کد خبر : 10394
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 425 بازدید

خشکسالی به ۸۵درصد محصولات کشاورزی کوهدشت خسارت زده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت گفت: بر اثر خشکسالی سال زراعی گذشته ، ۸۵درصد از محصولات زارعی دیم و آبی این شهرستان خسارت وارد شده است. “مرتضی ملکی” در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان افزود:در پی این خشکسالی،همچنین با کاهش ۱۵ تا ۳۰ درصدی تولید گوشت،شیر و علوفه در […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت گفت: بر اثر خشکسالی سال زراعی گذشته ، ۸۵درصد از محصولات زارعی دیم و آبی این شهرستان خسارت وارد شده است.

“مرتضی ملکی” در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان افزود:در پی این خشکسالی،همچنین با کاهش ۱۵ تا ۳۰ درصدی تولید گوشت،شیر و علوفه در سطح شهرستان مواجه هستیم.

وی میزان خسارت وارده به کشاورزان این شهرستان را ۱۱۱میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : این میزان خسارات به محصولات زراعی، مراتع و دام شهرستان کوهدشت وارد شده است.

ملکی ،خواستار قرار گرفتن این شهرستان در لیست مناطق خسارت دیده در جریان خشکسالی سال زراعی گذشته و جبران خسارات وارده به خسارت دیدگان شد.

در این جلسه’علیرضا امرایی’به عنوان نماینده کشاورزان خسارت دیده شهرستان به بیان شمه ای از مشکلات این قشر زحمت کش و مولد شهرستان پرداخت.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :