کد خبر : 101091
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 250 بازدید

ماکنعلی: آب و ‌فاضلاب خرم‌آباد ماهانه ۳ میلیارد ریال از مردم آب‌بهای اضافه دریافت می‌کند!

به گزارش میرملاس علی ماکنعلی عصر دیروز در نطق میان‌دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار داشت: شورای دوره چهارم طی مصوبه شماره ۱۲۷ مورخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۴ بنا به پیشنهاد آبفای خرم‌آباد مبنی بر افزایش ۱٫۵ ریالی آب‌بها موافقت می‌کند که این مصوبه در بهمن‌ماه سال ۹۵ با طرح دو فوریتی آن را لغو می‌کنند. […]

به گزارش میرملاس علی ماکنعلی عصر دیروز در نطق میان‌دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار داشت: شورای دوره چهارم طی مصوبه شماره ۱۲۷ مورخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۴ بنا به پیشنهاد آبفای خرم‌آباد مبنی بر افزایش ۱٫۵ ریالی آب‌بها موافقت می‌کند که این مصوبه در بهمن‌ماه سال ۹۵ با طرح دو فوریتی آن را لغو می‌کنند.

وی با بیان اینکه شورای دوره چهارم در مورخه ۲۷ بهمن‌ماه سال ۹۵ به این شرکت اعلام می‌کند که مصوبه فوق لغو شده است خاطر نشان کرد: این شرکت کماکان از مردم شهر آب‌بهای بیشتری دریافت می‌کند.

عضو شورای شهر خرم‌آباد با اشاره به سرانه ۱۸۵ لیتری استفاده آب توسط هر شهروند و با توجه به جمعیت ۴۷۵ هزار نفری خرم‌آباد اظهار داشت: این شرکت ماهیانه حدود ۳ میلیارد تومان از مردم آب‌بهای اضافه دریافت می‌کند و لازم است این پول به مردم عودت داده شود.

ماکنعلی با بیان اینکه باید جلوی این اقدتم گرفته شود و حق مردم احقاق شود، تصریح کرد: عمده مردم خرم‌آباد از وضعیت مالی مطلوبی برخوردار نیستند و لازم است پول آن‌ها بازگشت داده شود.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :