کد خبر : 1070
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,272 بازدید

نادری هم رفت!!!

به گزارش میرملاس نیوز ، پس از تغییر چند روز پیش ابراهیمی فرماندار کوهدشت ، رئیس ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت نیز برکنار شد.
قابل ذکراست که عصر امروز در محل فرمانداری کوهدشت با حضور آقای شعیبی رئیس حراست استانداری و مهندس آریایی سرپرست فرمانداری کوهدشت مراسم تودیع …

نادری هم رفت !!!

به گزارش میرملاس نیوز ، پس از تغییر چند روز پیش ابراهیمی فرماندار کوهدشت ، رئیس ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت نیز برکنار شد.
قابل ذکراست که عصر امروز در محل فرمانداری کوهدشت با حضور آقای شعیبی رئیس حراست استانداری و مهندس آریایی سرپرست فرمانداری کوهدشت مراسم تودیع نریمان نادری معاون فرماندار برگزار شد .
در ضمن هنوز برای وی جانشینی مشخص و معرفی نشده است .
همچنین دیروز شریعت نژاد رییس ستاد انتخابات استان و معاونت سیاسی امنیتی استانداری در گفتگویی کوتاه در جمعی از خبرنگاران در جواب سئوال مدیر میرملاس نیوز در مورد عزل و نصب های اخیر اظهار داشت که رفتن ابراهیمی بنابر مصلحت انتخابات بوده و هیچ فرماندار و مدیران دیگری تا آخر انتخابات در حاشیه ی امنیت نخواهند بود .
وی در ادامه گفت : مهندس ابراهیمی یکی از مدیران موفق در سطح استان بوده است که در آینده ی نزدیک نیز از تجربیات ایشان استفاده خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

نادری از مدیران توانا در خط ولایت بود که زحمات زیادی را در دوران مدیریتی انجام داد .

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

تعجب در این است که از مدیران لایق تقدیر نمیشود .تصمیم سازان در اشتباهند .مشکل چهل ساله اختلاف ازادبختها توسط تیم ابراهیمی حل شد اما این چنین از وی تقدیر شد -خداوند در کمین ستمکاران است –

[پاسخ]

جای خالی اودر فرمانداری مشهود است ………………………فردی با پشتکار فعال بدور از تکبر وغرور خدا حفظش کند

[پاسخ]

بای بای.همه میرن!!!

[پاسخ]

شهروند در گفته :

رفتن با عزت ایشان افتخار اصولگرایان کوهدشت جون از اصولگرایی حمایت کرد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :