کد خبر : 100829
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 188 بازدید

ططری: با افتتاح پردیس دانشگاه پیام نور لرستان کیفیت آموزشی ارتقا می یابد

به گزارش میرملاس منوچهر ططری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در ساختمان جدید اداری این دانشگاه برگزار شد، با بیان این که سالیان طولانی بود که دانشجویان این دانشگاه منتظر سرانه آموزشی باکیفیت بودند که بتوانند در آن تحصیل کنند، افزود: توانستیم این وعده را تحقق بدهیم و دانشجویان طی مهرماه سال ۹۶ در […]

به گزارش میرملاس منوچهر ططری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در ساختمان جدید اداری این دانشگاه برگزار شد، با بیان این که سالیان طولانی بود که دانشجویان این دانشگاه منتظر سرانه آموزشی باکیفیت بودند که بتوانند در آن تحصیل کنند، افزود: توانستیم این وعده را تحقق بدهیم و دانشجویان طی مهرماه سال ۹۶ در فضای جدید آموزشی مشغول به تحصیل شدند.
وی با بیان این که این دانشگاه در مساحتی حدود ۱۴ هکتار احداث‌شده است، تشریح کرد: این دانشگاه دارای ساختمان اداری، سوله ورزشی چندمنظوره، ساختمان کارگاهی و آزمایشگاهی، دو ساختمان مجزای آموزشی و یک گلخانه که در مساحت زیربنای آن‌ها ۱۲ هزار مترمربع است.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به این که ۴۲ هزار مترمربع محوطه‌سازی انجام‌شده است، افزود: کل اعتبار هزینه شده برای این پروژه ۱۱ میلیارد تومان بوده است.
ططری در ادامه به تعداد دانشجویان این دانشگاه اشاره کرد و گفت: تعداد ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو داریم که ۱۳ هزار نفر آن در مقطع کارشناسی و ۵۰۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.
وی با بیان این که در سال ۹۵ تعداد ۲ هزار و ۴۰۰ نفر و در سال ۹۶ تعداد ۲ هزار و ۳۰۰ نفر جذب دانشجو داشته‌ایم، افزود: تا پایان آبان ماه سال جاری، جذب دانشجو جهت تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان در بخشی از سخنان خود با بیان این که سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور موفق بوده است، تصریح کرد: در سال ۹۵ بیش از ۳۰ درصد قبولی آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه ملی از دانشجویان پیام نور بوده‌اند.
ططری با بیان این که اضافه شدن این فضای آموزشی موجب ارتقای کیفیت شده است، گفت: در تمامی مراکز دانشگاه پیام نور ساختمان‌های باکیفیت بناکرده‌ایم که کیفیت را فدای کمیت نکنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به رشته‌های تحصیلی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: تعداد ۸۰ رشته در مقطع کارشناسی و ۱۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه وجود دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با بیان این که سیاست‌های این دانشگاه بر این است که رشته‌های موردنیاز کشور را آموزش دهد، افزود: رشته‌های تحصیلی که موردنیاز جامعه و کشور نیست را حذف خواهیم کرد.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

پس تاکی منتظربمانیم برای اوردن کارشناسی ارشدروانشناسی برای پیام نورکوهدشت؟

[پاسخ]

فلاحی در گفته :

سلام دکتر خسته نباشید .حقیقتا از زمان مدیریت حضرتعالی بر کرسی این دانشگاه در کل استان نظاره گر سیر صعودی مراحل علمی و پیشرفت فیزیکی اماکن آموزشی درتمام واحدهای پیام نورو رفع چالشهای پیشرو از جمله در هنگام امتحانات ترم و سر گردانی دانشجویان گرامی از ایده های ارزشی شماست.

[پاسخ]

فردین گراوند+ در گفته :

جناب اقای دکتر ططری و دکتر زارع از بهترین و توانمندترین نیروهای علمی در دانشگاه هستند که در مدت حضورشان در این دانشگاه منشا تحول و افزایش بار علمی در مجموعه هستند موفق باشید

[پاسخ]

دوستی در گفته :

اقای ططری مدیریتهای ضعیف شهرستانها رو عزل کن اگه میخوای موفق بشی

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

جناب آقای ططری مدیریت دانشگاه پیام نور موروثی نیست لطفا اقدام فرمایید چرا فقط این آقا….. بزارید دیگران که خیلی با سواد تر از ایشون هستن استفاده کنن آقای مدیر چ کار مثبتی انجام داده اند

[پاسخ]

حق گو در گفته :

رییس پیام نورکوهدشت قطعا هیچ کارمثبتی براپیشرفت علمی کوهدشت نخواهدکردمن عذرخواهی میکنم این جمله روبکار میبرم اماواقعیت اینه همه عوامل ……………فقط براخودشان کارمیکننداصلابه فکرپیشرفت علمی کوهدشت نیستن اقای ططری شماکه کوهدشتی هستی………………………. ازلحاظ علمی چکارکردید؟فقط خودتون بادوستانتون ازهم تعریف می کنیدکاری کنیدکه مردم ازتون تعریف کنند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :