کد خبر : 11143
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 340 بازدید

لطفاً نگذارید، پیمانکار ورزشگاه تختی دورود زندانی شود!

لطفاً نگذارید، پیمانکار ورزشگاه تختی دورود زندانی شود!   به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ عملیات بازسازی و تکمیل ورزشگاه‏های یکی دو تیم لیگ برتری چند سالی است که شروع شده و بیشتر آن‏ها هنوز به بهره‏برداری نرسیده‏اند که مهمترین آنها ورزشگاه نقش جهان اصفهان است که برای این ورزشگاه رقیبی جدی پیدا شده و […]


لطفاً نگذارید، پیمانکار ورزشگاه تختی دورود زندانی شود!

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ عملیات بازسازی و تکمیل ورزشگاه‏های یکی دو تیم لیگ برتری چند سالی است که شروع شده و بیشتر آن‏ها هنوز به بهره‏برداری نرسیده‏اند که مهمترین آنها ورزشگاه نقش جهان اصفهان است که برای این ورزشگاه رقیبی جدی پیدا شده و به نظر می‏رسد رقابت سخت و نفس‏گیری برای دیر آماده شدن، دارند!

بله درست حدس زده‏اید، نام این ورزشگاه تختی دورود است. ورزشگاهی که بعد از صعود گهر به لیگ برتر، کار استاندارد سازی آن شروع شده اما هنوز در پیچ‏وخم اولین کارها مانده و هر چقدر آقای سالاروند پیمکانکار این ورزشگاه داد می‏زند، کسی به فریادش نمی‏رسد. این بنده خدا که با شهرداری و شورای شهر دورود قرارداد دارد پس از آنکه آنها تیم را واگذار کردند، نمی‏داند طرف حسابش چه کسی است و با اینکه 770 میلیون تومان برای خرید آهن آلات این ورزشگاه چک داده اما گوش کسی بدهکار نیست و برای پاس شدن چک اقدامی صورت نگرفته است که به قول خودش «مسوولان به جای اینکه دنبال رفع مشکلش باشند، به فکر مصاحبه کردن هستند.»

در گفت‏وگویی که هفته گذشته با او داشتم، خیلی استرس داشت و می‏گفت:«تاریخ این چک 30 مهرماه است و اگر تا آن زمان پاس نشود باید به زندان بروم و با این کار اعتبار و آبرویم به باد می‏رود.»

این صحبت‏ها در حالی عنوان می‏شود که مسوولان دورودی خیلی خوش‏بین هستند تا 40 روز دیگر ورزشگاه آماده شود و گهر بتواند دیدارهای خانگی را در آن برگزار کند اما با وضعیت موجود و با استناد به اظهارات سالاروند، محال است این ورزشگاه به بهره‏برداری برسد و آماده شدنش نیاز به یک معجزه دارد!

قائدرحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس از وزیر ورزش قول گرفته بود که برای تکمیل ورزشگاه تختی این شهر 2 میلیارد تومان بگیرد اما شنیده می‏شود که وزیر گفته تا پایان سال‏جاری خبری از این پول نیست.

اگر مسوولان دورودی خواستار برگزاری بازی‎های گهر در این شهر هستند باید دنبال راهکاری باشند تا مشکل “بی‏پولی” رفع و چک‏ سالاروند پاس شود و اگر او به زندان برود، معلوم نیست تا چند سال آینده این ورزشگاه به بهره‏برداری برسد!

با این حال یکی از مسوولان شهرستان دورود که همه می‏دانیم چه کسی است، به جای اینکه مشکل پیمانکار را حل کند، می‏گوید: «مصاحبه سالاروند کذب و حتی خودش منکر این گفت‏وگو شده اما برای تنویر افکار عمومی ذکر این نکته را ضروری می‏دانیم که فایل صوتی مصاحبه با سالاروند را داریم و هر زمانی خواستند آن را ارایه می‏دهیم.»

به هرحال عاجزانه خواهش می‏کنیم، مسوولان به جای اینکه هر روز مصاحبه‏های حمایتی از گهر انجام می‏دهند، در عمل دست به کار شوند و هر طور شده اجازه ندهند آقای سالاروند به زندان برود و برای حفظ آبرو فرد مومن که در دین مبین اسلام خیلی به آن تأکید شده، کم‏کاری نکنند.

 

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

فرشید در گفته :

حسین هدایتی30/07/91: برخي دوستان کم لطفي مي‌کنند. شهر دورود ورزشگاه استاندارد، فرودگاه و … را ندارد و بستر لازم براي ميزباني در ليگ برتر فراهم نيست به همين خاطر قرار شد تيم در خرم آباد بازي کند تا شرايط در شهر دورود فراهم شود. اما برخي آقايان گفتند تيم بهتر است در کرج بازي کند تا اينکه در خرم آباد باشد. اما ما حاضر نبوديم بدون يار دوازدهم بازي کنيم و دوست نداشتيم هوادار تيم از لرستان به کرج بيايد و نمي‌خواستيم خون از دماغ کسي بيايد.
مالک باشگاه ملوان انزلي در مورد اينکه امير عابديني گفته او در صورت انصراف از تيم داري در تيم گهر بايد خسارت بدهد، گفت: عابديني بگود چقدر بايد خسارت بدهيم، پرداخت مي‌کنيم دندمان نرم آمديم خدمت کنيم خسارت هم مي‌دهيم.
هدايتي در مورد اينکه از اداره باشگاه گهر به طور قطعي انصراف داده، گفت: برادرم از اين کار انصراف داده است. البته صورت جلسه‌اي تنظيم کرده‌ايم که قرار شد نماينده مردم دورود آن را امضا کند تا ما مجاز باشيم قبل از تکميل ورزشگاه دورود بازي‌هاي تيم را در خرم آباد انجام دهيم. باشگاه گهر اکنون در اختيار قوه قضائيه است. اگر کسي ديگر مي‌تواند به اين باشگاه کمک کند، بسم الله.

[پاسخ]

فرشید در گفته :

آيت اله زاده در مورد محل بازي هاي تيم گفت: تا زمان آماده شدن ورزشگاه درود که به قول قائد رحمت، نماينده درود تا 40 روز آينده به بهره برداري مي رسد، در ورزشگاه خرم آباد ميزبان تيم هاي ليگ برتر خواهيم بود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :