کد خبر : 11580
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,092 بازدید

سكان مديريت شبكه بهداشت و درمان شهرستان كوهدشت به دكتر احمد امرايي رسید

  به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ قطار عزل و نصب مدیران دستگاههای دولتی شهرستان کوهدشت به ایستگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان رسید تا دکتر علی گراوند پس از چهار سال و نیم ریاست بر این شبکه جای خود را به معاونش دکتر احمد امرایی بدهد. در آئيني كه به همين مناسبت در سالن […]

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ قطار عزل و نصب مدیران دستگاههای دولتی شهرستان کوهدشت به ایستگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان رسید تا دکتر علی گراوند پس از چهار سال و نیم ریاست بر این شبکه جای خود را به معاونش دکتر احمد امرایی بدهد.

در آئيني كه به همين مناسبت در سالن كنفرانس این اداره در شهرستان كوهدشت برگزار شد حاج آقا گراوند رئيس اداره تبليغات و امام جمعه موقت شهرستان كوهدشت ضمن تبريك دهه ولايت و ميلاد با سعادت امام علي نقي (ع) به محضر آقا امام زمان (عج) و حاضرين در جلسه، به اهميت دهه ولايت اشاره كرد و گفت: در دهه ولايت قرارداريم و اميدواريم ما شيعيان بتوانيم در اين دهه و مناسبت راه و رسم پيامبر اعظم (ص) را به نيكي به جا بياوريم.
حاج آقا گراوند در بخش ديگري از سخنانش به بحث رهبريت در اسلام اشاره كرد و گفت: سنگ بناي اسلام براساس رهبريت است و پيامبر اسلام (ص) از نخستين روز رسالت خود مسله جانشيني را مطرح كرده است.
امام جمعه موقت شهرستان كوهشدت در بخش ديگري از سخنانش به دستور الهي اشاره كرد و گفت: خداوند فرموده است اي رسول ما آنچه كه به شما وحي مي كرديم و در مورد جانشيني خود بايد مطرح كني هم اكنون وقت آن است و پيامبر با دعوت از 120 هزار نفر از جمعيت آن زمان براي اعمال حج و انتخاب جانشين خود اقدام كرد.
حمزه پور فرماندار شهرستان كوهدشت در اين جلسه ضمن تشكر از مجموعه همكاران بهداشت و درمان شهرستان تصريح كرد: سلامت مردم و جامعه بدون ترديد از اركان مهم توسعه پايدار است و انسان به عنوان مهمترين مولفه در اين توسعه نقش دارد.
فرماندار شهرستان كوهدشت: ضمن تشريح برنامه ها و فعاليتهاي دولت نهم و دهم در شهرستان كوهدشت با برشمردن فعاليتهاي عمراني در حوزه ساخت مراكز بهداشتي در شهرستان تصريح نمود: شهرستان كوهدشت با توجه به وسعت آن و جمعيتي بالغ بر 230 هزار نفر انتظار داريم كه كار اجرايي بيمارستان 160 تختخوابي اين شهرستان كه در سفر سوم دولت تصويب شده به مرحله اجرا در آيد.
وي در بخش ديگري از سخنانش تصريح كرد كه بخش هاي تابعه شهرستان مانند: رومشكان ، گراب، درب گنبد نياز به حمايت هاي بيشتري در زمينه خدمت رساني دارند و اميدواريم دانشگاه در اين زمينه شهرستان را ياري نمايد.
دكتر نادر طرهاني نژاد معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه كه به نمايندگي از رياست دانشگاه در اين جلسه حضور پيدا كرده بود ضمن قدرداني از زحمات چهارساله دكتر گراوند به عنوان رئيس سابق شبكه بهداشت و درمان شهرستان كوهدشت تصريح كرد كه دانشگاه علوم پزشكي در سال 69 با 43 دانشجو كار خودش را آغاز كرده است .
وي به خدمات دولت نهم و دهم اشاره كرد و افزود: هم اكنون دانشگاه علوم پزشكي با هفت دانشكده فعال و مجوز داشتن دانشكده دنداپزشكي كه هم اكنون با 24 دانشجو در حال فعاليت است اشاره كرد و افزود: اين دانشگاه هم اكنون 170 عضو هيات علمي و 2100 دانشجو با 22 رشته در حال خدمت رساني به مردم لرستان است. دكتر طرهاني نژاد به ديگر خدمات دانشگاه اشاره كرد و تصريح نمود: ايجاد دانشگاه با 14 بيمارستان فعال و 1450 تخت فعال در بخش درمان و همچنين 75 مركز بهداشت روستايي و 73 مركز بهداشت شهري در حال خدمت رساني به آحاد مردم شريف لرستان است.
معاون دانشجويي – فرهنگي دانشگاه در خصوص بيمارستان جديد شهرستان كوهدشت تصريح نمود: كارهاي اوليه و نقشه آن تهيه و جهت اخذ كميسيون ماده 215 به معاونت راهبردي رياست جمهوري ارسال و پس از تاييد مراحل ساخت اين بيمارستان آغاز خواهد شد.
دكتر طرهاني نژاد در پايان سخنانش به بحث مديريت در اسلام اشاره كرد و گفت: مديريت فرصتي است براي خدمت به مردم واگر اين فرصت از دست برود مدير نيز دچار خسران و ضرر خواهد شد.
در پايان ضمن تشكر و قدراني از زحمات دكتر گرواند طي حكمي از طرف رياست دانشگاه دكتر احمد امرايي به عنوان سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان كوهدشت منصوب شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاظم در گفته :

بازگرایش سیاسی

[پاسخ]

شهروند در گفته :

به اعتقاد بنده بهتر بود اقاي ملكشاهي يك غير رومشكاني را برمسند دومين ارگان تأثير گذار بعد از آموزش وپرورش قرار مي دادند چونكه با گمانه زني ها يي كه راجع به آموزش وپرورش مي شود احتمالاًيك رومشكاني ديگر خواهد آمد و………

[پاسخ]

زز پاسخ در تاريخ سه شنبه ۹ آبان , ۱۳۹۱ ۲۲:۳۹:

و اون هم كسي نيست جز حبيب رضايي رومشكان

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

بابا اینقد رومشکان و کوهدشت نکنید چه فرقی میکنه همه برادریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سالی که نکوست از بهارش پیداست . جناب ملکشاهی رومشگانی عزیز از اولین و آخرین نمایندگی خود نهایت استفاده را ببر .

[پاسخ]

اميد است شاهد بهبودي وسامان گرفتن ويرانه شبكه بهداشت والبته شهرداري كوهدشت وچاله هاي عميق خيابانها هم باشيم.

[پاسخ]

مهران ملکی در گفته :

تبریک عرض میکنم خدمت برادر گرامی جناب دکتر امرایی انشاالله موفق باشی

[پاسخ]

کارمند بیمارستان کوهدشت در گفته :

با سلام
در ماه مبارک رمضان دولت خبر گرفتن سبد کالا رو به کارمندان داد حالا چندین ماه از ماه رمضان گدشته و سبد کالای ما هنوز تو دانشگاه علوم پزشکی استان هستش و مسئولین هم پیگیر نمیشن بیارنش لطفا پیگیری کنید

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

ناشناس جان..تازه اول کاره به کمک خدا ملکشاهی دورهای دیگر هم نماینده میمونه..انشاالله…..

[پاسخ]

محسن ابراهیمی در گفته :

آرزوی توفیق روز افزون را از خداوند منان برای شما جناب آقای امرایی خواستاریم

[پاسخ]

ولی درویشی در گفته :

بیاییم همه را دوست بداریم اما از هیچ کس بت نسازیم. بیاییم هر مدیری را برای موفقیت در کارش یار و مددکار باشیم اما هیچ کدامشان را مصون از نقد و مشورت ندانیم. بیاییم برای ارج نهادن به حق بزرگ سلامت شهروندانمان دست هر مدیر مصلحی را به نیکی بفشاریم اما به هیچ روی اجازه تکرار اتلاف فرصت ها را به آنان ندهیم.
بهبود وضعیت موجود بهداشت و درمان شهرمان – که هرگونه تلاش در آن از مقدس ترین جهادها است – در گرو توفیق ایشان است، پس سزاست همگی برایشان آرزوی توفیق کنیم.

[پاسخ]

شهروند در گفته :

باآرزوی موفقیت روزافزون برای برادر عزیزمان جناب آقای دکتر احمدامرایی.به حق که ایشان یکی از دلسوزترین مسولان شهرستان هستند.

[پاسخ]

سهیلا خوشناموند در گفته :

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای آقای دکتر امرایی آینده ای روشن و درخشان را برای شبکه بهداشت آرزومندم

[پاسخ]

یه بی پارتی که فقط خدا پارتیشه در گفته :

مدیریت شبکه بهداشت رو به آقای امرایی تبریک میگم امیدوارم مثل بقیه ی روسا پارتی بازی نکنه و عدالت داشته باشه نه اینکه مثل قبلیها به فکر قوم و خویش خودش باشه خدا رو ناظر به تمام اعمالش بدونه البته ما بی پارتیها هم خدایی داریم که داشتنش جبران تمام نداشته هامونه

[پاسخ]

لیلا در گفته :

با سلام خدمت همه آقای امرایی پس کی طرح پزشک خانواده اجرا میشه؟

[پاسخ]

لیلا.ع پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶:

سلام آقای امرایی لیلا خانم راست میگن کی طرح پزشک خانواده اجرا میشه؟؟؟؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مدیران شایسته شبکه بهداشت!!! میدونید فضای استاندارد یه آزمایشگاه چیه؟؟؟؟؟بسه بابا خجالت بکشید برید فضاشو حداقل آزمایشگاهی کنید !!!!مدیری که نتونه حداقل امکانات رو برای سیستمش فراهم کنه همون بهتر که ………………………………………………………..صد البته

[پاسخ]

عزالدین طهماسبی در گفته :

روستای طولابی یکی از مهمترین روستاهای شهرستان کوهدشت است ولی بدون مدرسه ومسجد.آقای ملکشاهی لطفا رسیدگی کنید باتشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :