کد خبر : 101605
تاریخ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 87 بازدید

استاندار لرستان: وظیفه حفظ آثار دفاع مقدس بر عهده آحاد مردم است/ ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان ۶۰ درصد پیشرفت داشته است

استاندار لرستان از پیشرفت ۶۰ درصدی ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان خبر داد. به گزارش میرملاس دکتر سید موسی خادمی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار داشت: وظیفه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به عهده آحاد مردم و البته بیشتر […]

استاندار لرستان از پیشرفت ۶۰ درصدی ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس دکتر سید موسی خادمی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار داشت: وظیفه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به عهده آحاد مردم و البته بیشتر وظیفه دولت و نظام است.

وی با اشاره به احداث ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان بیان داشت: این مرکز فرهنگی نزدیک به ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هدف ما سرعت بخشیدن به احداث آن است.

استاندار لرستان با بیان اینکه استان نقش برجسته‌ای در دفاع مقدس داشته و ضرورت دارد این پروژه به نتیجه برسد، خاطر نشان کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که از استان‌های هم سطح در این امر مهم عقب نمانیم.

وی در ادامه افزود: ما باید در کنار احداث این مرکز فرهنگی به مسائل نرم‌افزاری مانند اسناد جنگ، مصاحبه‌های شفاهی و تهیه دانش‌نامه دفاع مقدس توجه بیشتری داشته باشیم بنابراین در این جلسه هر دستگاهی متناسب با شرایط و امکانات خود وظایفی را انجام می‌دهد.

دکتر خادمی تصریح کرد: اعتبار این پروژه را باید از طریق ملی پیگیری نماییم البته امسال منابع استانی توزیع شده و در سال آینده اعتبار مناسبی در نظر خواهیم گرفت تا بتوانیم هر چه سریع‌تر آن را به نتیجه برسانیم.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :