کد خبر : 1049
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۲:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 643 بازدید

ترمز بریده ها!!

  نمایندگان کسانی هستند  از طریق انتخابات و رای  مردم انتخاب میشوند با اینکه هر یک نماینده حوزه معینی هستند اما نمایندگی آنان عام و نماینده همه ملت هستند و عمده فعالیت آن قانونگذاری است که از حوزه بحث ما خارج است ودر این مقال نمیگنجد.اما به صورت خاص کارهایی که میتوان انجام دهند عبارتند […]


 

نمایندگان کسانی هستند  از طریق انتخابات و رای  مردم انتخاب میشوند با اینکه هر یک نماینده حوزه معینی هستند اما نمایندگی آنان عام و نماینده همه ملت هستند و عمده فعالیت آن قانونگذاری است که از حوزه بحث ما خارج است ودر این مقال نمیگنجد.اما به صورت خاص کارهایی که میتوان انجام دهند عبارتند ازپیگیری کارهای عمرانی و ایجاد اشتغال برای جوانان وتلاش برای پیشرفت و توسعه حوزه انتخابی خود.

اما توقعی که اکثر عامه مردم از نماینده خوددارند: استخدام یکی از اعضای خانواده وگرفتن وام وشناختن مردم با نام وشرکت در مراسمات فاتحه خونی وتحت پوشش بردن کمیته امداد ودادن حواله ماشین یا کود کشاورزی وسفارشات کاغذی-نمایندگی را خلاصه کردیم در این حرفا.

به جرات می گویم که حتی اگر نماینده بخواد کاری در جهت پیشرفت شهرمان انجام بده از ته دل راضی نمیشیم در مقایسه با مثلا گرفتن چند میلیون وام یا جابجایی فلان شخص از فلان اداره که مثلا کار مارا انجام نداده یا از باند مخالف است.این کارها ما را بیشر خوشحال ومسرور میکنه و لبخند بر لبانمان جاری میکنه تا اینکه فلان کارخانه در شهر ما افتتاح بشه. اکثرا منفعت خود را درنظر میگیریم وبه شهرمان کاری نداریم ودر جواب میگیم خودم نباشم جهان نباشد به همین سادگی.!!!!!!!!!اکثرا هم دیدیم که پدری از میان چند فرزند بیکارش یکی را اسم میبره ومیگه کاشکی اونه ببرن سر کار و دیگه هیچی نمیخوام پس بقیه فرزندانت چی پس بقیه جوانان بیکار شهر چی!!!!.دست خودمان نیست عادت کرده ایم.ترمز بریده ایم .انتخابمان هم ازروی تعصبات قومی و قبیله ای وپارتی بازی و باند بازی وجناح بازی است با این مسئله بزرگ شده ایم .چراباید لرستان محروم باشه چرا باید کوهدشت محروم باشه؟خیابان متر کردن تا کی؟دوستان بیایید از کاندیداهای محترم سوال کنیم ازشون توضیح بخوایم که برنامشون چیه؟دیدگاهاشونوبیان کنن .نه اینکه از دارو دسته فلانی فلان کس اشناست کارهامونو انجام میده. نه اینکه موقع دعوت از کاندیداهای محترم تا یکی میخواد سوالی بپرسه همه با آرنج بهش میزنن وبا نگاه معنا داری او را به سکوت وا میدارن!!.یعنی چه!!!!!! ؟بیایید ترمزها را بکشیم و الکی برای کسی هورا نکشیم و شعارسر ندهیم و ماشین پشت سر هم ردیف نکنیم وهمدیگه را در رودر بایستی قرار ندیم تا کاندیدا های محترم طرحها وبرنامه های خود را برای خروج از محرومیت که سایه اش بر دوشمان سنگینی میکنه.برا اشتغال جوانان فلک زده که اکثرا به شام شب هم محتاجن ارائه دهند.انوقت انتخابی بکنیم از روی خرد ودلیل نه ازروی احساس. امید که هر چه به صلاح وخیر باشد ان شود!!!!!!

 به امید کوهدشتی اباد وسر بلند

بیات آزادبخت

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جانا سخن از دل ما گفتی. خداوند از تقصیر و قصور آنان که مردم نجیب را ایتگوته بار آوردند تمیگذرد. اما جناب آزادبخت عزبز در مبان نامزدهای مطرح یکیشون دارای طرح و برنامه مصوب و بعضا در حال اجرا است،هرچند انتقادات بحقی بر ایشان وارد است.از این منظر هم باید به مردم کوهدشت تبریک گفت و هم به ایشان خدا قوت.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بارک الله .گل پسر

[پاسخ]

گلمرادی در گفته :

فقط اقیانوس است که توانایی حل مشکلات شهر کوهدشت را دارد و میتواند ناخالصیا را در خود حل کند . به امید آن روز

[پاسخ]

كوناني پاسخ در تاريخ شنبه ۲۹ بهمن , ۱۳۹۰ ۱۳:۱۸:

گلي………………..

[پاسخ]

س-گراوند در گفته :

بردار محترم آقای آزادبخت متاسفانه شهر کوهدشت با داشتن این جور مردمانی که از لحاظ فرهنگ قرنی از شهرهای دیگه عقب هستند چه جور انتظار پیشرفت وترقی وجود دارد متاسفانه همیشه پای عمل که پیش میاد همه یه جور دیگه میشن به امید روزی که وقتی اسم پیشرفت شهر واستانمون پیش میاد جلوی دیگران مثل الان سر افکنده نباشیم

[پاسخ]

هفت کو آقا محمد خان نور علی در گفته :

بیایید انتخابی اصلح داشته باشیم نه برای رفع نیاز های شخصی خود.انتخاب اصلح همان جنگ وجهاد اکبر ماست با نفس خودمان.

[پاسخ]

کدخدای محل در گفته :

ما به رفت و آمد ها نمي انديشيم،سيل خروشان مردم را داريم(اقیانوس)

[پاسخ]

غربتی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۳ ۱۳:۵۷:

کدخدااندردیارخشک کودریاچه ای ……سازاقیانوس برموران مزن .

[پاسخ]

کدخدای محل در گفته :

با تشکر از جناب اقای بیات ازادبخت احسنت کدخدا را خوشحال کردی واقعا” همین طوری است که شما عرض کردید

[پاسخ]

برجعلي در گفته :

اقا بيات جان خودت عكس قبلي ات خيلي خيلي متفكرانه بود.

[پاسخ]

جوانان بیکار و بی باک در گفته :

همه حرفهای آقای بیات در مورد یک نفر صدق می کرد می خواست بگوید به دکتر محمد احسان تقی زاده رای بدهید

[پاسخ]

محمد درویشی در گفته :

هر سخن از دل براید لا جرم بر دل نشیند
حرف حق جواب ندارد
تشکر از ازادبخت

[پاسخ]

دیار کهن در گفته :

الحق که همینه.این درد دیرینه گریبان همه را گرفته

[پاسخ]

چه باید گفت ؟فایده هم نداره بهتره هیچی نگیم و…متاسفم واسه خودمون و مسولین وفرهنگمون…..

[پاسخ]

واقع بین در گفته :

قیانوس پیروزاست.واقع بین باشیم.

[پاسخ]

شادی در گفته :

اقیانوس 100در100میبرد واقع بین راست گفته

[پاسخ]

بیادش و بیاریش در گفته :

داش این حرفا شاید جورای بشه به دوره های قبلی نسبت داد آن هم خیلی محدود از این مطالب بگذر با مردم حرکت کن …. شایسته نیست با این یادداشت ها فرهنگ نشانه گرفت اول اطرافت و ببین بعد بنگار..؟

[پاسخ]

روستایی در گفته :

یاکتابی می نوشتی یافارسی تهرانی……این حرفاروبابیان شیواتروجذاب ترمیتونستی بگی امانشده.بهرحال تشکر.

[پاسخ]

دمت گرم

[پاسخ]

سلام بیات جان
الحق که حرف دل ما رو زدی ولی کو گوش شنوا عزیز. همه میدانیم کارمون اشتباه هستش ولی باز تکرار میکنیم

[پاسخ]

اصغر نورعلی در گفته :

اقا بیات قربون قلمت گل گفتی بازم بنویس شاید شاید ………………………

[پاسخ]

محبت در گفته :

فقط تقی زاده چون هنوز زیادباروال کاری نماینده درکوهدشت آشنانیست ومثل نمایندگان ازمابهترون کارمیکنه وتابخان تغییرشش بدن شایدکاری از پیش ببرد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :