کد خبر : 101870
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 109 بازدید

بیرانوندی: برخورد ضابطین با دستگیرشدگان اخیر، محترمانه بوده است

به گزارش میرملاس  محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام دادم و اظهارات بسیاری از بازداشت‌شدگان، برخورد نیروهای ضابط اعم از اطلاعات و سپاه بسیار محترمانه بوده و نشنیده‌ام که در مورد بازداشتی‌های اخیر برخورد شدید و ضرب‌ و شتمی وجود داشته باشد. نماینده مردم خرم آباد در مجلس […]

به گزارش میرملاس  محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام دادم و اظهارات بسیاری از بازداشت‌شدگان، برخورد نیروهای ضابط اعم از اطلاعات و سپاه بسیار محترمانه بوده و نشنیده‌ام که در مورد بازداشتی‌های اخیر برخورد شدید و ضرب‌ و شتمی وجود داشته باشد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس افزود: من همچنین شخصا با مجموعه استان(لرستان) نیز در ارتباط بودم و مدیرکل اطلاعات استان گفت که فارغ از آسیب‌دیدگی‌های احتمالی برخی بازداشت‌شدگان در درگیری‌ها، هیچگونه برخوردی با دستگیرشدگان اعم از برخورد فیزیکی و یا لفظی صورت نگرفته است.
این عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره وضعیت دانشجویان بازداشتی نیز گفت: طبق پیگیری‌ها ۱۰ تا ۱۲ درصد بازداشت شدگان اعتراضات اخیر دانشجو هستند و کسانی که مشکل خاصی نداشتند آزاد شده‌اند. کسانی که هنوز آزاد نشده‌اند در حوزه نیروی انتظامی نیستند و ممکن است از سوی نهادهای دیگر بازداشت شده باشند.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :