کد خبر : 11444
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 256 بازدید

ملکشاهی خواستار شد : اعتبار اختصاصی به سد “معشوره” در بودجه سال 92 افزایش یابد

      به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و نماینده مردم کوهدشت بر ضرورت افزایش اعتبارات اختصاصی به سد معشوره در قالب بودجه سال 92 تاکید کرد. الهیار ملکشاهی به تخصیص اعتبارت عمرانی به استان اشاره کرد و گفت: مجمع نمایندگان استان این درخواست را کرده اند که حداقل […]

 

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و نماینده مردم کوهدشت بر ضرورت افزایش اعتبارات اختصاصی به سد معشوره در قالب بودجه سال 92 تاکید کرد.

الهیار ملکشاهی به تخصیص اعتبارت عمرانی به استان اشاره کرد و گفت: مجمع نمایندگان استان این درخواست را کرده اند که حداقل تعهدات مربوط به پروژه های مهر ماندگار تثبیت شود و میزان اعتبار دریافتی آنها کاهش پیدا نکند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در رابطه با پروژه های چهارخطه استان اتفاقات خوبی افتاده است، افزود: جاده ارتباطی خرم آباد – کوهدشت که جزء پروژه های مهرماندگار قرار گرفته تعهد 75 میلیارد تومان اعتبار را گرفته است.

ملکشاهی یادآور شد: پروژه احداث این جاده هم اکنون فعال است و امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به پروژه های سد سازی در دست احداث در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: پروژه سد سیمره تکمیل شده است و کار آبگیری آن انجام شده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبارات سد معشوره شهرستان کوهدشت نیز در قالب ردیف ملی به طور معمول می آید، گفت: متاسفانه اعتباراتی که برای این سد می آید بسیار کم است و با این میزان اعتبارت بهره برداری از آن شاید تا 20 سال دیگر طول بکشد.

ملکشاهی اظهار امیدواری کرد که میزان اعتبارات این سد در بودجه سال 92 چند برابر شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شما همین جاده کوهدشت خرم اباد رو چهار خطه بکنید معشوره واسه خودتون. تا بیست سال دیگه همه از تشنگی و گرسنگی مردیم

[پاسخ]

بازوند در گفته :

یک روز اقای ملکشاهی میگه 30 سال بعدش میگه 20 سال راستی از اول که برخی منکر سد بودند

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

مردم ما چه بدبختند تا دیروز معشوره وخودروسازی حرف بود وتبلیغ !! اگرمن جای ملکشاهی بودم اسم این دو را بر زبان نمی آوردم …..

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

“متاسفانه اعتباراتی که برای این سد می آید بسیار کم است و با این میزان اعتبارت بهره برداری از آن شاید تا ۲۰ سال دیگر طول بکشد.”

آقای ملکشاهی مگر ما شما رابرای کاری غیر از پیگیری این مصوبه ها برای انجام پروژه ها به مجلس فرستاده ایم؟البته شان شما اجل از این است که دنبال پیگیری مطالبات شهرستان باشید چون الان مشغول حل و فصل مشکلات بین سران سه قوه هستید خدا قوت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

بعضی ها منکر سد بودن الان چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :