کد خبر : 11036
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 310 بازدید

شاگردان پورمند نمره ۲۰ گرفتند

  کاش فوتبال وقت اضافه نداشت شاگردان پورمند نمره ۲۰ گرفتند به گزارش میرملاس نیوز، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، راس ساعت ۱۵ امروز دو تیم گهر و فولاد خوزستان در جدالی تماشایی و نفسگیر به تساوی یک-یک رضایت دادند. در این دیدار نماینده لرستان با گل مجتبی زارعی از حریف پیش افتاد […]

 

کاش فوتبال وقت اضافه نداشت

شاگردان پورمند نمره ۲۰ گرفتند

به گزارش میرملاس نیوز، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، راس ساعت ۱۵ امروز دو تیم گهر و فولاد خوزستان در جدالی تماشایی و نفسگیر به تساوی یک-یک رضایت دادند.

در این دیدار نماینده لرستان با گل مجتبی زارعی از حریف پیش افتاد اما در واپسین لحضات بازی و پس از سپری شدن ۲ دقیقه از وقت‏های اضافه، ایوب والی کار را به تساوی کشاند. اگر در صحنه‏ای که بازیکن فولاد روی زمین بود، گهری‏های توپ را به بیرون نمی‏زدند و بازی را ادامه می‏دادند شاید هرگز این گل به ثمر نمی‏رسید. در دقیقه ۱+۹۰ بازیکنان گهر در ضد حمله ۴ به ۲ بودند و برای اینکه بازیکن فولاد روی زمین افتاده بود با یک حرکت فیرپلی توپ را به بیرون زدند و همان توپ پس از چند رفت‏ و برگشت در نهایت منجر به تک گل فولادی‏ها شد.

این برای دومین بار است که گهر در وقت‏های تلف شده نتیجه را از دست می‏دهد، که بار اول آن در دیدار با صبای قم بود و در حالی که بازی می‏رفت با نتیجه بدون گل تمام شود در واپسین ثانیه‏های وقت‏های اضافه قمی‏ها گل برتری را زدند.

 

 

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

حامد قلي زاده در گفته :

گهر باغيرت

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

خسته نباشید گهری ها

[پاسخ]

مهدی محرابی در گفته :

همین که با دست خالی توانستند از فولاد پرمهره و قدر تا دقیقه 92 جلو باشند باز هم کار بزرگی کردند. امیدوارم هر چه زودتر این تیم سر و سامان بگیرد و نتایجی در خور شان نام دورود و لرستان کسب کند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :