کد خبر : 100784
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 282 بازدید

معاون دانشگاه پزشکی لرستان: تعداد مصدومان زمین لرزه در شهرستان کوهدشت به ۱۶ نفر رسید؛ اعزام ۳ آمبولانس به کرمانشاه

به گزارش میرملاس پیمان آسترکی در مورد آخرین وضعیت مصدومان زمین لرزه امشب در استان لرستان اظهار داشت: در حین زمین لرزه امشب در شهرستان کوهدشت ۱۶ نفر در حین فرار دچار مصدومیت شدند که سطحی بوده و در بیمارستان این شهر مداوا شدند. وی با اشاره به برخی شایعات در مورد افزایش مصدومان بیش […]

به گزارش میرملاس پیمان آسترکی در مورد آخرین وضعیت مصدومان زمین لرزه امشب در استان لرستان اظهار داشت: در حین زمین لرزه امشب در شهرستان کوهدشت ۱۶ نفر در حین فرار دچار مصدومیت شدند که سطحی بوده و در بیمارستان این شهر مداوا شدند.

وی با اشاره به برخی شایعات در مورد افزایش مصدومان بیش از این افزود: چنین چیزی صحت ندارد و شایعه است؛ تعداد مصدومان در کوهدشت فقط ۱۶ نفر بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اعزام چند دستگاه آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان به ساتان کرمانشاه گفت: با درخواشت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه ۲ آمبولانس و ۱ اتوبوس آمبولانس از استان لرستان برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه به این استان اعزام ‌شد.

وی عنوان کرد: کادر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان نیز در حال آماده باش هستند که فردا به همراه یک اتوبوس آمبولانس دیگر به استان کرمانشاه اعزام می‌شود.

منبع: تسنیم

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :