کد خبر : 11344
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 268 بازدید

الهیار ملکشاهی : مسئولان نباید حواشی را در متن قرار دهند

  نماینده مردم کوهدشت بزرگنمایی مشكلات و برخی اختلاف سلیقه ها را فراهم سازي زمینه برای فرصت طلبی دشمنان برشمرد. به گزارش میرملاس نیوز ؛ الهيار ملكشاهي در مراسم توديع و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: بزرگنمایی و برجسته كردن مشكلات و برخی اختلاف سلیقه ها نه تنها مشكلی را […]

 

نماینده مردم کوهدشت بزرگنمایی مشكلات و برخی اختلاف سلیقه ها را فراهم سازي زمینه برای فرصت طلبی دشمنان برشمرد.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ الهيار ملكشاهي در مراسم توديع و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: بزرگنمایی و برجسته كردن مشكلات و برخی اختلاف سلیقه ها نه تنها مشكلی را حل نمي كند بلكه سوء استفاده دشمنان را نیز بدنبال دارد.

وي با بيان اينكه امروز ایران وارد یك جنگ تمام عیار اقتصادی با استكبار جهانی شده ، ادامه داد: بسیاری از كشورهای جهان دراین جنگ نابرابر همراه باطل و كشورهاي استكباري شده اند.

نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مشكلات اقتصادی كشور و تاكيد براينكه مسئولین نباید حواشی را در متن قرار دهند، اظهار كرد: مدیران و مسوولان باید در شرایط فعلی، به معیشت و اقتصاد مردم توجه بیشتری كنند؛پیروی از فرامین و منویات رهبری دراین زمینه بسیار موثر است.

اين نماينده بيان كرد: عليرغم فشارهاي اقتصادي دنیا باید بداند كه گذر از این شرایط با رهبری حكیمانه رهبر فرزانه انقلاب ،همدلی و اتحاد مردم و مسوولان، برای این ملت كار دشواری نیست.

وي اضافه كرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتصاد مقاومتی را به عنوان یك راهكار علمی با نظریه دقیق كارشناسی ارائه كرده اند و راه برون رفت از شرایط كنونی، اجرای همین راهكار است.

اين نماينده اصولگراي مجلس در ادامه گفت: توجه به توانمندی های كشور به ویژه توانمندی های استان لرستان در زمینه ارائه پایان نامه های دانشجویی می تواند نقش مهمی در رشد و توسعه كشور داشته باشد.

وي با اشاره به دانشگاه آزاد گفت: ایجاد ردیف مستقل اعتباری برای تامین نیازهای مالی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور استمرار فعالیت های علمی و آموزشی این مركز ضروری است، در شرایط فعلی كه هماهنگی و همراهی بسیار خوبی میان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم  تحقیقات و فناوری وجود دارد، تحقق این موضوع می تواند نقش مهمی در رشد و ارتقای فعالیت های علمی ، آموزشی این نهاد داشته باشد.


درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

گراوند از کوهدشت در گفته :

اقای ملکشاهی نه اصولگرا هستن و نه اصلاح طلب.

[پاسخ]

دوستی در گفته :

همه می دونن این اقا با رای اصلاح طلبها سر کار رفته نه اصولگرا ها پس لازم نیس بنویسید اصولگرا

[پاسخ]

بی طرف پاسخ در تاريخ یکشنبه ۷ آبان , ۱۳۹۱ ۱۸:۲۶:

لطفاً خودتان را دقیق معرفی کنید کدام دوستی ؟ بعید می دانم اسم فامیل شما دوستی باشد؟ احتمالاً دنبال تفرقه افکنی هستید.

[پاسخ]

هنجس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲:

جناب دوستی عزیز و بزرگوار. حالا یا اصلاح طلب یا اصولگرا. اصلاح طلبها چه کاری واسه این مردم بدبخت کوهدشت انجام دادن تا اصولگراها بخواهند انجام بدهند مهم اینه که اقای ملکشاهی خدمتگزار مردم باشه، فعلا که ایشان شده اند مسئول تودیع و معارفه و رئیس و مدیر عوض کردن استان.

[پاسخ]

دبیر پاسخ در تاريخ سه شنبه ۹ آبان , ۱۳۹۱ ۰۰:۲۶:

موافقم.فعلا فقط رییس عوض میکنن.مثل داداشش.رییس سازمان داداشش. رییس دانشگاهه

[پاسخ]

دبیر پاسخ در تاريخ سه شنبه ۹ آبان , ۱۳۹۱ ۰۰:۲۵:

موافقم.به قران در رومشان بیشتر جناح چپ ها رای بهش دادن

[پاسخ]

قربانی در گفته :

بهتر نیست این مشکل را مدیر محترم یایت اقای ازادبخت به صورت شفاف با خود اقای ملکشاهی مطرح کند که بالا خره ایا ایشان اصولگراست یا اصلاح طلب یا اصلا فردی فراجناحی است ما شخصیت های زیادی داریم که فراجتاحی هستند.اما در کوهدشت کسی نمی تواند بگوید من فراجناحی هستم چون متاسفانه هوادارن قبول ندارند.اما بالاخره اقای ملکشاهی فرزند این نظام است با پیشینه اصولگرایی وبا رای اصلاح طلبان به مجلس رفته که واقعا هنر بسیار زیادی می خواهد که در کوهدشت اصول گرا باشی اما با رای اصلاح طلبان به مجلس بروی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اصلا نمی فهمم این اصولگرا و اصلاح طلب بودن ایشان به ما چه ربطی دارد؟متاسفانه حتی یک نفر از خوانندگان ننوشته است که آقای ملکشاهی به جای این حرف ها پیگیر مطالبات مردم حوزه انتخابیه باشید.واقعا جای تاسف دارد.

[پاسخ]

آرش از کوهدشت در گفته :

آقای ملکشاهی چه اصولگرا باشن چه اصلاح طلب فرقی نمیکنه امیدوارم نماینده لایقی بعد از چهار سال برای مردم باشن این عوض کردنا هم لازمه انجام کاره و افراد نالایق باید برن.خوشحالم که افراد بافرهنگی با لحن مودبانه نظر میدن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :