کد خبر : 12027
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 648 بازدید

کدام یک از نمایندگان لرستان طرح سوال از رئیس جمهور را امضاء کرده اند؟!

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نمایندگان لرستان که طرح سوال از رئیس جمهور در خصوص نوسانات بازار ارز و مشکلات اقتصادی کشور را امضاء کرده اند به شرح ذیل می باشند : ۱ – محمد تقی توکلی نماینده الیگودرز ، عضو فراکسیون رهروان ولایت ۲ – عباس قائد رحمت نماینده دورود و ازنا ، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نمایندگان لرستان که طرح سوال از رئیس جمهور در خصوص نوسانات بازار ارز و مشکلات اقتصادی کشور را امضاء کرده اند به شرح ذیل می باشند :

۱ – محمد تقی توکلی نماینده الیگودرز ، عضو فراکسیون رهروان ولایت

۲ – عباس قائد رحمت نماینده دورود و ازنا ، عضو فراکسیون رهروان ولایت

۳ – ایرج عبدی نماینده خرم آباد، عضو فراکسیون رهروان ولایت

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سیاوش در گفته :

بقیه چرا امضا نکردند نکنه اقتصادمون عالیه

ناشناس در گفته :

بقیه چرا امضاء نکردن نکنه بگن اقتصادمون عالیه عالیه

خوشناموند در گفته :

ای خطه ایران مهین، ای وطن من
ای گشته به مهر تو عجین، جان و تن من

دور از تو گل و لاله و سرو و سمنم نیست
ای باغ و گل و لاله و سرو و سمن من

تا هست کنار تو پر از لشکر دشمن
هرگز نشود خالی از دل محن من

دردا و دریغا که چنان گشتی بی برگ
کز بافته خویش نداری کفن من

امروز همی گویم با محنت بسیار
دردا و دریغا وطن من ، وطن من

ای کاش بهار،مشکاتیان وبسطامی زنده بودن ومیدیدن که چه برسروطنمون اومده اگر میشد آهنگ رو به اشتراک میذاشتم که همه باهم بشنویم( درداودریغاوطن من وطن من وطن من)

بیخ دنو در گفته :

جناب اقای توکلی شما از کی تا حالا اصول گرا و از رهروان ولایت شده ای
تو که از اون …… بودی رنگ عوض کردی
خاک بر سر ما که تو د رراس ما اصول گرایان قرار گرفته ای

بالاخره این دولا دولا شتر سواری کردن برخی مثل اقای ملکشاهی نماینده کوهدشت معلوم میشه که تا اخر نمیشه ادامش داد اخه فردا هم انتخابات ریاست جمهوری در \یشه اونجا یا ملکشاهی باید مثل این قضیه بشه اصولگرا یا مثل رای گرفتنشاز مردم بشه اصلاح طلب
اقای ازادبخت لطفا همه \یام ها را بزارید حذف نکنید متشکرم

سعید0977 در گفته :

لابد بقیه نماینده ها خواب خوش تشریف داشتن!!!!!!!!!!!

علی ر در گفته :

نمایندگانی که امضا کردند برای استیضاح رییس جمهور اصلا اصول گرا نیستند. اونا کاملا عکس حرفای رهبر اقدام کردن. آخه از عبدی که علنا علیه آرمان ا و ارزش های انقلاب حرف می زنه و سوژه برا رادیو فردا میشه چه انتظاری هس>؟ او ن دوتا هم مث این.
اتفاقا ملکشاهی کار درستی کرده که امضا نکرده. با این استیضاحا وضع درست نمیشه آقایون. باید برنامه داشت. البته بعضیا همش نفت رو آتیش میریزن. ملکشاهی خوب می دونه چکار کنه الف بچه ها

ناشناس در گفته :

متاسفانه ملکشاهی حکایت نه شتر نه مرغ را یدک میکشه نه اصوذگرا نه اصلاح طلب رای اطلاح طلبها را گرفت به اصولگراهها پست میده .

آقامحمدی که مصاحبه کرده و گفته که هیچ کاری از دستش برنمی آید و تمام شعارهایی را که در انتخابات داده نمی تواند عملی کند و تقصیر را به گردن دولت انداخته چرا سوال از رئیس جمهور را امضا نمی کند؟؟؟
اقامحمدی تو که نمی توانی برای مردم کاری کنی چا حق نماینده پرتوانی همچون ملکشاهی راد را ضایع کردی؟

پژواک در گفته :

باید خدمت بعضی از دوستان عرض کنم که بحث خواب بودن سایر نمایندگان یا بی لیاقتی نیست بلکه دونفر از نمایندگان استان یعنی آقایان ملکشاهی و آقامحمدی پس از گرفتن قول از آقایان رحیمی و فروزنده معاونین رئیس جمهور مبنی بر راه اندازی کارخانه کشت و صنعت لرستان امضای خود رو پس گرفتن و این یعنی تدبیر .
ضمنا باید عرض کنم این آقایان نماینده که اصرار بر سوال از رئیس جمهور دارند چه هدفی رو در این روزهای آخر دولت که هیچ کاری از دست کسی بر نمیاد دنبال می کنن،حتما جملات کنایه آمیز رئیس جمهور در سوال قبلی یادشون رفته دوباره دلشون می خواد بشنوند و همچنان سکوت کنند؟؟!!

كوشكي در گفته :

کار خوبی نکردند اونای که امضا کردند بنیانگذار یه مصوبه به سود جامعه باشند .آقای قائد رحمت نماینده دورود نذاشت تیم گهر بیاد خرم آباد بازی کنه بخاطر تعصب های بیجا حالا ازش چه انتظاریداری جانم

محمدرضا در گفته :

اینای که امضا نکردن ترسو بودن

ناشناس در گفته :

ازروی همین ندانم کاریات بود که ازطرف مجلس دربین نمایندگان لرستان اخر شدی اقای خدایی سوری نماینده دلفان وسلسله

امرايي در گفته :

برای نمایندگان ما تغییر مدیران مهم است امضا نکردند دولت احمدی نژاد هم مدیران مورد نظر نمایندگان انتصاب می کنند با این توصیف همه چیز جل می شود نیازی به امضا و سوال هم نداریم .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :