کد خبر : 12367
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 254 بازدید

دورود، پر باران‌ترین شهر لرستان

 به گزارش میرملاس نیوز ، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، مهندس سیفی با اعلام این خبر افزود: متوسط بارش استان از مهر تاکنون معادل 50 میلی‌متر است.  وی اضافه کرد: این میزان بارش نسبت به دوره مشابه سال قبل 38.4 درصد کاهش و نسبت به میانگین دراز مدت 2.8 درصد افزایش […]

 به گزارش میرملاس نیوز ، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، مهندس سیفی با اعلام این خبر افزود: متوسط بارش استان از مهر تاکنون معادل 50 میلی‌متر است.

 وی اضافه کرد: این میزان بارش نسبت به دوره مشابه سال قبل 38.4 درصد کاهش و نسبت به میانگین دراز مدت 2.8 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 این مقام مسوول یادآورشد: حداقل بارندگی در ایستگاه‌های هواشناسی مبنای استان مربوط به الیگودرز به میزان 29.5 میلی‌متر است که این میزان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته(چهار میلی‌متر) 5.‌ 637 درصد افزایش و نسبت به متوسط طول دوره آماری (1. 59 میلی‌متر) 1. 50 درصد کاهش یافته است.

 وی اضافه کرد: حداکثر بارندگی در این فاصله زمانی مربوط به ایستگاه دورود به میزان 73 میلی‌متر بوده که این میزان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته(118 میلی متر) 1. 38 درصد کاهش و نسبت به متوسط طول دوره آماری (6. 60 میلی‌متر) 5. 20 درصد افزایش یافته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

میرملاس دوست در گفته :

به نظرتون ایا امسال هم خشک سالیه؟ شما چی شنیدید؟

[پاسخ]

درود بر دورود!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :