کد خبر : 10320
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 237 بازدید

عابدینی: هر کسی از تغییر نام گهر ناراضی است، بفرماید تیم‏داری کند

عابدینی: هر کسی از تغییر نام گهر ناراضی است، بفرماید تیم‏داری کند هدایتی مالک گهر نیست، بهره‏بردار است دوست دارم ناصر ابراهیمی سرمربی گهر شود مشاور مدیرعامل گهر، واگذاری 100 درصدی سهام گهر به هدایتی را کذب محض عنوان کرد. امیر عابدینی در گفت‏وگو با خبرنگار میرملاس نیوز، با رد شایعات واگذاری کامل سهام این […]


عابدینی: هر کسی از تغییر نام گهر ناراضی است، بفرماید تیم‏داری کند

هدایتی مالک گهر نیست، بهره‏بردار است

دوست دارم ناصر ابراهیمی سرمربی گهر شود

مشاور مدیرعامل گهر، واگذاری 100 درصدی سهام گهر به هدایتی را کذب محض عنوان کرد.

امیر عابدینی در گفت‏وگو با خبرنگار میرملاس نیوز، با رد شایعات واگذاری کامل سهام این باشگاه به هدایتی، تصریح کرد: ایشان مالک گهر نیست بلکه مانند شهرداری دورود بهره‏بردار بوده و با آمدن حاج حسین دیگر خیالم راحت است.

وی در خصوص تغیر نام گهر به استیل آذین لرستان، گفت: حالا که پس از 6 ماه کسی پیدا شده و می‏خواهد ناجی گهر شود، متاسفانه برخی دنبال حاشیه‏سازی هستند. چرا در این مدت کسی نیامد و گهر را حمایت کند؟ هر کسی از این تغییر نام ناراضی است لطف کند و خودش بیاید تیم‏داری کند.

عابدینی اضافه کرد: الان حسن هدایتی تیم را در اختیار گرفته و مطمئنم با آمدن ایشان وضعیت گهر نسبت به قبل بهتر می‏شود. هدایتی دوست دارد تیم در لرستان بماند.

مشاور مدیرعامل گهر با بیان اینکه 703 میلیون تومان شهرداری دورود تاکنون برای گهر هزینه کرده، خاطرنشان کرد: این پول‏ها دیگر به شهرداری پس داده نمی‏شود اما 290 میلیون تومانی که برای تیم از آقایان رویانیان و هاشمی قرض شده و همچنین بدهکاری 200 میلیونی به فدراسیون را هدایتی پرداخت می‏کند.

وی با اشاره به اینکه دوست داریم در خرم‏آباد بازی کنیم، افزود: ظاهراً ورزشگاه تختی خرم‏آباد آماده شده و خواهش کردم از مسوولان که به فدراسیون نامه بدهند تا بازرسان سازمان لیگ برای بازدید این ورزشگاه بیایند و در صورت تایید بازی با فولاد خوزستان در خرم‏آباد برگزار شود.

عابدینی یادآور شد: زمانی که ما ورزشگاه انقلاب کرج را برای برگزاری دیدارهای خانگی گهر معرفی کردیم، هیچ ورزشگاهی در استان لرستان آماده نبود اما حالا تا آماده شدن ورزشگاه تختی دورود بازی‏ها باید در خرم‏آباد برگزار شود.

به بحث سرمربیگری گهر اشاره کرد و گفت: تارتار دوست دارد برگردد اما چند گزینه داریم که پیشنهاد من ناصر ابراهیمی است اما دوستان فرهاد کاظمی را مدنظر دارند.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

صادق ياري پور در گفته :

مگه شهرداري دورود تيم را نفروخته؟ديگه به كسي ارتباطي ندارد كه بعد از گهر چه اسمي را براش انتخاب كنند.وقتي دوروديها ميگفتند اين تيم مال شهر دورود و به استان ربطي ندارد پس همان بهتر است كه با نام استيل لرستان و در شهر خرم آباد ماندگار شود.

[پاسخ]

gahari پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۸ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۱۵:

موافقم

[پاسخ]

لعنت به این عابدینی که فکر میکنه چون پولداره نسبت به بقیه مردم بالاتره از مسولین خواهشمندیم همانطور که شما موقع رای گیری به مردم نیاز داری حالا هم که مردم ما مورد توهین این اقا قرار گرفتن از این مردم و خواسته هایشان با تمام وجود حمایت کنید تا کسی دیگه جرات نکنه به این قوم توهین کنه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

کی به قوم لر توهین نمیکنه? این آخریش نیست!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :