کد خبر : 10196
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۰۱:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 170 بازدید

دکتر عبدی : اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار به جاده خرم‎آباد – کوهدشت

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم خرم‏آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ازاختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار به جاده خرم‌آباد – کوهدشت خبر داد.   ایرج عبدی درگفت‌وگو با ایسنا افزود: سال گذشته برای بودجه راهسازی استان 17 میلیارد تومان در نظر گرفته شد که از این مقدار 16 میلیارد تومان محقق […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم خرم‏آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ازاختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار به جاده خرم‌آباد – کوهدشت خبر داد.

  ایرج عبدی درگفت‌وگو با ایسنا افزود: سال گذشته برای بودجه راهسازی استان 17 میلیارد تومان در نظر گرفته شد که از این مقدار 16 میلیارد تومان محقق شد.

 وی با بیان اینکه بودجه راه‎سازی سال 91 بهتر از سال 90 در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: مسیر بروجرد –خرم‏ آباد، کمربندی خرم ‏آباد و مسیر خرم‏ آباد –کوهدشت جز پروژه‏ های مهر ماندگار لحاظ شدند و بودجه ویژه ای به آنها تخصیص داده شده است.

 نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از تخصیص10 میلیارد تومان اعتبار به جاده خرم‎آباد –کوهدشت خبرداد و اضافه کرد: ظرف یکی دو ماه آینده این جاده تا منطقه ناوه‎کش آسفالت و مشکل گردنه مله‏‎شبانان حل می‎شود.

 وی ادامه داد: تا پایان امسال کل جاده خرم‎آباد –کوهدشت زیرسازی و آسفالت آن نیز تا پایان خردادماه 92 به اتمام می‎رسد.

 عبدی با تأکید به اینکه پیگیر جاده کمربندی خرم‏ آباد هستیم، یادآورشد: مسیر جاده بروجرد-خرم‎آباد با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در آینده‎ای نزدیک تکمیل می‎شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بی موضع در گفته :

کاش چند تن از این وکلای لرستان پیگیر موضوع جاده خرم آباد – کوهدشت بودند تااین مشکل حل میشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :