کد خبر : 11052
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 606 بازدید

تلویزیون دیجیتال به پلدختر رسید / 4ماه دیگر به کوهدشت و دلفان می آید !

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ پخش دیجیتال 18 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی در شهرستان پلدختر آغاز شد. بعد از راه اندازی پخش دیجیتال در مرکز استان و شهرستانهای بروجرد و دورود در بهمن ماه سال گذشته از دیروز جمعه کار پخش دیجیتال 18 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی در شهرستان پلدختر […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ پخش دیجیتال 18 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی در شهرستان پلدختر آغاز شد.

بعد از راه اندازی پخش دیجیتال در مرکز استان و شهرستانهای بروجرد و دورود در بهمن ماه سال گذشته از دیروز جمعه کار پخش دیجیتال 18 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی در شهرستان پلدختر آغاز شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان صبح جمعه در حاشیه راه اندازی پخش دیجیتال پلدختر به خبرنگاران گفت: پیگیری ها و برنامه ریزی های منظم همکاران صدا و سیما به گونه ای بود تا در یک همکاری مشترک با صدا و سیمای مرکز ایلام بتوانیم شاهد پخش دیجیتال صدا و سیما هم در شهرستان پلدختر از استان لرستان و هم در دره شهر و آبدانان از استان ایلام باشیم.

فتاح کمری ادامه داد: مردم شهرستان پلدختر از این پس می توانند شبکه های تلویزیونی اول، دوم، سوم، چهارم، خبر، تهران، آموزش، قرآن، نمایش، آی فیلم، پرس تی وی، العالم، مستند، شما، پویا،بازار، ورزش، استانی و شبکه های رادیویی ایران، لرستان، پیام، جوان، معارف، قرآن، فرهنگ، سلامت، ورزش، اقتصاد تهران، آوا، نمایش و شبکه رادیویی برون مرزی اسلامی را به صورت دیجیتال دریافت کنند.

وی یادآور شد: طی هفته های آینده شهرستانهای الیگودرز و ازنا و طی چهار ماه آینده شهرستانهای سلسله و دلفان و کوهدشت نیز به پخش دیجیتال رادیویی و تلویزیونی مجهز خواهند شد.

کمری عنوان کرد: پیش بینی می شود با راه اندازی پخش دیجیتال در شهرستان پلدختر میزان پوشش دیجیتال در استان به 53 درصد برسد و تا پایان سال این میزان به بیش از 75 درصد خواهد رسید.

بنابر این گزارش مردم شهرستان پلدختر می توانند با تهیه مبدل های دیجیتال برای دریافت شبکه های یاد شده مبدل های خود را روی کانالهای 38 و 44 تنظیم کنند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كوهدشتي در گفته :

كور شود مسئولي كه تفاوت شهر 100هزار نفري كوهدشت را با پلدختر 20 هزاري نفري نمي بيند.

[پاسخ]

غریبه پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳۰ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۱۵:

فکر کنم کوهدشت بالای 200 تا جمعیت داره حاجی !

[پاسخ]

اونا که نماینده دارن ما هم داشتیم

[پاسخ]

رضایی در گفته :

از رومشگان که اندازه پلدختر جمعیت دارد چه خبر ؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ما کوهدشتی های از همه چیز عقب هستیم این هم روش .این هم از افتخارات مسئولان است

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

اگه مسئول داشتیم باید بعد از خرم آباد و بروجرد نوبت به کوهدشت میرسید
ولی زهی خیال باطل…………….

[پاسخ]

یه بدبخت در گفته :

چون ما سه شهرستان جز لکستانیم. واسه خاطر همینه . وگرنه کوهدشت 250هزار نفر جمعیت داره. چرا باید اخر از همه باشه ؟ از اقای ملکشاهی تقاضا داریم که پیگیر این قضیه باشه. درود بر لک و لکستان

[پاسخ]

یکی از خبرنگاران مقیم تهران در گفته :

آره لک ها و ساکنان دره مهرگان همیشه برای دریافت امکانات آخرین بوده اند و این یک تبعیض تاریخی بوده و هست و خواهد بود. معلوم نیست بر چه اساسی اولویت‌ها را انتخاب می‌کنند اگه بر اساس اولویت جمعیت باشه که باید پلدختر آخر از همه صاحب این امکان می‌شد….
فکر کنم مردم نورآباد باید دست به امان مسئولان استان کرمانشاه یا همدان شوند تا شاید کاری کنند…

[پاسخ]

سلام بر کوهدشت 300 هزار نفری و تمدن 40000 هزار ساله، سلام بر میر ملاس و هومیان- سلام بر تمدن مفرغ – سلام بر پل های ساسانی و دژ زلال انگیز و سلام بر سیمره و کشکان و سلام بر سرزمین شقایق های وحشی یعنی کوهدشت بی مسئول

[پاسخ]

پلدختري در گفته :

ضمن سلام به همه دوستان كوهدشتي
بهتره به جاي اينكه جمعيت شهرتون رو به رخ بكشيد و به پلدختر حمله كنيد، با منطق و استدلال، مطالبه خودتون رو پي‌گيري كنيد و از مسئولينتون بخواهيد كه راديو و تلويزيون شما رو هم ديجيتال كنن. من همه شماها رو دوس دارم و بهتون احترام ميذارم اما اينكه شما با عصبيت و تعصب ميگيد كه پلدختر بايد آخر از همه ديجيتال بشه اصلا قابل قبول نيست. اگه شما جمعيستتون زياده ما هم وسعت خاكمون زياده و از اين نظر سومين شهرستان استان هستيم.
لطفا به جاي حمله به هم استاني هاتون به صورت علمي مطالبه هاتون رو پيگيري كنيد تا به سرانجام برسن.
به اميد كوهدشتي آباد و توسعه يافته …

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳۰ مهر , ۱۳۹۱ ۱۵:۳۴:

سلام هم استانی
سومین شهر استان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
معلومه خنده بازار زیاد میبینی

[پاسخ]

غریبه پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳۰ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۲۶:

پلدختری عزیز!
1- گمان نمیکنم رسیدن پخش دیجیتال به شهر شما ناشی از لیاقت مسؤولین شهر شما باشد شاید بدلیل موقعیت جغرافیایی شهر شما باشد
2- اگر تحقق این امر به لیاقت مسؤولین شهر مرتبط بود شاید این امر در همه شهرهای استان در یک روز اتفاق می افتاد
3- ما کوهدشتی ها نیز به شما پلدختری ها احترام میگذاریم
4- ما با تعصب نگفته ایم که پلدختر باید ٱخر از همه دیجیتال بشه بلکه با منطق می گوییم که با توجه به جمعیت 300 تایی کوهدشت باید شهر ما قبل از بقیه دیجیتال می شد
5- شاخص وسعت با جمعیت از سنخ هم نیستند پس قیاس مع الفارق فرموده اید جه اگر اینگونه بود بایستی ابتدا کویر لوت دیجیتال می شد
6- با احترام مجدد به شما

[پاسخ]

نورابادی در گفته :

آقای کمری مدیر کم کار استان لرستان شما بدانید در پیشگاه خدا باید جوابگو باشید . اولا کوهدشت ودلفان سابقه ای دیرینه دارند که امثال شما وشخص شما نمی توانید هیچ آسیبی به این دوشهر برسانید ولی شما حیفه که مدیر کل شدید به دلیل این که یک دروغگو هستی شما در سایت ها که هنوزخبرش به آرشیو نرفته اظهار نمودی که تا دوماه دیگر حالا رفت برای چهار ماه دیگه واقعا برا ی شما که سکاندار رسانه ملی در استان لرستان هستی متاسفیم وایمیلی از این گزارش بصورت کامل برای رسانه ملی ومسئولین ذیر ربط ارسال خواهم نمود . نمی توانید حداقل جوانان این مناطق را سرکار نزارید ودروغ نگید وحداقل شبکه 1و2و3 را درست وبدون برفک روی انتن بفرست نه بیخال باشی ودروغگو .اگر مسئولی بودم شما را خلع می کردم چه فایده دروغگو اون دنیا همو می بینیم

[پاسخ]

پلدختري در گفته :

با سلام به همه دوستان عزيز و مخصوصا جناب ناشناس و غريبه
جناب ناشناس ينكه پلدختر از لحاظ وسعت سومين شهرستان استان هستش رو آمارهاي رسمي ميگن نه من. ضمنا خنده بازار رو هم خيلي دوس دارم اما به علت مشغله كاري و شغلي فرصت ديدنش رو ندارم. خواهشا منطقي نظر بده و استدلال كن.
جناب غريبه مسئولين ما عرضه دارن يا ندارن به هر حال پخش شبكه هامون ديجيتالي شده. من نگفتم كه بايد براساس وسعت جغرافيايي كار ديجيتال شدن رو انجام بدن بلكه گفتم اگه شما تو پارامتر جمعيت از ما بالاتر هستيد ما هم تو پارامترهاي ديگري (از جمله وسعت) از شما بالاتريم و در واقع تمام مناطق دنيا همينجوري هستن و هركدوم ويژگي‌هاي خاص خودشونو دارن. همونطوري كه تو پيام اول هم گفتم من همه شما رو دوس دارم و عليرغم اين كه كوهدشتي نيستم و هيچ پيوندي با حوزه كوهدشت و طرهان ندارم، اما به شهادت دوستان كوهدشتي، تلاش‌هاي زيادي براي احقاق حقوق كوهدشت انجام دادم و همين امر نشون دهنده تفكر بدوه از تعصب و عصبيت بنده است كه همه لرستان رو خونه خودم ميدونم. اولين نظري كه زير اين مطلب با نام “كوهدشتي” گذاشته شده رو بخونيد تا متوجه تفاوت ها بشيد . تو اون نظر جناب كوهدشتي عزيز صراحتا كوهدشت و پلدختر رو با هم مقايسه كرده و اونا رو روبروي هم قرار داده. اگر شاخص وسعت و جمعيت از يك سنخ نيستند، پلدختر و كوير لوت هم از يك سنخ نيستند و خود جنابعالي هم قياس مع الفارق انجام داديد.
در پاسخ به بند آخرتون باز هم تكرار ميكنم كه من همه شما رو دوس دارم و سربلندي و پيشرفتتون آرزوي قلبي منه. به اميد روزي كه نه تنها پخش شبكه هاتون ديجيتالي بشه بلكه كوهدشت صاحب راديو و تلويزيون مستقل هم باشه.
همه اتون رو دوس دارم و به خدا مي سپارمتون. پايار بوئت و سر برز. دوستو ديرم برايل نازارم.

[پاسخ]

پریسک پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ آبان , ۱۳۹۱ ۲۲:۲۲:

پلدختر از اخر اوله عزیزم
این امارو از کجا گرفتی جیگر

[پاسخ]

عجم پاسخ در تاريخ یکشنبه ۷ آبان , ۱۳۹۱ ۱۷:۰۷:

با عرض سلام به خدمت برادر عزیزی که با پنبه ای که بر دست دارد در شکل دوست جلادی خودش رو انجام میده و اما بعد……
اول اینکه کلام حق همیشه حق است
و اینکه بصورت ماهرانه ای پلدختر را وسیعتر از کوهدشت معرفی کردی دروغی محض است (و این نشان میدهد که دروغگویی را به شکلی دو ستانه بیان میکنی) چرا که از لحاظ مساحت اول خرم آباد دوم الیگودرز و سوم کوهدشت و چهارم پلدختره ( تمام منابع جغرافیای لرستان )
در ضمن ما نمیگیم همش واسه ما بلکه اینو بیان میکنیم که چرا شهرستانی مثل کوهدشت که از لحاظ مساحت سوم از لحاظ جمعیت سوم از لحاظ رشد علمی و میزان پذیرش دانشجو در دانشگاه های دولتی رتبه اول استانی و…… را دارد بر اساس چه معیاری باید آخرین شهرستان دریافت کننده خدمات ارائه شده کشوری و یا استانی باشد و اینکه ما پلدختر رو به میان میکشیم کاملا منطقی هست که آیا خون شما و درود و ازنا و…… از خون ما رنگی تره و مسئولان معیار انتخابشون رو برای ما مشخص کنن ( تویی که خودت رو منطقی میدونی بگو که واقعا خون شما رنگی تره ) در ضمن تو هم اگه طرف حق و منطق هستی نگو چرا پلدختر رو به میون میکشید بلکه بگو چرا راستی چرا پلدختر و الیگودرز و ازنا و دورود که از لحاظ اکثر معیارها از کوهدشت پایینترن باید قبل کوهدشت خدمات ارائه شده را اون هم با این فاصله زمانی دریافت کنن و طوری که ما دیدیم منطقی هم نیستی (پس منطقت هم جای سوال داره)
به امید لرستانی موفق

[پاسخ]

مهدی پلدختری پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آذر , ۱۳۹۱ ۱۸:۲۸:

زنده با پلدختر

[پاسخ]

پاییز لکستان در گفته :

واقعا” آقای ملکشاهی نماینده بزرگ و دارای جایگاه ملی کوهدشت، باید از آقای کمری مدیرکل صدا و سیما توضیح بخوان،آیا این درسته که شهرهای استان ایلام(دره شهر و آبدانان) از منابع لرستان داری شبکه دیجیتال باشن و اما مردم عزیز و با تمدن کوهدشت و نورآباد(دلفان) چی!!!

[پاسخ]

هلاکو خان پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ آبان , ۱۳۹۱ ۲۲:۲۴:

کاش اقای ملکشاهی بتواند به وعده های انتخاباتیش برسد شکرش باقیست بیامرزه امواتتون
نمایندگان سر ارث و میراث اینده شون دارن تق و پوق میکنند

[پاسخ]

یک شهروند در گفته :

اگر به راهروهای دادگستری کوهدشت سری بزنید درصد بالایی از مراجعین بدنبال پرونده های طلاق هستند که منشاء این معضل در درصد بالابه تهاجم فرهنگی شبکه های وسیع ماهواره ای مربوط می باشد.کاش مسولین به جای دغدغه چندماهه برای تعویض رییس فلان اداره ،لا اقل قسمتی از وقت خود را به شبکه دیجیتال شهرستان اختصاص دهند تا کمتر نیاز به استفاده از ماهواره باشد که بسیاری از سریالهای آن تیشه به ریشه اصالتهای فرهنگی میزند.

[پاسخ]

مهدی پلدختری پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آذر , ۱۳۹۱ ۱۸:۲۸:

افلین
ترکیه داره کم کم با فیلم هاش جون ها نابود میکنه
اقا … کجایی

[پاسخ]

الیگودرز در گفته :

بد نیست اقایان هم یه نگاهی به نقشه استان کنند الیگودرز از نظر وسعت دومی و از نظر جمعیت سومیت
اما این که پلدختر دارای شبکه دیجیتاله کار مسعولین استان ما نیست اونا خیلی بی عرزه تر از اینان استان ایلام شهراشو راه انداخته یه موجیم طرف پلدختر میاد

[پاسخ]

احمد پاسخ در تاريخ شنبه ۶ آبان , ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶:

خوب البته جناب کمری خودشون دره شهری هستن و بخاطر دره شهر مرکز دیجیتال را به پلدختر داده اند.

[پاسخ]

عجم پاسخ در تاريخ یکشنبه ۷ آبان , ۱۳۹۱ ۱۷:۱۵:

ای دوست عزیز
په هواست نی په کوجنی
الیگودرز از لحاظ جمعیت چهارم وکوهدشته که سومه (لطفا اگه اطلاعاتت کافی نیست همین جوری یه چیزی نگو)
در ضمن شما روی چه معیاری باید این شبکه ها رو زودتر از کوهدشت دریافت کنین
ایام به کام

[پاسخ]

محمد گراوند پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۶:۲۸:

الیگودرز از نظر وسعت جغرافیا اولین شهرستان استانه.از 1318 شهرستانه.وقتی که خیلی از شهرها بخش هم نبودند.

[پاسخ]

مهدی پلدختری پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آذر , ۱۳۹۱ ۱۸:۲۶:

ببینید راجب پلدختر درست حرف بزنید

[پاسخ]

نورآبادی در گفته :

الان تمام مردم ایران از ماهواره استفاده می کنن بجز استان ما مخصوصاَ دلفانیا آخه بی معرفتای خدا نشناس آقایان بووووووووووووق مردم استانهای دیگه به این گیرنده های دیجیتال محل سگ نمیگذارن ومیرن دنبال ماهواره ماکه نمیشه تو حسرت همین شبکه های فکسنی هم بمونیم (شهریست پر فتنه وشمریان ز شش جهت دستم نمی رسد ار نه قاتل هر ششم )

[پاسخ]

رضایی ازرومشگان سوری در گفته :

باسلام به هم استانی های عزیز میخواستم بگم شهرستان کوهدشت ازپلد.خترچى کمترداره که باید بعد از پلدختر دیجیتالی بشه

[پاسخ]

رضا لک در گفته :

الیگودرز چون بختیاری هستند همیشه با بی توجهی مرکز نشینان استان مواجه هستند.

[پاسخ]

یک کوهدشتی در گفته :

اقا چکار دارین گیر دادین به پلدختر؟ خب اونا تحت پوشش شبکه دیجیتال قرار گرفتن، خدارو شکر. چه بهتر. هم هم استانیمونن. هم هم‌وطنمون. خوشحال باشن مام هستیم. عوض اینکه داد و بیداد کنید که چرا پلدختر داره ما کوهدشتیا نه برید سراغ مسئولین شهر، یقشونو بچسبین که اقا این تلوزیون دیجیتال ما چی شد؟
چندروزه همون انالوگ هم داغون شده. حالت تحوع گرفتیم از بس برفک دیدیم. اگه مسئولی خب مسئولیتتو انجام بده. اگه نیستی که شمارو به خیر و مارو به سلامت.

[پاسخ]

دیجیتال کوهدشت فعال شدمبارکه همه کوهدشتیهااااااااااااااااااااااااااااا

[پاسخ]

قول بزودی دادن این بزودی کیه خدا داند

[پاسخ]

امیر در گفته :

برای پیگیری میتونید با این شماره تماس بگیرید:

0661-3202304

[پاسخ]

امیر در گفته :

خب دیگه مبارکه. گویا پخش دیجیتال کوهدشت شروع شد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :