کد خبر : 10394
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 427 بازدید

خشكسالی به 85درصد محصولات كشاورزی كوهدشت خسارت زده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد كشاورزی شهرستان كوهدشت گفت: بر اثر خشكسالی سال زراعی گذشته ، 85درصد از محصولات زارعی دیم و آبی این شهرستان خسارت وارد شده است. “مرتضی ملكی” در جلسه شورای كشاورزی این شهرستان افزود:در پی این خشكسالی،همچنین با كاهش 15 تا 30 درصدی تولید گوشت،شیر و علوفه در […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد كشاورزی شهرستان كوهدشت گفت: بر اثر خشكسالی سال زراعی گذشته ، 85درصد از محصولات زارعی دیم و آبی این شهرستان خسارت وارد شده است.

“مرتضی ملكی” در جلسه شورای كشاورزی این شهرستان افزود:در پی این خشكسالی،همچنین با كاهش 15 تا 30 درصدی تولید گوشت،شیر و علوفه در سطح شهرستان مواجه هستیم.

وی میزان خسارت وارده به كشاورزان این شهرستان را 111میلیارد تومان اعلام كرد و گفت : این میزان خسارات به محصولات زراعی، مراتع و دام شهرستان كوهدشت وارد شده است.

ملكی ،خواستار قرار گرفتن این شهرستان در لیست مناطق خسارت دیده در جریان خشكسالی سال زراعی گذشته و جبران خسارات وارده به خسارت دیدگان شد.

در این جلسه’علیرضا امرایی’به عنوان نماینده كشاورزان خسارت دیده شهرستان به بیان شمه ای از مشكلات این قشر زحمت كش و مولد شهرستان پرداخت.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :