کد خبر : 11872
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 100 بازدید

محمدزاده : نمایشگاه مطبوعات از انحصار خارج شده است/ پیش بینی رکورد شکنی بازدیدها

      به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات طی دو سال گذشته از انحصار یک گروه و جریان سیاسی خارج و به یک نمایشگاه مردمی تبدیل شده است. مهر: محمد جعفر محمد زاده ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اعزامی از لرستان به […]

 

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات طی دو سال گذشته از انحصار یک گروه و جریان سیاسی خارج و به یک نمایشگاه مردمی تبدیل شده است.

مهر: محمد جعفر محمد زاده ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اعزامی از لرستان به نمایشگاه مطبوعات با اشاره به آمار بازدیدها از این نمایشگاه اظهار داشت: در سال 89 آمار بازدیدها از نمایشگاه مطوبعات تنها 90 هزار نفر بود.

وی ادامه داد: این در حالیست که در سال 90 میزان بازدیدها از نمایشگاه مطبوعات با رشد 10 برابری به یک میلیون و 57 هزر نفر رسید.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به آمار بازدیدهای این دوره از نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد و ادامه داد: روز گذشته آمار بیش از 232 هزار بازدیدکننده ثبت شد.

محمد زاده افزود: در مجموع طی 5 روز گذشته بیش از 700 هزار نفر از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها بازدید کرده اند.

نمایشگاه مطبوعات به یک نمایشگاه مردمی تبدیل شده است

وی به پیش بینی خود برای ادامه روند بازدیدها اشاره کرد و یادآور شد: به طور حتم امسال رکورد بازدیدهای نمایشگاه مطبوعات سال گذشته شکسته می شود.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امسال خیلی تلاش کردیم که نمایشگاه یک نمایشگاه مردمی و فرهنگی باشد، افزود: نمایشگاه مطبوعات در گذشته سیاسی بود به طوریکه افراد در غرفه ها می نشستند که یک چهره سیاسی بیاید و اتفاقی بیفتد و سوژه شود.

محمد زاده با بیان اینکه امسال اقشار مختلف مردم برای بازدید به نمایشگاه آمدند، ادامه داد: وقتی نمایشگاه مردمی می شود حالت سیاست زده مطبوعات به فراموشی سپرده می شود.

وی افزود: نمایشگاه مطبوعات طی دو سال گذشته از انحصار یک گروه و جریان سیاسی خارج شده و به یک نمایشگاه مردمی تبدیل شده است.

وام مسکن خبرنگاران در انتظار دستور بانک مرکزی

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد روند اعطای وام مسکن خبرنکاران گفت: برای دریافت وام مسکن بیش از 15 هزار خبرنگار ثبت نام کرده اند.

محمد زاده ادامه داد: بعد از بررسی های لازم از این تعداد 8 هزار نفر تایید و اسامی برای تعیین تکلیف به بانک مرکزی فرستاده شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از کار که در حوزه معاونت مطبوعاتی بوده انجام شده است، یادآور شد: در حال حاضر منتظر هستیم بانک مرکزی به ما اعلام کند که بانک عامل پرداخت این وامها چه بانکی خواهد بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :