کد خبر : 100744
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 149 بازدید

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری: امنیت بدون حضور پلیس میسر نخواهد شد

  به گزارش میرملاس  آیت الله احمد مبلغی پیش از ظهر امروز در جمع فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی لرستان بیان کرد: نیروی انتظامی نیروی مردمی بوده که با شجاعت، ایثارگری و توکل به خداوند توانسته در راه تأمین امنیت جامعه گام بردارد. وی عنوان کرد: خدمت به زوار کمتر از زیارت نیست، نیروهای خدوم فرماندهی […]

 

به گزارش میرملاس  آیت الله احمد مبلغی پیش از ظهر امروز در جمع فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی لرستان بیان کرد: نیروی انتظامی نیروی مردمی بوده که با شجاعت، ایثارگری و توکل به خداوند توانسته در راه تأمین امنیت جامعه گام بردارد.

وی عنوان کرد: خدمت به زوار کمتر از زیارت نیست، نیروهای خدوم فرماندهی انتظامی استان با شوق و علاقه قلبی به زوار امام حسین (ع) خدمت‌رسانی می‌کنند و مأموریتشان را انجام می‌دهند.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: باور ما این است که اجر حضور در این صحنه‌های خدمت‌رسانی و تأمین امنیت زائران، کمتر از حضور در راهپیمایی کربلا نیست.

آیت‌الله مبلغی با بیان اینکه امنیت بدون حضور پلیس میسر نخواهد شد، گفت: مطمئناً اجر و پاداش صادقانه و شبانه‌روزی نیروی انتظامی از طرف خداوند داده می‌شود.

وی ادامه داد: بازدیدهایی که از موکب‌ها و ایستگاه‌های ایست و بازرسی پلیس داشتیم حاکی از عشق، شورونشاط برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به زائران بوده و واقعاً ارزشمند است.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: اجرای طرح‌های پیشگیرانه که باعث کنترل جرائم و سرقت‌ها به صورت محسوس در استان شده اجر و پاداش عظیمی خواهد داشت که هم رضایت خداوند و هم رضایت مردم را در پی خواهد داشت.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سوری از رومشگان (بیندیشیم) در گفته :

ما لرستانیها به همچین دانشمند و نظریه پرداز جهان اسلام حضرت آیت الله مبلغی افتخار میکنیم. انشالله سلامت باشند و در جهت رفع مشکلات مردم عزیز استانم تلاش بیشتری کنند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :