کد خبر : 12358
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 354 بازدید

شهردار جدید در باران آمد!

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ بعد از چندین ماه از برکناری شهردار سابق شهر کوهدشت مراسم معارفه شهردار جديد آقای محمد حسین پور  امروز چهارشنبه ساعت 10 صبح  با حضور فرماندار شهرستان ، اعضای شورای شهر و نصیری شهردار خرم آباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. محمد حسین پور با انتخاب […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ بعد از چندین ماه از برکناری شهردار سابق شهر کوهدشت مراسم معارفه شهردار جديد آقای محمد حسین پور  امروز چهارشنبه ساعت 10 صبح  با حضور فرماندار شهرستان ، اعضای شورای شهر و نصیری شهردار خرم آباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محمد حسین پور با انتخاب شوراي اسلامي شهر به عنوان شهردار جديد کوهدشت منصوب گرديده وی پیش از این ،مدیر عامل سازمان بازیافت شهرداری خرم آباد بوده و قبل از آن نیز سابقه حضور در شهرداری منطقه دو خرم آباد و همچنین سرپرست شهرداری خرم آباد  را در پرونده خود دارد.
  اميد است ایشان با عملكرد مطلوب گام هاي موثري را در اصلاح ساختار مديريت شهري و توسعه و عمران و آباداني شهر کوهدشت بردارند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

امید خدا

[پاسخ]

سلام خدمت مردم بزرگوار كوهدشت
عزيزان من من كوهدشتي نيستم اما از جو بسيار بد و مسومي كه براي استان لرستان ايجاد كرده اند بسيار متاسفم
كوهدشت اگر الفرد مارشال هم رئيسش شود ره به جايي نخواهد برد بيشتر شبيه به سانتيه گو است
قتل غارت برادر كشي تهمت نامردي طافه گرايي احمقانه .و هزاران نكته ديگر سايه شومي بر سر كوهدشت انداخته است
تازه مسموميت سياسي ان به ساير شهرهاي لرستان سرايت كرده است.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با آرزوی موفقیت برای ایشان .بعنوان یکی از شهروندان کوهدشتی که عمرم در خدمت به این سرزمین تباه شد وتشکر خشک وخالی هم نشنیدیم وباز نشست شدم .به برادر گرانقدرم جناب آقای حسین پور خوش آمد می گویم توصیه میکنم اگر میخواهی در این راه موفق باشی وبه سرنوشت شهردار قبلی دچار نشوی شهرداری احتیاج به یک خانه تکانی درست وحسابی دارد .یکسری افراد متملق وثنا گوی را که بعلت بی کفایتی مسولین قبلی در جاههای حساس وگلوگاه شهرداری گمارده شدهاند از دور وبر خود برهان که اینان تردشدگان این مرزوبومند وهرشهرداری با آنها کار کند آش نخورده ودهان سوخته وبدنام میشود پس بسم اله انتخاب کن خوشنامی یا ننگ وخاری بعدا خودت خواهی فهمید منضورم چه کسانی است .پیروز باشی

[پاسخ]

ادينه وند در گفته :

خوش اومدي اقاي شهر دار
اما براي حفظ بقا خود بايد شوراهاي محترم و خدومممممممممممممم را راضي كني
گور پدر هر چي چاله چوله هرچي خيابان تا زانو گلي
فقط بي خيال شو هرچه شوراها گفتن بگو چشم
اقايان شورا خداوكيلي خودتون از اين وضعيت خيابانهاي شهر شرمنده نمي شيد؟؟؟؟؟؟اگه نمي شيد من شرمندتونم كه اينو گفتم

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

انصافا اين آقا طي شش ماه باقيمانده از عمر شورا چه شق القمري براي كوهدشت مي توانند داشته باشند. كه نيروهاي بومي نتوانند آنرا انجام دهند.حالا كه بحث تجربه اندوزي و پر شدن روزمه است چرا جوانان كوهدشتي به عنوان سرمايه هاي اين شهر نتوانند از آن بهره مند شوند حداقل اينها نسبت به مردم نزديكتر و تهعد و التزام و پاسخگويي بيشتري دارند نه اينكه چند صباحي ديگر بگذارند و بگذرند و بروند.مردم كوهدشت درست است ما معروف به بيگانه پرستي هستيم اما آيا وقت آن نرسيده واقع بين تر باشيم و براي خودمان و سرمايه هاي اين شهر ارزش بيشتري قائل شويم.

[پاسخ]

كوشكي پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۵ آبان , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸:

حرفي زدي كه حرف دل بسياري از مردم كوهدشت است اما افسوس بسياري از انتخابها در اين شهر بر اساس منافع شخصي معدودي افراد ذينفوذ انجام مي گيرد

[پاسخ]

شهروند در گفته :

منم با گفته های ناشناس موافقم امیدوارم بتونه برا این شهر محروم خدمت کنه و اونایی که بی کفایتن رو از پستهای حساس برداره .

[پاسخ]

رضایی در گفته :

شهردار محترم خوش آمدی !

من بچه ای یکی از بخش های کوهدشتم و توی این شهر ، خونه ساختم ، اما دیدم که اینا چکار کردن و چگونه بردند هر وقت قرار سطح شهر بدهم ، انگار میخواهم بدترین کار را بکنم ، چون میدانم در کجا خرج میشه و به جیب کی میره ؟
تو مدیون خون شهدایی ؛ تو مدیون آه دل بیوه زنانی ؛ تو مدیون اشک چشم یتیمانی ؛ و …. .
از اموال شهرداری و حسابهای شهرداری به درستی استفاده کن و گول ظاهر افراد را نخور ؛ و به چشم خود اعتماد نکن .

…..
….
….

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۸ آبان , ۱۳۹۱ ۱۹:۱۹:

آقاي شهردار ببين قسمتهاي مالي شهرداري چرا دست مهره هاي اعضاي با سابقه شورا است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :