کد خبر : 101130
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 442 بازدید

گزارش تصویری دیدار «استاندار» و «نماینده ولی فقیه» استان لرستان از «سرپل ذهاب»

به گزارش میرملاس دکتر خادمی استاندار لرستان و آیت الله میرعمادی نماینده معزز ولی فقیه در استان لرستان در شهر سرپل ذهاب حضور یافتند و از برخی محله های تخریب شده در اثر زلزله بازدید کردند. در ادامه تصاویری از این بازدید ارائه می شود.                     […]

به گزارش میرملاس دکتر خادمی استاندار لرستان و آیت الله میرعمادی نماینده معزز ولی فقیه در استان لرستان در شهر سرپل ذهاب حضور یافتند و از برخی محله های تخریب شده در اثر زلزله بازدید کردند. در ادامه تصاویری از این بازدید ارائه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

سوری از رومشگان (بیندیشیم) در گفته :

مطمئن هستید مدیریت محترم سایت که آقای……………..هستند فکر کنم نیستن بررسی کنید

[پاسخ]

م.آزادبخت در گفته :

شاید آقای استاندار به جای رفتن به مناطق زلزله زده کرمانشاه به کوهدشت سفرمی کردند و فجایعی که امروز برسرما می آید را می دیدند
فجایعی که از زلزله هم بدترند.ازجنگ بدترند.تاکی باید خشک شدن زمین ها،بیکاری جوانان،بی آبی و وعده های سرخرمن تحمل کنیم.آقای استاندار دوم همین ماه بروجرد هم لرزید چرا به بروجرد نرفتید شاید چون در کرمانشاه بیشتر به چشم می آمدید؟
آقای استاندار ما از شما توقع داریم این همان بازوندی که درکرمانشاه به ملاقاتش رفتید برای سد معشوره دعوا کنید،به فکر صنعت و آب کوهدشت باشید.
والله کوهدشت جزو استانی است که شما مدیرآن هستید،پس لطفا نشان دهید که چقدر حاضرید برای مردمتان فداکاری کنید؟
بازوند به خاطر مردم خودش را با نمایندگان پلدختر و خوزستان درانداخت وهمین باعث برکناری و رفتنش به کرمانشاه شد،آیا شما هم می توانید مانند او باشید؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :