کد خبر : 11634
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 504 بازدید

ملکشاهی : محور رومشکان به زیرتنگ سیاب به زودی اجرایی می‌شود/کوهدشت رتبه اول بیکاری کشور را دارد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی درباره انارستان‌های کوهدشت و مسیرهای دسترسی به انارستان و منطقه زیرتنگ سیاب به خصوص مسیر رومشکان به زیرتنگ سیاب کوهدشت گفت: مسیر رومشکان به منطقه زیرتنگ سیاب به طول 18 کیلومترهم اکنون دارای اعتبار بوده و عملیات ساخت این مسیر به زودی […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی درباره انارستان‌های کوهدشت و مسیرهای دسترسی به انارستان و منطقه زیرتنگ سیاب به خصوص مسیر رومشکان به زیرتنگ سیاب کوهدشت گفت: مسیر رومشکان به منطقه زیرتنگ سیاب به طول 18 کیلومترهم اکنون دارای اعتبار بوده و عملیات ساخت این مسیر به زودی اجرای می‌شود.

وی همچنین در رابطه با صادرات انار و مشکلات مربوط به صادرات این محصول با ارزش اظهار داشت: متاسفانه قبلا اقدام خاصی در این رابطه صورت نگرفته و حتی انار سیاب تحت عنوان ساوه صادر می‌شده است، اما این موضوع را در دستور کار قرار داده‌ایم و در رابطه با مشکلات صادرات این محصول شایسته این منطقه تلاش می‌کنیم.

 

محور خرم‌آباد به کوهدشت جزو مهرماندگار قرار گرفت

ملکشاهی در ادامه در خصوص چهار خطه کردن محور خرم‌آباد به کوهدشت و جز طرح مهر ماندگار بودن این پروژه گفت: این پروژه بیش از 10 سال است که مطرح شده است، ولی متاسفانه تا امسال حدود 15 درصد آن عملیاتی شده است و نیز چهار خطه خرم آباد به کوهدشت جز طرح مهر ماندگار نبود که با تلاش فراوان و رایزنی‌های زیاد با استاندار و وزیر راه و شهرسازی، خوشبختانه جز مهرماندگار تصویب شد و برای آن نزدیک به 70 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد و هم اکنون در حال اجراست که امیدواریم با رایزنی‌های انجام گرفته اعتبارات به موقع اختصاص یابد و این پروژه نیز به موقع تحویل داده شود.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص معضل بیکاری در استان لرستان و به خصوص شهرستان کوهدشت گفت: در رابطه با بیکاری متاسفانه شهرستان کوهدشت جزو شهرهایی است که در کشور دارای رتبه‌های اول است و در این شهر زمینه اشتغال و امیدواری برای جوانان وجود ندارد.

وی برای رفع این معضل و به حداقل رساندن آن در استان لرستان و شهرستان کوهدشت اظهار داشت: ما در حال رایزنی با بانک‌های مهم کشور و بخش خصوصی هستیم و امیدواریم بتوانیم با ورود بخش خصوصی در کوهدشت یک فضای مناسب برای اشتغال جوانان ایجاد کنیم.

ملکشاهی در ادامه افزود: از دولت درخواست کردیم که اجرای اصل 44 را در استان لرستان به مدت پنج سال متوقف کند که دولت نیز بتواند در استان لرستان سرمایه‌گذاری کند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

آقای ملکشاهی شما که فعلا یا در حال عزل و نصب مدیران هستید یا در حال حل و فصل اختلافات سران قوا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شبه شما قول می دهم با این روندی که پیش گرفته اید بحران بیکاری در کوهدشت تبدیل به یک فاجعه انسانی خواهد شد.

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹:

آمدن مدیران کاربلد و دلسوز برای کوهدشت ضروری است تا الان هر کی برای خودش بوده است.نکنه شما مواضعتون به خطر افتاده

[پاسخ]

دانشگاهی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱:

ایشان با هویت نامعلوم همواره عرض ورزانه قضاوت می کنند شما با عدالت در قضاوت و نسوزاندن اخرت به خاطر دنیا دعوت می نماییم

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۱۳:۴۱:

دانشگاهی عزیز
علی (ع) می فرماید انظر الی ما قال لا تنظر الی من قال به انچه که گفته می شود بنگرید نه به کسی که این حرف را می گوید(ترجمه به مضمون) من حسن حسین علی امیر اقیانوس سعید0977 زهرا دانشگاهی …..هستم.اصلا مگر مهم است که بنده چه کسی هستم.شما ببینید آیا کلام من غرض ورزانه است و واقعیت نیست؟کامنت اول بنده خبری است که در همین سایت وجود دارد می توانید بخوانید و مواضعی هم ندارم .من هم خودم و شما را به شما با عدالت در قضاوت و نسوزاندن اخرت به خاطر دنیا دعوت می نمایم.

[پاسخ]

علی ر پاسخ در تاريخ جمعه ۱۲ آبان , ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲:

خب چرا مزخرف میگین؟ تا کی میخوایین با این لج بازی های متعصبانه و جاهلانتون سد راه ÷یشرفت شهرمون بشین. داره کار میکنه دیگه . شک نکن ملکشاهی به درد کوهدشت رسیدگی میکنه. انقد حاشیه نسازین. هرچند کسی به چرندیات شماها توجه نداره. کی باید یاد بگیریم که با هم یکی بشیم برای توسعه؟ ول کنین این بچه بازیارو. أه ه ه ه ه ه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ آبان , ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷:

لطف کنید ادب کلام را نگه دارید.با سپاس

[پاسخ]

اقیانوس در گفته :

درود بر ملکشاهی کبیر

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

ملکشاهی جان دستت درد نکنه زحمت نکش شما جاده داخل رومشکان رو درست کن بقیه فدای یه تار موی جناب عالی!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

ایشان می خواهد با این کار زیر تنگ سیاب را به رومشگان وصل کند تا جمعیت رومشگان اضافه شده و رومشگان را از کوهدشت جدا کند.اما آقای ملکشاهی جدا کردن رومشگان دردی از دردهای رومشگان را برطرف نمی کند. مشکل اساسی ما چیز دیگری است و آن نبود مدیران دلسوز ،باسواد و پیگیر در منطقه حال چه رومشگان و چه کوهدشت وفرقی نمی کند.

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷:

آقای با سواد اکر رومشگان از کوهدشت جدا باشد بودجه بیشتری سهم هرکدام می شود چونکه دیگر یک شهرستان نیست بلکه دو شهرستان است کمی فکر کنید

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۱۳:۲۵:

امیر جان
تمامی بودجه استان لرستان از بخش کهک قم کمتر است.فکر نکنید که اگر رومشگان از کوهدشت جدا شود بودجه اش چند برابر می شود.برای اثبات حرف بنده می توانید به بودجه 1391 مراجعه کنید.مشکل اینجا است که شما خیلی خوشبینانه فکر می کنید.آیا تا کنون از خود پرسیده اید که چرا کارخانه هایی بیش از 100 نفر در استان لرستان تاسیس نشده است؟با هم کمی بیاندیشیم.

[پاسخ]

سرگردان در گفته :

با تبریک به تمامی فرهنگیان و آقای مریوانی شهرستان کوهدشت …..از حسن انتخاب آقای ملکشاهی جهت ساماندهی به اداره اموزش و پرورش تشکر و قدر دانی مشود و برای ایشان آرزوی موفقیت وخدمت صادقانه دارم .

[پاسخ]

12 پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰:

نریمانی

[پاسخ]

سین سین در گفته :

جناب ملکشاهی به فکر نان باش خربزه اب هستش.
به فکر زمین های مردم کورانی باش که دو سال به خاطر سد سیمره زیر آب رفت و مردم بیچاره نه تنها نمیتونن کشت کنند حتی پول زمین ها هم دریافت نکردند!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بارسلونا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۰ آبان , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴:

قبادی اراینتو مسنته***********

[پاسخ]

سلام خدمت جناب آقای ملشکاهی شما نمی خواد جاده زیر تنگ سیاب درست کنی به فکر گاز لوله کشی بخش رومشگان باش واقعا خیلی زشت است برای یک بخش که بعد از 34 سال از انقلاب می گذرد هنوز منطقه گاز ندارد مگه رومشگان فقط چقابل است که گاز لوله کشی دارد بقیه بلا نسبت آدم نیستند

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

با نظر رژینا موافقم راست میگه دیگه..فصل زمستان رسید و ما هنوز در رویای گاز به سر میبریم…آب آشامیدنی پیش کشتون فقط گاز رو بهمون بدین!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

فرزند کوهدشت در گفته :

سلام دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان هستم
آقای ملکشاهی شهرستان کوهدشت علاوه بر اینکه رتبه اول بیکاری رو کسب کرده رتبه ی اول خود کشی در کشور را به خود اختصاص داده.یادمون نرفته در حادثه ی سعادت آباد تهران تمام کارگران گشته شده کوهدشتی بودند.علت همه ی خودسوزی ها و خود کشی ها در کوهدشت مشکلات اقتصادی هستش.

[پاسخ]

رژینا در گفته :

سلام آقا سعید شما که کوهدشت هستی و اطلاع داری راستی این پیامها به گوش آقای ملکشاهی میرسد یا در آرشیو سایت میرملاس ثبت می شوند . جواب بده چاکر آقا سعید

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

مدیر سایت واقعآ براتون متاسفم..واسه چی فقط نکات مثبت رو نشون میدین…یه کم انتقاد پذیر باشین..تا الان دفعه چهارمه که نظر من راجع به پاسخ به رژینا رو سانسور میکنید

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

سلام رژینا جان باید خدمتتون عرض کنم که انشاالله به گوششون میرسه..در ضمن من بچه رومشکانم

[پاسخ]

سوری در گفته :

ماباید رفتارمان متمدنانه واخلاقی باشد مباداخدای ناکرده به کسانی که همراه شمانبودند طعنه بزنید.آنان هم همراه شما درکنارشم ودر جهت توسعه وآبادانی منطقه قرارخواهند گرفت.
“((این سخنان اقای ملکشاهی در ایام انتخابات است))حال از ایشان باید پرسید واقعا الان اینگونه است؟

[پاسخ]

فبای آلاء ربکما تکذبان پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ آبان , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹:

قطعا الان هم اینطور است آقای ملکشاهی هم با دلسوزان نظام و افراد با منزلت نزد خداوند کار می کند و هم کسانی که واقعا تجربه کاری خوبی دارند.

[پاسخ]

علی بگ شیری آزادبخت در گفته :

سلام
دست خوش جناب نماینده
این بود اون؟؟؟
چی شد کارخانه …؟
چی شد معضل بیکاری جوانان؟؟
چی شد … وعدهای که داده بودید؟؟
و …؟؟؟

[پاسخ]

علی بگ شیری آزادبخت در گفته :

سلام جناب نماینده
ماهی نمیخواهیم
ماهیگیری یادمان بده
جاده زیر تنگ به رومشگان میخواهیم چکار ؟
از دست یکاری همه معتاد شدیم!

تو رو خدا اگه این روالته همون جاده یه بانده کوهدشت خرم آباد ولش کن لاقل هفته ای چند بیکار معتاد رو از بین میبره؟
بسه شعار تو خالی ….؟

[پاسخ]

حیدری نیا در گفته :

سلام به شما نماینده محترم من یکی از غربت نشینان از زیر تنگ به تهرانم به دلیل بیکاری ومشغله اقتصادی هروقت یه همشهری می بینم دلم اتیش میگیره ولی چه کنم مجبورم واسه در اوردن نان دوتاخانواده مادم وخودم بالیسانس حسابداری که بهمون قول دادی مشغلمو هل میکنید یه خانمم نمیتونم به هر کسی واسه کار روبندازم اگه شما خواهان ثواب بیشمارید منو در شهر خودم کوهدشت ببرید سر کار تاآواره این شهر واون شهر نشم ایمیلمو گذاشتم اگه واقعا احساس مسئولیت میکنید منو رید سرکار تابرایتان از خداوند عاقبت خیری خواستار شم منتظر لطف بینهایتتان هستم.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۳:۳۰:

چقدر شما خوشبین هستید شمارو سر کار ببره فامیلای خودشو چکار کنه بذار اگه اضافه اومد به شماهم میرسه

[پاسخ]

همسايه در گفته :

دوستان من از استان شما نيستم واز استانهاي همسايه هستم.ولي گذرا در سنوات قبل از كوهدشت وخرم آباد ورومشكان وخيلي جاهاي آن منطقه عبور كرده ا م؛نمايندگان تكراري هم زياد داشتيدولي هيچيك اقدامي در خور مردم شريف آنجااز حيث جاده سازي ؛بهداشت ؛موسسات اشتغالزاو… نكردندهر چند همه ميدانيم آنزمان تحريم آنچناني نبوداعتبارات وبودجه فراوان؛ بجاي اينكه يقه ملكشاهي كه چندي بيشتر نيست آنهم با اين همه مشكلات بودجه اي نماينده شده ؛بهتر نيست نماينده هاي قبلي را به محاكمه وچالش بكشيد؛ونماينده فعلي را بجاي اين همه سنگ اندازي ونكوهش كمك كنيد واز قدرت چانه زني او در مجلس به نفع شهرهاي خود بهره ببريد؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :