کد خبر : 101096
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

معاون اقتصادی استانداری لرستان: ۴۹۸ طرح اقتصادی در استان جهت پرداخت تسهیلات به بانک معرفی شد

  به گزارش میرملاس معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از پرداخت ۲۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: در یکصد و سی‌امین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، […]

 

به گزارش میرملاس معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از پرداخت ۲۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: در یکصد و سی‌امین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تعدادی طرح از صنعت و معدن و جهاد کشاورزی تصویب شد.

وی ادامه داد: این طرح‌ها در راستای رونق تولید به مبلغ بالغ بر ۸ میلیارد تومان تصویب شده است.

غضنفری یادآور شد: تاکنون در معرفی واحدهای تولیدی نیازمند تسهیلات، با ۴۹۸ طرح و ۷۱۲ میلیارد تومان رتبه سوم را در کشور داریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: تاکنون با پرداخت ۲۱۷ میلیارد تومان در بحث تسهیلات به واحدهای تولیدی رتبه دوم را در بین استان‌ها به خود اختصاص داده‌ایم.

وی اضافه کرد: البته پرداخت‌هایی هم به صورت مستقیم توسط بانک‌ها انجام شده که مصوب شد نمایندگانی را در شعبه‌های مرکزی مستقر کنند و تا هفته آینده گزارش دقیق پرداختی‌ها را در سیستم ثبت و به کارگروه ارائه دهند تا بدانیم جایگاه استان چگونه است و بتوانیم در عرصه‌های رقابتی بین استان‌ها سهم لرستان را به تناسب استعداد و شایستگی استان کسب کنیم.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

کوهدشت در گفته :

پس بزودی۴۹۸شغل ایجادمیشه…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :