کد خبر : 10332
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 140 بازدید

کاهش حدود ۶ درصدی ازدواج در لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست امسال ۱۲ هزار و ۹۸۵ واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۳ هزار و ۷۹۷ مورد بوده، ۵,۹ درصد کاهش داشته است. به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ثبت احوال لرستان، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست امسال ۱۲ هزار و ۹۸۵ واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۳ هزار و ۷۹۷ مورد بوده، ۵,۹ درصد کاهش داشته است.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ثبت احوال لرستان، حسین دریکوند با بیان اینکه از این تعداد ازدواج ثبت شده هشت هزار و ۶۱ مورد ازدواج شهری و چهار هزار و ۹۲۴ ازدواج روستایی بوده است، گفت: در شش ماهه اول سال جاری در هر ساعت به طور متوسط سه واقعه ازدواج یعنی در هر شبانه روز ۷۰ مورد ازدواج به ثبت رسیده است.

وی در خصوص آمار طلاق ثبت شده در استان با بیان اینکه در هر سه ساعت یک واقعه طلاق یعنی در هر شبانه‌روز هشت مورد طلاق به ثبت رسیده، اظهار داشت: در این مدت نیز یک‌هزار و ۵۴۳ واقعه طلاق به ثبت رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل که یک‌هزار و ۲۱۶ مورد بوده ۳,۲ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل ثبت احوال لرستان تصریح کرد: نسبت ازدواج به طلاق در استان طی این مدت ۸,۴ بوده یعنی در برابر هر هشت رویداد ازدواج یک واقعه طلاق به ثبت رسیده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهاد در گفته :

افرین

با این وضعیت اقتصادی کی ازدواج می کنه.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :