کد خبر : 10629
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 123 بازدید

قیمت گوشت مرغ در لرستان کاهش یافت

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت گوشت مرغ در لرستان از پنج هزار و 100 تومان به چهار هزار و 700 تومان در هر کیلوگرم کاهش یافت. حجت الله بیرانوند صبح امروز در جلسه تنظیم بازار و ستاد هدفمندی یارانه‌ها در لرستان گفت: قیمت‌های اقلام پرمصرف […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت گوشت مرغ در لرستان از پنج هزار و 100 تومان به چهار هزار و 700 تومان در هر کیلوگرم کاهش یافت.

حجت الله بیرانوند صبح امروز در جلسه تنظیم بازار و ستاد هدفمندی یارانه‌ها در لرستان گفت: قیمت‌های اقلام پرمصرف مانند گوشت مرغ هر روز از طریق صدا و سیمای مرکز لرستان اعلام می‌شود.

وی در ادامه افزود: در بحث هدفمندی یارانه‌ها هفت میلیارد تومان به واحدهای تولیدی در سطح لرستان اختصاص یافته که این واحدها برای دریافت این تسهیلات باید از طریق سایت هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام کنند.

بیرانوند خاطرنشان کرد: طی شش ماهه امسال 234 واحد صنعتی برای بازسازی واحدهای خود ثبت نام کردند که از این تعداد 58 پرونده تکمیل و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به گزارش یک ماهه نظارت و بازرسی لرستان گفت: در اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس که از 15 شهریورماه به مدت یک ماه اجرا شد، چهار هزار و 668 پرونده تخلفاتی در سطح استان تشکیل شده است.

بیرانوند تصریح کرد: از این تعداد پرونده تخلفاتی چهار هزار و 223 پرونده از سوی بازرگانی و 445 پرونده تخلفاتی نیز توسط مجمع امور صنفی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و ارایه فاکتور از مهم‌ترین تخلفات صنفی است، اظهار داشت: برخی واحدهای عرضه کننده لوازم التحریر نیز اقدام به فروش اجباری لوازم التحریر در کنار فروش کتاب می‌کردند که این واحدها نیز شناسایی و جریمه شدند.

بیرانوند تصریح کرد: در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس استان، در مجموع از 48 هزار و 316 واحد صنفی بازرسی شده که از این تعداد 40 هزار و 831 مورد توسط بازرسان صنعت، معدن و تجارت و هفت هزار و 515 مورد از سوی بازرسان اصناف انجام گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در این میان 258 مورد از تخلفات صنفی شناسایی شده در قالب گزارشات مردمی بوده است.

وی اظهار داشت: در مجموع با اجرای این طرح نظارتی چهار هزار و 668 پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از 12 میلیارد و 775 میلیون ریال در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بدبین در گفته :

نگویید کاهش یافت بگویید تغییر کرد اگه به زیر 3000 تومان رسید بگویید کاهش یافت .

[پاسخ]

سلام سیف خاکی نان همیشه
راحت گیره مای بی زور و تیشه
تفری مرخ بو کی مرخه مری
جور مه ساده بو سیف خاکی بری

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :