کد خبر : 12095
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 384 بازدید

الهیار ملکشاهی : گوانتانامو به پایگاه ضدحقوق بشری واشنگتن تبدیل شده است

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت ؛ الهیار ملکشاهی در خصوص بیانیه سازمان عفو بین‌الملل در انتقاد از وضعیت زندانیان گوانتانامو، گفت:استکبار جهانی با قدرت تبلیغاتی خود همواره بر نقض آشکار حقوق بشر در این کشورسرپوش گذاشته و واقیعت‌ها را وارونه نشان داده است. نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با […]

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت ؛ الهیار ملکشاهی در خصوص بیانیه سازمان عفو بین‌الملل در انتقاد از وضعیت زندانیان گوانتانامو، گفت:استکبار جهانی با قدرت تبلیغاتی خود همواره بر نقض آشکار حقوق بشر در این کشورسرپوش گذاشته و واقیعت‌ها را وارونه نشان داده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعداد آمار زندانیان آمریکا نسبت به جمعیت این کشور بسیار بالا بوده، تصریح کرد: در برخی از زندان‌هایی که در آمریکا وجود دارد با زندانیان برخوردی بسیار بدی صورت می‌گیرد که با هیچ مقیاسی قابل اندازه‌گیری نبوده است.

وی  ادامه داد: عدم بسته شدن زندانی که اوباما قول آن را داده بود نشانی دیگراز رسوایی استکبار جهانی در حمایت از حقوق بشری است که همواره بر طبل توخالی آن ‌کوبیده می شود.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه واژه حقوق بشرتنها در راستای اهداف خصمانه غرب تعریف می‌شود، ادامه داد: در برهه‌ای از زمان که غرب در تلاش برای برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات ضد بشری خود بوده با همراهی مجامعی که فرمان پذیر آنها بوده‌اند به نقض حقوق بشر می پرداخت .

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه حقوق زندانیان در آمریکا رعایت نمی‌شود، خاطر نشان کرد: رعایت حقوق زندانیان یکی از مسائلی بوده که در بحث حقوق اولیه انسان‌ها آورده شده اما در آمریکا با وجود زندان‌هایی چون گوانتانامو که سال‌ها مخفی بود به این نتیجه می‌رسیم که آمریکا مخفی خانه اقدامات ضد حقوق بشری است.

سازمان عفو بین‌الملل در بیانیه‌ای با انتقاد شدید از وضعیت زندانیان گوانتانامو اعلام کرد: پس از گذشت یازده سال، هنوز این رسوایی حقوق بشر پایان نیافته است و تا به امروز همچنان ۱۵۰زندانی در این زندان محبوس هستند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ایشان از کی تا حالا شده اند نماینده اصولگرایان در حالی که در سایت مجلس بعنوان اصلاح طلب معرفی شده اند

[پاسخ]

رومشگان در گفته :

اگراصولگرا است چراازنیروهای افراطی اصلاح طلب استفاده میکند

[پاسخ]

جودکی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ آبان , ۱۳۹۱ ۱۷:۴۲:

مگر نیروهای اطلاح طلب حق ریاست در کوهدشت رو ندارند؟؟؟!!!

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

به هر حال دوستان یه جوری میبایست این آقا رای واسه خودش جمع کنه .در حالیکه ایشان در کنار خودشان اصولگرایان رو داره در سمتی دیگر اصلاح طلبانی رو داره که کاملا به قول شما افراطی بودن اما دوری از منصب و قدرت به انها فشار اورده بود تا جایی که حاضر شدن گذشته خود را فراموش کنند و تن به این وضعیت بدهند.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

جناب ملکشاهی ایا این بیکاری و فقر که در شهرستان کوهدشت بیداد می کند نقض فاحش حقوق اولیه انسان ها نیست ؟آیا شما که به پشتوانه رای مردم این شهرستان به مجلش تشریف برده اید شایسته نیست به عهد خود وفا کنید و قدمی چند برای توسعه این منطقه بردارید؟آیا موکلین شما به اندازه زندانیان گوانتانامو ارزش ندارند که یک نطق 5 دقیقه ای در مجلس به طور کامل برای آنها اختصاص دهید؟من تعجب می کنم در طول این مدت فقط آنچه از ایشان دیده ایم و شنیده ایم فقط خبر عزل و نصب روسای ادارات است و اظهار نظر در باره حل اختلاف مسائل سران قوا و مسائل بین المللی و کوهدشت دیگر هیچ…..اصلا مگر مهم است که نرخ بیکاری یک شهرستان ٪40 باشد؟

[پاسخ]

... پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ آبان , ۱۳۹۱ ۱۶:۱۳:

با این امیدواری که آقای ملکشاهی این نظرات رو بخونن می نویسم خدایی درست میگن دیگه چرایه فکری به حال لرهای کنارنانوایی توی تهران نمی کنید جمعیت شهرما داره پیرمیشه به خاطرمهاجرت جوان ها چرا یه فکر ی به حال زنان محبوس توی گوانتاناموی ذهن مردای شهرمون نمی کنین بنده خدا به ماچه که امریکا چکار میکنه شما میدونین سرانه خرید میوه توی شهرما چقده شما میدونین روزی چندنفر به خاطر نبود امکانات تواین شهر خودکشی میکنن دست ازتحصیل میکشن میدونین چنتا جوون به خاطر نبودشرایط حتی به خودشون حق عاشق شدن هم نمیدن دس بردار بادر من نزار به این حرف ایمان پیدا کنیم که شهرما آدم لایق نداره

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

این شعارها دهان هیچ کسی را شیرین نمی کنند /
به شهر خودمان برس! نماینده جهان که نیستی!
با کشور هم کاری نداشته باش
جهان هم بگذار به گند کشیده شود به شهر خودمان توجه کن
آدم های زیادی توی مملکت هستند برای دهان به دهان شدن با جهان………

[پاسخ]

بی پلامار در گفته :

اقای ملک شاهی شما جیب ما را نزن کوانتانامو پیشکشت
شما در این یک قدمی امنیت و اسایش را از خانواده های لرستانی سلب کرده اید حالا از کوانتانامو حرف میزنید
شما نمایندگان لرستان از تمام کارمندانی که به شما رای نداده اند اسایش و ارامش را گرفته اید . چراغی که به منزل رواست به مسجد حرام است.

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

بابا کار نماینده تو کوهدشت=عزل و نصب رئیس ادارات………همین….

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ آبان , ۱۳۹۱ ۱۴:۴۲:

تا کی سعید جان تا کی؟این بدبختی ما تا کی ادامه دارد؟

[پاسخ]

سنم پاسخ در تاريخ جمعه ۱۹ آبان , ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲:

سعید جان عزل و نصب ها که کار ملکشاهی نیست بلکه کار همرا هان با سابقه است که جولان میدن

[پاسخ]

گراوند در گفته :

اقای ملکشاهی نمیدونم وقت میکنید که این سایت رو ببینید یا نه. ولی شما ازطرف مردم فقیر وبدبخت کوهدشت وکیل هستید که حقوق پایمال شدمون رو برگردونید یا به فکر زندان گوانتانامو باشید؟؟؟؟؟؟ ما به سمتتون احترام میزاریم و کلی هم افتخار میکنیم و میدونیم از هر کمکی برای رفع بیکاری جوانان شهر کوهدشت دریغ نمیکنید اما ازتون انتظار داریم کمی در مورد این مشکل جدی تر باشید. جوانان ما از بیکاری معتاد میشن جوانان ما از بیکاری دزد میشوند. اخر سر هم سرشون بالای دار میره و ……. شمارو به خداقسم میدم که به فکر کوهدشت باشید تو هر خونه حد اقل دو لیسانس و حتی فوق لیسانس بیکار وجود داره. به خدا جوانان از بیکاری افسرده میشن بعدش معتاد بعدشم دزد واخر سر هم پخش میشن توی تهران وشهرهای دیگه ……. دیگه خودتون بهتر میدونید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آخرش نفهمیدیم نماینده شهرمون اصولگراست یا اصلاح طلب، ولی این رو می دونم که هردو جناح رو برا ی رسیدن به قدرت دور زد

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ جمعه ۱۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۱۹:

عزیزم جای اینکه دنبال این حرفها باشید بیاید از خودمون شروع کنیم .میدانید آقای ملکشاهی یکی از با نفوذ ترین نماینده هاست و تا حالا با 100 تا سرمایه گذار جلسه داشته اما هیچکس حاضر به سرمایه گذاری در کوهدشت نیست میدونید چرا ؟
شهر دره شهر 10 کیلومتر با ما فاصله داره امنیت در آن موج میزنه اما ما نمیتونیم ماشین تنها بزاریم
ایشان پرونده سفیدی دارند اما در بدترین شرایط به مجلس رفتند

[پاسخ]

جودکی در گفته :

اقای ملکشاهی،مسائل تمام جهان را ما هم بخوبی میدانیم!/
شما هم مثل آقامحمدی،با اظهار نظر کردن در مورد مسائل بی منفعت،رفتید به دنبال روی آنتن و خبرگزاری ها رفتن/
لطفا مسائل لرستان را مطرح کنید

[پاسخ]

عارف رومیانی در گفته :

این درست نیست فقط نظرات مخالف را نشون بدین نماینده ای که هنوز یک سال از نمایندگی اون نمی گذره به باد انتقاد بگرین و انتظار راه صد ساله که پیموده نشده را از ایشون داشته باشین
اقای ملکشاهی باید ابتدا چهره ملی و اساسی در ارکان نظام باشند تا بتواند به عنوان وزنه ای کارا به خواسته ها و مطالبات حوزه انتخابیش جامعه عمل بپوشاند و این میسر نخواهد شد مگر با سیاست های کلی .
ایشون با این حرف درست روی نقطه ضعف امریکا دست گذاشتن که میتواند نقطه عطف و جهت دار برای دیگر مسئولین نظام باشد و به عنوان چهر های خاص مورد توجه قرار بگیرد ایشون بارها در تذکرات و سخنرانی ها در مجلس مشکلات را برای این حوزه اعلام کردند

[پاسخ]

.. پاسخ در تاريخ جمعه ۱۹ آبان , ۱۳۹۱ ۲۱:۴۹:

خوش به حالت

[پاسخ]

بابک در گفته :

سلام

[پاسخ]

علي در گفته :

آفرين بر نماينده دلسوز.با اين كار جناب ملكشاهي ياد اين ضرب المثل معروف لكي افتادم كه:
پشه نيشتسه مركم ا كار مردم زركم
ويا بعبارتي :كل اگر طبيب بودي سر خود دوا نمودي.
جناب ملكشاهي مسايل بين المللي خوب است مطرح شود اما حقوق شهرونداني كه به شماراي داده اند را در اولويت قرار دهيد كه اينگونه مي توان هم رضايت خداي متعال را كسب كردو هم باعث خشنودي دلهاي اين مردم محروم شد.
خداوند همه ما را نسبت به وظايفمان آگاه كند.

[پاسخ]

عبدولي در گفته :

معلوم ميخواي خودتو نشون بدي ايول واسه اين همه دلسوزي واسه جهانيان

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

بدبختی تا موقعی که باند بازی و طایفه گرایی باشه برامون هست…گیرم که حرف شما درست و ملکشاهی کاری نداره ولی نظارت کردن حق ایشونه نه اینکه هر کی هر چی خواست واسه خودش انجام بده!!!!!!!

[پاسخ]

.. پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ آبان , ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶:

سعید جان نا امیدم نکن

[پاسخ]

ویل لکل همزه لمزه (وای بر هر عیب جوی هرزه زبان) اول: آقای ملکشاهی بهترین نماینده اداوار شهرستان کوهدشت هست و بیش از همه به فکر کارهی عمومی و رفاه مردمه ولی بوق تبلیغاتی نداره و کارهاش رو فریاد نمی زنه
دوم اینکه: هر کدام از نمایندگان نماینده کل مردم کشور هستند و در صورتی که در این امور دخالت نکنند به وظایف خود عمل نکرده اند
سوم : اظهار نظرهای به جا و منطقی ایشان باعث ارتقا جایگاه نماینده و شهرستان می شود
چهارم: دوستان به جای اظهارنظرهای مغرضانه و بعضاً غیر منطقی بهتر است عدالت در گفتارشان را رعایت نمایند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

علی عزیز
شایسته نیست کامنت های دوستان را عیب جو یی و خودشان را هرزه زبان بدانید.صحبت های دوستان بالا نه مغرضانه است و نه غیر منطقی.تمام کامنت های بالا نیز را خود آقای ملکشاهی در همین سایت اظهار کرده اند.مانند این خبر که کوهدشت رتبه اول بیکاری در ایران را داردو…در همین سایت سرچ کنید پیدا می کنید.

به امید انکه در گفتارمان عدالت را رعایت کنیم.

[پاسخ]

شهروند در گفته :

جناب اقای علی -ملاک جنابعالی برای بهترین چیست وچگونه در این مدت 6 ماه به آن رسیدی -نماینده ما از بیشترین اهرمهای تبلیغاتی روز برخوردار است که سایر نمایندگان قبلی نداشتند -اظهار نظرهای ایشان ببخشید چه مشکلی را از جهان اسلام حل نموده که همچنان ادامه میدهند -اظهارات وی تنها جهت رسانه ای نمودن خود وهمچنین در جهت فشار بر مسئولین دولتی جهت تغییر مدیریتها در شهرستان میباشد که تا حدودی موفق شد-وایشان به فکر بدست آوردن مناصب دولتی در سنوان اتی ست چون مردم قطعا از ایشان فاصله خواهند گرفت –

[پاسخ]

بیطرف در گفته :

این شهروند نظرات قابل تاملی داده ………….غیر از این نیست

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مگه من به تو نگفتم به فکر یک زندان برای کوهدشت ورو مشکان باش تاهم چندین شغل مثل راننده تاکسی و مغازه دار و عریضه نویس خیااطی راایجاد مکنی واین مردم بد بخت کوهدشت رومشکان برای ملاقات زندانیان خود به خرم اباد باتمام این خطراتمراجعه میکنند وساعات زیادی رادرپشت در زندان مرکزی وپارسیلون مگذرانند باتوجه به اینکه سالهای سال است که در مسند های مهم قضایی بودهای ایا تو مشکلات کوهدشت را حل نموده ای کهحرف از گوانتانامو میزنی ایا خود تو می تونی خوب انرا تلفظ کنی

[پاسخ]

قبادی از کوهدشت پاسخ در تاريخ جمعه ۱۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۳۲:

جالبه جای اینکه زندان بخواهید مثل دیگران درخواست پتروشیمی داشته باشید
شما مودب باش زندان هم برات میسازند

[پاسخ]

رومشکانی در گفته :

ما مردم رومشگان فقط دو کار از شما می خواهیم1-شهرستان شدن بخش رومشگان2-توسعه درمانگاه رومشگان والسلام —

[پاسخ]

ناشناس از تهران در گفته :

آقایان محترم اصولگرا یا اصلاح طلب حا لا آقای ملکشاهی نماینده شهرستان محروم و زجرکشیده کوهدشت میباشند بیایید همه ایشان را کمک کنیم شاید گوشه ای از این محرومیتها کاسته شود درضمن جناب آقای نماینده دنیای ذهن مادران وخواهرانمان بیشتراز شازاده احمد و سیدابولوفا نیست آن هم برای گرفتن حاجتی و مرادی گوانتانامو به ما ربطی نداره یا علی مدد

[پاسخ]

رضااز کوهدشت در گفته :

آقای ناشناس بدجور داری تند و بدون بکار گرفتن شعور و انصاف قضاوت میکنی انگار یادت رفته ما شانزده سال نماینده هامون هیچ گامی برنداشتن اقلا بذار دو سال بگذره بعد شروع کن به تشویش اذهان از خودت خجالت نمیکشی از خدا خجالت بکش در ضمن این عزل و نصبا لازمه کاره مگه قبلیا نکردن اون موقع چرا دم نزدی درد تو ملت نیست درد تو فقط خودتی یه سر به کمیته امداد امام بزن تا حساب کار دستت بیاد

[پاسخ]

محسن در گفته :

100 سال عقب بودن را یک روزه نمیشه رفع کرد
من تهران هستم و خبر نگارم میدانم شب و روز در تلاش است
به شامحمد بهش رای ندادم و از این بابت پشیمانم
اینقدر نفوذ داره که تغیرات اساسی در راه خواهد بود

[پاسخ]

قبادی از کوهدشت در گفته :

تنها انتخاب درست من در تمام عمرم ملکشاهی بود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :