کد خبر : 11687
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 329 بازدید

نعمت‎پور: اگر یک لیگ در ایران برگزار شود، باید کشتی فرنگی باشد/ قرارداد ما یک دهم فوتبالیست‏ها هم نمی‏شود

نعمت‏پور: اگر یک لیگ در ایران برگزار شود، باید کشتی فرنگی باشد قرارداد ما یک دهم فوتبالیست‏ها هم نمی‏شود پس از اینکه با تیم فولاد ماهان قرارداد بست با هم گفت‏وگو کردیم که بر برگزاری لیگ کشتی فرنگی تأکید کرد. طالب نعمت‏پور در گفت‎وگو با خبرنگار میرملاس نیوز، با اشاره به کم بودن تعداد تیم‏های […]


نعمت‏پور:
اگر یک لیگ در ایران برگزار شود، باید کشتی فرنگی باشد
قرارداد ما یک دهم فوتبالیست‏ها هم نمی‏شود

پس از اینکه با تیم فولاد ماهان قرارداد بست با هم گفت‏وگو کردیم که بر برگزاری لیگ کشتی فرنگی تأکید کرد.

طالب نعمت‏پور در گفت‎وگو با خبرنگار میرملاس نیوز، با اشاره به کم بودن تعداد تیم‏های لیگ کشتی فرنگی، تأکید کرد: با توجه به نتایج فرنگی کاران، اگر قرار است فقط یک لیگ در همه رشته‏های ورزشی در ایران برگزار شود، آن لیگ باید کشتی فرنگی باشد که اسپانسرها و مسوولان باید بیشتر به برگزاری این لیگ توجه کنند.

وی با بیان اینکه لیگ سبب می‏شود کشتی گیران همیشه آماده‏ی مسابقه باشند، افزود: لیگ باید برنامه‏ریزی شده و تاریخ شروع و پایان آن باید مشخص باشد تا وزن کم کردن‏های متوالی به کشتی‏گیران لطمه نزند.

این فرنگی‏کار لرستانی عنوان کرد: هرچند قرارداد ما یک دهم فوتبالیست‏ها هم نمی‏شود اما برگزاری لیگ به لحاظ مالی و آمادگی بدنی به نفع ماست و باعث انگیزه در بین جوانان می‏شود که بدون شک در آینده نتایج مثمرثمر لیگ را در مسابقات بین‏المللی خواهیم دید.

وی در ادامه با اشاره به دعوتش به تیم ملی پس از اینکه اردو را قبل از المپیک ترک کرد، خاطرنشان کرد: دهم آبان اردو شروع می‏شود و می‏خواهم بار دیگر شایستگی‏های خودم را نشان دهم.

نعمت‏پور با ابراز خرسندی از اینکه بنا هم مدیر تیم‏های ملی شده و هم سرمربی، تصریح کرد: فرنگی یک رشته جداست و آزاد رشته‏ای جدا که تخصص آقای بنا کشتی فرنگی است و در کار جدید هم مطمئناً موفق می‏شود.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

عبدالرضاسبزی در گفته :

ماتمام کوهدشتیا به کشتی گیری مثل طالب نعمت پورافتخار می کنیم وبراشون ارزوی موفقیت وسربلندی راازخداوندمنان خواستاریم

[پاسخ]

ابراهیمی در گفته :

طالب نعمت پور ستاره ی کشتی فرنگی کشور، همیشه دوست داریم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :