کد خبر : 100811
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 253 بازدید

هشدار دادستان کوهدشت در خصوص کلاهبرداری، در قالب شرکت های هرمی با ترفند قرعه کشی خانگی

. به گزارش میرملاس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت اخیرا یک باند که در قالب شرکت های هرمی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با ترفند قرعه کشی خانگی کرده بودند، با دستور قضایی و تلاش شبانه روزی مامورین فرماندهی انتظامی این شهرستان دستگیر شدند. اردشیر حسینی دادستان عمومی […]

0-(15)

.

به گزارش میرملاس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت اخیرا یک باند که در قالب شرکت های هرمی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با ترفند قرعه کشی خانگی کرده بودند، با دستور قضایی و تلاش شبانه روزی مامورین فرماندهی انتظامی این شهرستان دستگیر شدند.
اردشیر حسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت بیان داشت : با تشکیل چند پرونده مبنی بر کلاهبرداری از سوی یک باند حرفه ای با ترفند قرعه کشی‌های خانگی، ماموران انتظامی این شهرستان پس از انجام تحقیقات لازم و اطلاع از صحت و سقم موضوع تعداد ۲ نفر از اعضای یک باند کلاهبردار را به هویت معلوم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر کردند.
دادستان کوهدشت افزود ، متهمین دستگیر شده با عنایت به ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی معترف و برای آنها قرار بازداشت موقت صادر و روانه زندان شدند‌ و تلاش در جهت دستگیری سایر متهمین ادامه دارد

حسینی با بیان اینکه فریب دادن مردم به وجود شرکتها، کارخانه ها، موسسات موهوم و غیر واقعی، داشتن اموال و اختیارات واهی ، اتخاذ اسم یا عنوان مجهول و یا ترساندن مردم از حوادث غیر واقعی یا امیدوار کردن مردم به امور غیرواقعی ازمصادیق جرم به حساب می آید از عموم شهروندان درخواست نموده که از عضویت در اینگونه شرکت ها و صندوق های قرعه کشی خانگی پرهیز نمایند و به هیچ وجه به نحوه فعالیت آنان اطمینان نداشته باشند.
وی در پایان از تلاش و جدیت فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت و پرسنل زیرمجموعه در جهت دستگیری اعضای این باند تقدیر و تشکر نمودند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :