کد خبر : 12721
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 253 بازدید

پس از خرید امتیاز داتیس؛ چه کسی رأی هدایتی را زد؟

به گزارش میرملاس نیوز؛ عابربانک فوتبال ایران که برای دیدن امکانات تیم گهر به لرستان سفر کرده بود، در یک مکالمه‏ی حضوری چند دقیقه‎ای با بهاروند رئیس هیأت فوتبال استان، عبدی‎پور سرپرست داتیس و خبرنگاران موافقت کرد که 130 میلیون تومان امتیاز داتیس را بخرد و 200 میلیون هم برای هزینه‎ی این فصل تیم پرداخت […]


به گزارش میرملاس نیوز؛ عابربانک فوتبال ایران که برای دیدن امکانات تیم گهر به لرستان سفر کرده بود، در یک مکالمه‏ی حضوری چند دقیقه‎ای با بهاروند رئیس هیأت فوتبال استان، عبدی‎پور سرپرست داتیس و خبرنگاران موافقت کرد که 130 میلیون تومان امتیاز داتیس را بخرد و 200 میلیون هم برای هزینه‎ی این فصل تیم پرداخت کند که در همین مدت کوتاه هم تصمیم گرفت اسم داتیس به استیل آذین خرم‏آباد تغییر پیدا کند.

هدایتی در پاسخ به سوال خبرنگاران که شاید قبول نکنند دو تیم در یک لیگ با یک نام حضور داشته باشد(استیل آذین تهران هم در گروه داتیس قرار دارد) گفت: هیچ مشکلی نیست و مثال تیم‏هایی با نام استقلال را زد که چند تیم با این نام در لیگ دسته اول حضور دارند.

تا چند روز پس از آن ماجرا خوشحال بودیم که به هر حال بعد از گهر، داتیس هم سر و سامان گرفت و حتی خبرهای جدیدی همان شب در خصوص هیأت مدیره این تیم به گوش رسید. اما نمی‎دانیم چه‎طور شد که یکی دو روز پس از آن خبرها، به راحتی هدایتی قید خرید داتیس را زد و به نوعی می‎شود گفت که رأی او را زدند.

وقتی متولی حرمت امام‎زاده را نگه نمی‎دارد چه انتظاری از دیگران می‎توان داشت؟ وقتی ما در لرستان دلمان برای هم نمی‎سوزد، چگونه انتظار داریم امثال هدایتی‎ها با پول و سرمایه‎اشان ورزش لرستان را هدایت کنند؟

در این شرایط بد اقتصادی که خیلی‎ها فقط با “حلوا حلوا کردن” دهان خود را شیرین می‎کنند، هدایتی قصد دارد در ورزش لرستان هزینه کند اما ظاهراً برخی نمی‎خواهند این امر صورت گیرد و سنگ‎اندازی می‎کنند. کسی که حاضر است در ورزش میلیاردی هزینه کند، چرا ظرف 24 ساعت نظرش عوض می‎شود و از هزینه میلیونی انصراف می‎دهد!

هم‎اکنون بهاروند رئیس هیأت فوتبال لرستان و عضو هیأت رئیسه فدراسیون در حال رایزنی با هدایتی است تا بار دیگر او را متقاعد کند امتیاز داتیس بخرد و در این خصوص خبرهای خوبی به گوش می‎رسد.

به هر حال باید شرایطی فراهم شود تا امثال هدایتی بتوانند در لرستان تیم‎داری کند اما نمی‏دانیم چرا برخی با ندانم‏کاری، دست به اقداماتی می‏زنند و این شخص خَیِر ورزشی را فراری می‏دهند.

هرچند داتیس دوباره دربه‎در شده و مسببان این کار باید در روز قیامت جوابگو باشند اما امیدواریم با درایت بهاروند بار دیگر هدایتی موافقت کند که مالک این تیم شود.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

صادق در گفته :

آقاي مريدي نمي دانم ميداني كه آقاي هدايتي از گفتن اين جمله((عابر بانك))متنفر مي باشد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :