کد خبر : 12277
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 188 بازدید

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس: قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس: قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم مالک باشگاه گهر دورود قصد دارد به جز فوتبال در سایر رشته‌های ورزشی هم در استان لرستان تیم‎داری کند. به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ حسین هدایتی در جمع خبرنگاران گفت: خاطرات خوبی از انقلاب و ایام […]

هدایتی پس از خرید دو تیم گهر و داتیس:
قصد دارم در چند رشته ورزشی در لرستان تیم‎داری کنم

مالک باشگاه گهر دورود قصد دارد به جز فوتبال در سایر رشته‌های ورزشی هم در استان لرستان تیم‎داری کند.


به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ حسین هدایتی در جمع خبرنگاران گفت: خاطرات خوبی از انقلاب و ایام جوانی در لرستان دارم و خیلی خوشحالم که بار دیگر به این استان آمده‎ام.

وی ادامه داد: با وجود اینکه ما هیچ فعالیت اقتصادی در لرستان نداریم اما علاقه به مردم این دیار باعث شد که در تیم گهر هزینه کنم و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

هدایتی یادآور شد: در ۱۴-۱۳ استان کارخانه و فعالیت اقتصادی دارم و در لرستان که کارخانه ندارم در ورزش ورود پیدا کرده‎ام. امیدوارم خدمت‎گزار خوبی باشم و بتوانم در لرستان کمک و حمایت کنم تا فوتبال بیشتر از گذشته در این استان پیشرفت کند.

مالک باشگاه استیل آذین تهران با اشاره به حضورش در تیم گهر، اضافه کرد :سرمایه و آبرویمان را به اینجا آورده‎ایم و با توجه به قعرنشینی گهر در جدول، ریسک بزرگی کرده‎ایم اما با توکل به خدا جلو آمده و با کمک مردم و مسوولان استان امیدوارم در این امر خیر موفق باشیم و گهر در لیگ برتر بماند و در سال‎های بعد به رده‎های بالای جدول هم بیاید.

وی تأکید کرد: اگر نشاط و شادابی استان‎های زاگرس‎نشین را با تیم گهر فراهم بیاوریم، آن‎موقع می‎توان گفت که موفق عمل کرده‎ایم. فوتبال می‎تواند در این منطقه محور وحدت باشد و امیدوارم ما هم در این کار ثواب ببریم.

هدایتی که به تازگی تیم لیگ دسته دومی داتیس خرم‎آباد را هم خریده، عنوان کرد: قصد دارم در چند رشته ورزشی در شهرستان‎های مختلف لرستان تیم‎داری کنم.

وی در پایان گفت: گهر متعلق به تمامی لر زبان‎هاست و امیدوارم این مهم جا بیفتد.

درج شده توسط : مهران مریدی / میرملاس

دیدگاه ها

درود بر شرف هدایتی،با گذشت بیش از چهار ماه از صعود گهر به لیگ برتر می گذرد و ما همچنان منتظر کمک دولتیم!!!
آقای هدایتی ما لرستانی ها هم بطور کامل از شما حمایت می کنیم.

صادق ياري پور در گفته :

اگر مسئولین شهرمان بتوانند کاری کنند که پای آقای هدایتی به ورزش و اقتصاد کوهدشت باز شود سکوی پرتاب خوبی میشود برای جوانان پاک،بیکار و پرتلاش شهرستان.
سخنی با جناب آقای هدایتی:
جناب آقای هدایتی همانطوریکه خود حضرتعالی اطلاع دارید و مدتی هم در این استان حضور داشته اید این استان علی الخصوص شهرستان کوهدشت دارای جوانان تحصیل کرده و با شرفی میباشد که تا حالا مسئولین کشور در حق این مردم کم لطفیهای زیادی متحمل شده اند و حق مطلب را نسبت به این استان آنطور که شایسته مردم هست ادا نکرده اند،بنابراین حالا که جنابعالی نیتتان خیر می باشد و در ۱۴ استان ایران سرمایه گذاری کرده اید بنده با شناختی که از پتانسیلهای اقتصادی و ورزشی در شهرستان کوهدشت سراغ دارم به شما قول میدهم اگر در ورزش و اقتصاد این شهرستان سرمایه گذاری نمائید مطمئن باشید از لحاظ ورزشی قهرمانان زیادی را در سطوح بین المللی و جهانی خواهیم دید و از لحاظ اقتصادی هم به پیشرفتهای قابل توجهی خواهید رسید.

سامان در گفته :

زنده باد هدایتی بزرگ…

دمت گرم آقا حسین هدایتی
ایشالله خدا بیشتر از اینا بهت بده

حمید آزادبخت در گفته :

حالا که یکی پیدا شده به این استان کمک کنه(از نماینده ها که آبی گرم نمیشه) یا نمیزارن یا یا باید باج بده به یکسری مفتخور

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :