد، نه تنها روشنگر نخواهد بود، بلکه مجرای گفت و گو و گفتمان و فضای نقد را هم خواهد بست.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :