کد خبر : 101005
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 276 بازدید

رئیس شورای شهر خرم آباد با اشاره به افشای اختلاس گسترده در شهرداری: وارث یک شهر غارت‌شده هستیم!

به گزارش میرملاس رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: ۶ نفر از کارکنان شهرداری خرم‌آباد به دلیل اختلاس دستگیر شدند که احتمال افزایش متهمان وجود دارد. اردشیر دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در مورد فسادهای مالی در شهرداری خرم آباد و بازداشت ۶ نفر به دلیل اختلاس تاکنون اظهار داشت: جرائم صورت گرفته مربوط به […]

به گزارش میرملاس رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: ۶ نفر از کارکنان شهرداری خرم‌آباد به دلیل اختلاس دستگیر شدند که احتمال افزایش متهمان وجود دارد. اردشیر دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در مورد فسادهای مالی در شهرداری خرم آباد و بازداشت ۶ نفر به دلیل اختلاس تاکنون اظهار داشت: جرائم صورت گرفته مربوط به سال‌های قبل بوده است و اطلاعات درستی در این رابطه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تعداد ۶ نفر حدود یک ماه است که توسط مراجع امنیتی دستگیرشده‌اند، خاطرنشان کرد: ممکن است افراد بیشتری در این موضوع دخیل باشند و این موضوع توسط دستگاه امنیتی و قضایی در حال رسیدگی است.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد با بیان اینکه هرکسی که هر جرمی را مرتکب شود و یا اینکه به بیت‌المال خیانت کرده باشد باید با برخورد شدید قانونی مجازات شود تصریح کرد: شورای شهر و مدیران شهرداری با هوشیاری و دقت باید از این سوءاستفاده‌ها جلوگیری کنند چراکه دست‌درازی به بیت‌المال با برخورد قانونی باید روبه‌رو شود.

دریکوندی با بیان اینکه پرونده این موضوع هنوز مختومه نشده و در جریان است، عنوان کرد: ممکن است افرادی که دستگیرشده‌اند تبرئه شوند و یا اینکه افراد بیشتری نیز که در این موضوع دخالت داشته‌اند به تعداد دستگیرشدگان اضافه شوند.

وی اظهار داشت: تا زمانی که دستگاه قضایی و امنیتی نتیجه قطعی این پرونده را اعلام نکنند از ذکر نام شخص یا اشخاصی که هنوز توسط دستگاه قضایی مجرم شناخته‌نشده‌اند معذوریم.رئیس شورای شهر خرم‌آباد با بیان اینکه وارث یک شهر غارت‌شده هستیم، خاطرنشان کرد: علت وقوع چنین مشکلاتی ممکن است به برنامه‌ریزی نادرست، حیف‌ومیل و عدم امانت‌داری توسط برخی مدیران باز‌گردد.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

کامران رحیمی مقدم در گفته :

اینان غارتگران اعتماد ملتی هستند که جان در فلاخن حوادث کردند ،
وای بر شما که نه بودجه یک شهر بلکه اعتماد و یقین ملتی را به یغما برده اید ، ننگتان باد .

[پاسخ]

فلاح در گفته :

کور از خدا چی می خواهد .یک بهانه برای کار نکردن پیدا کردید دقیقا مثل این دولت که همه چیز را گردن دولت قبل از خود می اندازد بیت المال بهترین مال برای خوردن شده است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :