کد خبر : 11182
تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 166 بازدید

ناظر قضایی گهر خبر داد: برگزاری بازی‏های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور در خرم ‏آباد

  قاسم ‏زاده در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز، با اعلام این خبر افزود: در حضور آقایان عابدینی، هدایتی، آیت‏الله زاده، ضحاکی، جهانیان و حیدرپور تیم به‏صورت رسمی به حسن هدایتی واگذار شد. وی ادامه داد: قرار شد اسم تیم، استیل آذین گهر دورود لرستان باشد و تا آماده شدن ورزشگاه دورود دیدارهای […] 

قاسم ‏زاده در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز، با اعلام این خبر افزود: در حضور آقایان عابدینی، هدایتی، آیت‏الله زاده، ضحاکی، جهانیان و حیدرپور تیم به‏صورت رسمی به حسن هدایتی واگذار شد.

وی ادامه داد: قرار شد اسم تیم، استیل آذین گهر دورود لرستان باشد و تا آماده شدن ورزشگاه دورود دیدارهای گهر در خرم‏آباد برگزار شود و در صورت آماده شدن استادیوم دورود بازی‏ها در آن شهر برگزار می‏شود.

قاسم‏زاده اضافه کرد: همچنین دیدارهای نماینده لرستان با تیم‏های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی که جمعیت بیشتری به ورزشگاه می‏رود در مرکز استان برگزار می‏شوند تا شورای تأمین استان به راحتی بتواند شرایط را برای برگزاری این دیدارها فراهم کند.

وی با بیان اینکه بقیه دیدارهای گهر پس از تایید سازمان لیگ، در استادیوم تختی دورود برگزار می‏شود، اضافه کرد: این تیم متعلق به مردم آن خطه است و هدایتی برای خدمت به ورزش و گسترش آن به لرستان می‏رود و با اینکه می‎داند وضعیت تیم اسفناک است با علم به این موضوع وارد صحنه شده و انشاالله مردم استان هم از ایشان حمایت می‎کنند و در موفقیت گهر در کنار هدایتی هستند.

درج شده توسط : مهران مریدی / میرملاس

دیدگاه ها

حامد در گفته :

گهر بايد در دورود بازی كنه چون حق مردم دوروده

فرشید در گفته :

هه همش سی تو
حالا زمین وفرودگاه وهتل و…. براشون فراهم کن بیان اونجا بازی کنن
لیگ محلی نیست که فدات

مهران در گفته :

بسمه تعالي
مسئولين محترم استان لرستان
احتراما به اسحضار مي رساند مراتب سپاس و قدرداني خود و مردم لرستان را به شما برسانم چراكه شرايط كمك جناب آقاي هدايتي بزرگ به مردم لرستان فراهم آورديد!

امضا
يك جوان…

یه کوهدشتی در گفته :

حامد جان ما لرها پس از صعود گهر به لیگ برتر یه زمانی دلمان خوش بود که تیم لیگ برتری داریم ولی هی میگید فقط دورود فقط دورود گهر ارزانی خودتون و امثال تو ندید بدید

سامان در گفته :

اين چه تعصب غلطيه که درودي ها دارند؟؟!!
با هيچ عقل سليمي جور در نمي آد!!
چرا نمي گذاريد بازيها تو يه شهر ديگه از استان باشه تا همه با هم بريم تشويق کنيم تيمتونو!
من کوهدشتي ام

فرشید در گفته :

آيت اله زاده در مورد محل بازي هاي تيم گفت: تا زمان آماده شدن ورزشگاه درود که به قول قائد رحمت، نماينده درود تا 40 روز آينده به بهره برداري مي رسد، در ورزشگاه خرم آباد ميزبان تيم هاي ليگ برتر خواهيم بود.

سعید0977 در گفته :

همش واسه شما دورودیها ما نخواستیم..رئال مادرید که نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حامد در گفته :

نه په عزيزم برا خرم اباد می خوام هيچكدومتون هواداری نكنيد حتما بايد بشه گهرخرم اباد غيرتم چيز خوبيه بی غيرت ها

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :