کد خبر : 10716
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 88 بازدید

انتقاد نماینده پلدختر از ضعیف بودن ولتاژ برق شهرستان

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به محرومیت برخی روستاه‌های دورافتاده این شهرستان، برق رسانی به این روستاه‌ها از سوی دولت به عنوان اقدامی ماندگار و مهم باید مورد توجه قرار گیرد.  علی کاییدی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهرستان پلدختر افزود: […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به محرومیت برخی روستاه‌های دورافتاده این شهرستان، برق رسانی به این روستاه‌ها از سوی دولت به عنوان اقدامی ماندگار و مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

 علی کاییدی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهرستان پلدختر افزود: شهرستان پلدختر شهرستانی محروم است که در برخی مناطق روستایی با مشکلات ویژه ای روبرو است.

 وی افزود: با پیگیری‌های مستمر و تلاش های انجام شده، وزارت نیرو موضوع تخفیف در تعرفه محاسباتی برق مناطق گرمسیری را برای این شهرستان تایید کرده است.

 به گفته وی، تعرفه برق شهرستان پلدختر در تابستان جز مناطق گرمسیری محسوب می شود که این اقدام نقش موثری در کاهش هزینه های مردم خواهد داشت.

 کاییدی همچنین از ضعف ولتاژ برق در شهر پلدختر نیز انتقاد کرد و گفت: روشنایی سطح شهر پلدختر دارای مشکلات زیادی است که باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهري در گفته :

خسته نباشي از اين همه كارموثر!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :