کد خبر : 10302
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 323 بازدید

کناره‌گیری محمدزاده از معاونت مطبوعاتی تکذیب شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ شایعه کناره‌گیری محمدجعفر محمدزاده از مسئولیت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تکذیب شد. علی قائمی مهر مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در این باره گفت: شایعه کناره‌گیری معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قویاً تکذیب می‌شود و چنین موضوعی اساساً صحت […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ شایعه کناره‌گیری محمدجعفر محمدزاده از مسئولیت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تکذیب شد.

علی قائمی مهر مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در این باره گفت: شایعه کناره‌گیری معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قویاً تکذیب می‌شود و چنین موضوعی اساساً صحت نداشته و شایعه‌ای بی‌مبنا است. وی افزود: آقای محمدزاده در مسئولیتش در معاونت مطبوعاتی حضور دارد و بحثی در خصوص کناره‌گیری وی از این مسئولیت و یا پذیرش مسئولیتی دیگر مطرح نبوده و نیست. در روزهای اخیر برخی پایگاه‌های خبری از کناره‌گیری محمدزاده از مسئولیت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داده و اعلام کرده‌اند وی قرار است به عنوان یکی از معاونین دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بدبین در گفته :

گفت مشکل ما حل شد دیگه خبر کناره گیری وی حل شد دیگه ما مشکلی نداریم بابا دیگه بسه

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

آقای محمدزاده باعث افتخار کوهدشت است، هرجا باشند قطعاً باعث عزت و آبروی کوهدشت و کوهدشتی هستند چون حسن خلق و تدین همراه با مدیریت کارآمد ایشان بر کسی پوشیده نیست؛ هرجا که بناست خدمت کنند موفق و سربلند باشند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :