کد خبر : 12277
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 192 بازدید

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس: قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس: قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم مالک باشگاه گهر دورود قصد دارد به جز فوتبال در سایر رشته‌های ورزشی هم در استان لرستان تیم‎داری کند. به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ حسین هدایتی در جمع خبرنگاران گفت: خاطرات خوبی از انقلاب و ایام […]

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس:
قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم

مالک باشگاه گهر دورود قصد دارد به جز فوتبال در سایر رشته‌های ورزشی هم در استان لرستان تیم‎داری کند.


به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ حسین هدایتی در جمع خبرنگاران گفت: خاطرات خوبی از انقلاب و ایام جوانی در لرستان دارم و خیلی خوشحالم که بار دیگر به این استان آمده‎ام.

وی ادامه داد: با وجود اینکه ما هیچ فعالیت اقتصادی در لرستان نداریم اما علاقه به مردم این دیار باعث شد که در تیم گهر هزینه کنم و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

هدایتی یادآور شد: در 14-13 استان کارخانه و فعالیت اقتصادی دارم و در لرستان که کارخانه ندارم در ورزش ورود پیدا کرده‎ام. امیدوارم خدمت‎گزار خوبی باشم و بتوانم در لرستان کمک و حمایت کنم تا فوتبال بیشتر از گذشته در این استان پیشرفت کند.

مالک باشگاه استیل آذین تهران با اشاره به حضورش در تیم گهر، اضافه کرد :سرمایه و آبرویمان را به اینجا آورده‎ایم و با توجه به قعرنشینی گهر در جدول، ریسک بزرگی کرده‎ایم اما با توکل به خدا جلو آمده و با کمک مردم و مسوولان استان امیدوارم در این امر خیر موفق باشیم و گهر در لیگ برتر بماند و در سال‎های بعد به رده‎های بالای جدول هم بیاید.

وی تأکید کرد: اگر نشاط و شادابی استان‎های زاگرس‎نشین را با تیم گهر فراهم بیاوریم، آن‎موقع می‎توان گفت که موفق عمل کرده‎ایم. فوتبال می‎تواند در این منطقه محور وحدت باشد و امیدوارم ما هم در این کار ثواب ببریم.

هدایتی که به تازگی تیم لیگ دسته دومی داتیس خرم‎آباد را هم خریده، عنوان کرد: قصد دارم در چند رشته ورزشی در شهرستان‎های مختلف لرستان تیم‎داری کنم.

وی در پایان گفت: گهر متعلق به تمامی لر زبان‎هاست و امیدوارم این مهم جا بیفتد.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

درود بر شرف هدايتي،با گذشت بيش از چهار ماه از صعود گهر به ليگ برتر مي گذرد و ما همچنان منتظر كمك دولتيم!!!
آقاي هدايتي ما لرستاني ها هم بطور كامل از شما حمايت مي كنيم.

[پاسخ]

صادق ياري پور در گفته :

اگر مسئولين شهرمان بتوانند كاري كنند كه پاي آقاي هدايتي به ورزش و اقتصاد كوهدشت باز شود سكوي پرتاب خوبي ميشود براي جوانان پاك،بيكار و پرتلاش شهرستان.
سخني با جناب آقاي هدايتي:
جناب آقاي هدايتي همانطوريكه خود حضرتعالي اطلاع داريد و مدتي هم در اين استان حضور داشته ايد اين استان علي الخصوص شهرستان كوهدشت داراي جوانان تحصيل كرده و با شرفي ميباشد كه تا حالا مسئولين كشور در حق اين مردم كم لطفيهاي زيادي متحمل شده اند و حق مطلب را نسبت به اين استان آنطور كه شايسته مردم هست ادا نكرده اند،بنابراين حالا كه جنابعالي نيتتان خير مي باشد و در 14 استان ايران سرمايه گذاري كرده ايد بنده با شناختي كه از پتانسيلهاي اقتصادي و ورزشي در شهرستان كوهدشت سراغ دارم به شما قول ميدهم اگر در ورزش و اقتصاد اين شهرستان سرمايه گذاري نمائيد مطمئن باشيد از لحاظ ورزشي قهرمانان زيادي را در سطوح بين المللي و جهاني خواهيم ديد و از لحاظ اقتصادي هم به پيشرفتهاي قابل توجهي خواهيد رسيد.

[پاسخ]

سامان در گفته :

زنده باد هدايتي بزرگ…

[پاسخ]

دمت گرم آقا حسین هدایتی
ایشالله خدا بیشتر از اینا بهت بده

[پاسخ]

حمید آزادبخت در گفته :

حالا که یکی پیدا شده به این استان کمک کنه(از نماینده ها که آبی گرم نمیشه) یا نمیزارن یا یا باید باج بده به یکسری مفتخور

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :