کد خبر : 10388
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 81 بازدید

دبیر مرجع ملی حقوق کودک: فرهنگ حمایت از کودک باید در جامعه بسط یابد.

  دبیر مرجع ملی حقوق کودک: فرهنگ حمایت از کودک باید در جامعه بسط یابد. دومین جلسه شورای هماهنگی مرجع ملی حقوق کودک در سال ۹۱ به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ مظفر الوندی ـ دبیر مرجع ملی […]

 

دبیر مرجع ملی حقوق کودک: فرهنگ حمایت از کودک باید در جامعه بسط یابد.

دومین جلسه شورای هماهنگی مرجع ملی حقوق کودک در سال ۹۱ به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ مظفر الوندی ـ دبیر مرجع ملی حقوق کودک ـ در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و تشریح برنامه‌های مرجع ملی با یونیسف، نسبت به تعامل خوب موجود بین دستگاههای متولی نسبت به بزرگداشت حقوق کودک ابراز خرسندی کرد.

وی همچنین به لایحه پیش‌نویسی که در دستور کار مجلس قرار دارد اشاره کرد و افزود: این طرح بسیار خوبی است که می‌تواند در آینده به صورت قانونی جامع مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

الوندی در این جلسه بر لزوم همکاری و هماهنگی بین تمامی دستگاههای مرتبط با حوزه حقوق کودک تاکید کرد و خواستار توجه همگانی به مباحث حقوقی کودکان و حمایت از آنان شد.

وی تصریح کرد: فرهنگ حمایت از کودک باید در جامعه بسط یابد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه بحث اضافه شدن واحد درسی حقوق کودک در رشته‌های تحصیلی علوم انسانی به عنوان پیشنهاد از سوی سرپرست لوایح و تدوین قوانین و مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری مطرح شد که مورد استقبال حاضرین جلسه واقع شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :