کد خبر : 12199
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 98 بازدید

نماینده مردم الیگودرز در مجلس: بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی و ورزشگاه الیگودرز دهه فجر به بهره برداری برسند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت:بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی و ورزشگاه الیگودرز باید دهه فجر به بهره برداری برسند. مهندس توکلی در بازدید از بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی الیگودرز که با حضور سرپرست راه و شهرسازی ، مشاور و پیمانکار پروژه انجام شد بيان كرد: این پروژه در ایام الله دهه […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت:بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی و ورزشگاه الیگودرز باید دهه فجر به بهره برداری برسند.

مهندس توکلی در بازدید از بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی الیگودرز که با حضور سرپرست راه و شهرسازی ، مشاور و پیمانکار پروژه انجام شد بيان كرد: این پروژه در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد و برای تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی خواهد شد.

وي با رد سخنان غیرکارشناسی نظیر انتقال تجهیزات فرسوده بیمارستان امام جعفرصادق (ع) به بیمارستان جدید تصريح كرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به تجهیز بیمارستان جدید اقدام خواهد کرد.

توکلی احداث این بیمارستان را برای کاهش مشکلات بهداشتی و درمانی ضروری عنوان کرد و گفت: مهم تر از ساخت بیمارستان جذب پزشکان متخصص و امکانات و تجهیزات مدرن می باشد که دانشگاه علوم پزشکی باید به آنها توجه كند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :