کد خبر : 101874
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 201 بازدید

فاجعه زیست محیطی در پلدختر/ تریلر نفت‌کش با ۵ خودرو برخورد کرد/ «سیمره» آلوده شد

به گزارش میرملاس امیررضا محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: عصر امروز یک دستگاه کامیون حامل نفت کوره با پنج دستگاه خودرو پارک شده در کنار خیابان اصلی روستای پا علم برخورد کرده که در این حادثه راننده تریلر مصدوم و به بیمارستان منتقل شد. وی بابیان […]

به گزارش میرملاس امیررضا محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: عصر امروز یک دستگاه کامیون حامل نفت کوره با پنج دستگاه خودرو پارک شده در کنار خیابان اصلی روستای پا علم برخورد کرده که در این حادثه راننده تریلر مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

وی بابیان اینکه تریلر حامل بار نفت کوره بوده است افزود: براثر برخورد تریلر با خودروها، نفت کوره در تریلر به محیط‌زیست منطقه ریخته و باعث خسارت به محیط‌زیست شده است که میزان برآورد خسارت در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه نفت کوره از طریق کانال‌های روستای پا علم وارد رودخانه سیمره شده است، افزود: مأموران اداره راهداری پس از وقوع حادثه با حضور در محل اقدامات زیست‌محیطی را انجام دادند و با ایجاد ترانشه خاکی مانع رفتن مقدار زیاد مواد نفتی به داخل رودخانه شدند.

محمد طاهر متش پور رئیس اداره برق پلدختر نیز در این رابطه به خبرنگار تسنیم گفت: تریلر حامل نفت کوره به تأسیسات برق روستای پا علم خسارت ۲۰میلیون تومانی وارد کرده همچنین ترانس و کابل‌های برق روستای پا علم در این حادثه دچار خسارت شده است.

 

 

 

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :