کد خبر : 10332
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 142 بازدید

کاهش حدود 6 درصدی ازدواج در لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست امسال 12 هزار و 985 واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 13 هزار و 797 مورد بوده، 5,9 درصد کاهش داشته است. به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ثبت احوال لرستان، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست امسال 12 هزار و 985 واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 13 هزار و 797 مورد بوده، 5,9 درصد کاهش داشته است.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ثبت احوال لرستان، حسین دریکوند با بیان اینکه از این تعداد ازدواج ثبت شده هشت هزار و 61 مورد ازدواج شهری و چهار هزار و 924 ازدواج روستایی بوده است، گفت: در شش ماهه اول سال جاری در هر ساعت به طور متوسط سه واقعه ازدواج یعنی در هر شبانه روز 70 مورد ازدواج به ثبت رسیده است.

وی در خصوص آمار طلاق ثبت شده در استان با بیان اینکه در هر سه ساعت یک واقعه طلاق یعنی در هر شبانه‌روز هشت مورد طلاق به ثبت رسیده، اظهار داشت: در این مدت نیز یک‌هزار و 543 واقعه طلاق به ثبت رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل که یک‌هزار و 216 مورد بوده 3,2 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل ثبت احوال لرستان تصریح کرد: نسبت ازدواج به طلاق در استان طی این مدت 8,4 بوده یعنی در برابر هر هشت رویداد ازدواج یک واقعه طلاق به ثبت رسیده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهاد در گفته :

افرین

[پاسخ]

با اين وضعيت اقتصادي كي ازدواج مي كنه.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :