کد خبر : 100691
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 441 بازدید

جوابیه آموزش و پرورش لرستان به مصاحبه «ملکشاهی راد»: اتهاماتی ناروا و غیر منصفانه به دستگاه تعلیم و تربیت وارد نموده اید

  در پی به اصطلاح افشاگری دبیر حزب …… و نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و اتهامات ناروا و غیر منصفانه وی به دستگاه تعلیم و تربیت در راستای تنویر افکار عمومی مطالبی را به عرض مردم شریف و فهیم می رسانیم . آقای نماینده در این افشاگری اشاره کرده اید […]

 

در پی به اصطلاح افشاگری دبیر حزب …… و نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و اتهامات ناروا و غیر منصفانه وی به دستگاه تعلیم و تربیت در راستای تنویر افکار عمومی مطالبی را به عرض مردم شریف و فهیم می رسانیم .

آقای نماینده در این افشاگری اشاره کرده اید که ژن های برتر به آموزش و پرورش لرستان رسیده است

اما گویا فراموش کرده اند که ژن برتر آموزش و پرورش لرستان مربوط به زمانی بود که اکثر قریب به اتفاق منصوبین این دستگاه می بایست از حلقه یک حزب خاص که دبیری آن بر عهده مدیر کل وقت بود، عبور کنند
این حق مردم است که بدانند علت عصبانیت شما چیست ؟

آیا فراموش کرده اید که این دولت برخاسته از رای و نظر مردمی است که به اعتدال و تدبیر رای داده اند و نمی توان مخالفینی را که هیچ ابایی در تخریب و تضعیف دولت ندارند ،با ارعاب و تهدید بر اریکه قدرت نشاند ؟

آقای نماینده!
از جایگاه استان در کنکور سراسری ابراز ناراحتی کرده اید . اما فراموش کرده اید که خود در حالی مدیریت آموزش و پرورش را تحویل دادید که لرستان با سقوط ۴پله ای به جایگاه ۳۰کشور تنزل پیدا کرد .

کاش لیست منصوبین خود را منتشر می کردید تا مردم و فرهنگیان قضاوت کنند که کدام دوران زمان جولان سیاسیون بر دستگاه تعلیم و تربیت بود ؟

آیا فراموش کرده اید بدهی میلیاردی حامل های انرژی مداری میراثی است که از شما به آموزش و پرورش رسیده است
باید پاسخ قانع کننده ای برای افکار عمومی داشته باشید

جناب نماینده محترم مجلس !

کاش با شجاعت لیست استخدام شدگان دوران تصدی خود و دوستانتان را منتشر می کردید تا مردم قضاوت کنند که معیارو ملاک استخدام ها چه بود؟کاش لیست منصوبین خود را منتشر می کردید تا مردم و فرهنگیان قضاوت کنند که کدام دوران زمان جولان سیاسیون بر دستگاه تعلیم و تربیت بود؟ باید پاسخ قانع کننده ای برای افکار عمومی داشته باشید

در این دورانی که نمایندگی مردم شریف را یدک می کشید آیا حتی یک بار هم از مسائل و مشکلات تعلیم و تربیت سوال کرده اید ؟ آیا پیگیر کیفیت آموزش و پرورش بوده اید؟ آیا راهکارو یا پیشنهادی برای پیشبرد بهتر اهداف تعلیم و تربیت و رشدو بالندگی آینده سازان این مرزو بوم ارائه داده اید ؟

چرا برای انتصاب مصادیق خاص، آموزش و پرورش را تحت فشار میگذارید ؟‌ چرا معاملات سیاسی را بر منافع و مصالح دانش آموزان ترجیح می دهید ؟ چرا وقتی مدیریت آموزش و پرورش تلاش کرد تا از ظرفیت نمایندگان برای رفع موانع و مشکلات پیش رو استفاده کند؛ کوچکترین کمکی نکردید و حتی حاضر نشدید در جمع همکاران خودتان و اعضای محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حاضر شوید ؟

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ما برای شان و جایگاه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ارزش قائلیم و نیک می دانیم که باید پاسخگوی آنان باشیم اما به مرز اختیارات قانونی قوای مقننه و مجریه نیز واقفیم .

شما سوگند یاد کرده اید و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد کرده اید که پاسدار حریم اسلام و نگاهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشید و ودیعه‏ای را که ملت به شما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنید و در انجام وظایف وکالت، امانت و تقوی را رعایت کنید و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشید. جنابعالی در پیشگاه قرآن کریم سوگند یاد کرده اید که از قانون اساسی دفاع کنید و در گفته‏ ها ، نوشته‏ ها و اظهارنظرها، استقلال کشور و آزادی مردم و تأمین مصالح آنها را مد نظر داشته باشید .

حال چه شده است که برای اعمال فشار به دستگاه تعلیم و تربیت و انتصاب اعضای ستاد انتخاباتی خودتان بی محابا بر آموزش و پرورش تاخته و غیر منصفانه واقعیت ها را کتمان می کنید ؟

در پایان انتظار داریم به دور از هر گونه #سهم_خواهی به دنبال تامین منافع و مصالح دانش آموزان و فرهنگیانی باشید که برای توسعه و پیشرفت چشم به دهان شما دوخته اند و با دست و زبان خودتان یاریگر آنها در پیشبرد و تحقق اهداف کلان تعلیم و تربیت باشید .
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

گرابیم در گفته :

جنب آقای ملکشاهی راد!آیا میدانیدتمامی استخدام شدگان زمان رئیس جمهورعدالتخواه وپاکدست!!!!!شما الآن به معضلی برای آ.پ ایران بخصوص لرستان تبدیل شده اند؟!ازمربیان قرآن تامربیان بهداشت ونیروهای غیرتخصصی گرفته که هیچگونه تخصصی نه درقرآن نه بهداشت وهیچ تخصصی نداشته تا فوق دیپلمهاولیسانسیه های حسابداری برای تدریس ریاضی با وجودتعدادزیادلیسانس وفوق لیسانس ریاضی!!!

شهروند در گفته :

تند نرید افسار اسب عصبانیت را مهار کنید !!!! نه عملکرد تیم حاکم و نه طیف فبل قابل دفاع نیست در هیچ دوره ای شاهد رشد و ترقی نظام تعلیم و تربیت در این استان نبوده ایم و همواره آموزش و پرورش محل جولان سیاسیون بوده و هست روزی حیاط خلوت ………………………. بود و روزگاری محل تاخت و تاز ……………………..

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :