کد خبر : 12851
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 4,242 بازدید

کشف جسد از دیوار دندانپزشکی در خرم آباد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛معاون اجتماعی پلیس استان لرستان گفت: ماموران نیروی انتظامی لرستان، جسدی را از داخل دیوار یک ساختمان در شهر خرم‌آباد خارج کردند. به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی لرستان، بهمن نورالهی گفت: این جسد در داخل یک کیسه نایلونی بزرگ قرار گرفته و در میان آجر و سیمان دیوار […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛معاون اجتماعی پلیس استان لرستان گفت: ماموران نیروی انتظامی لرستان، جسدی را از داخل دیوار یک ساختمان در شهر خرم‌آباد خارج کردند.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی لرستان، بهمن نورالهی گفت: این جسد در داخل یک کیسه نایلونی بزرگ قرار گرفته و در میان آجر و سیمان دیوار یک ساختمان مدفون شده بود.

وی افزود: چندی پیش خانواده‌ای موضوع مفقود شدن فرزندشان را به پلیس اطلاع دادند و در جریان مسایل مطرح شده، فردی را به عنوان متهم اصلی گمشدن فرزند خود به پلیس معرفی می‌کردند.

معاون اجتماعی پلیس استان لرستان گفت: فرد مورد نظر پس از بازداشت توسط نیروهای پلیس، ابتدا منکر همه چیز شد، اما با توجه به دلایل و مستندات پلیس، نامبرده روز گذشته موضوع قتل را اعتراف کرد.

نورالهی با اشاره به اینکه متهم که خود را یک دندانساز معرفی می‌کرد، علت ارتکاب به قتل را اخاذی مقتول از خود بیان کرد.

وی گفت: براساس اعترافات متهم، در جریان درگیری پیش آمده، مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده و با استفاده از یک کیسه بزرگ وی را در داخل دیوار ساختمان محل کارش قرار داده و با سیمان محل قرار دادن جسد را مخفی کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان افزود: تیم‌های تخصصی پلیس مشغول بررسی موضوع و کشف واقعیت ماجرا هستند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعید0977 در گفته :

چه عجب!!!ماجرا شبیه فیلم ساختمان 85!!!

یه دوست در گفته :

خبر تاسف باریه اما ای کاش مشخص میکردید که زنه یا مرد! مردی زنی رو کشته یا زنی مردی رو! یا مردی مردی دیگه رو کشته یا زنی زنی دیگه رو!
مشخص نیست!

حالا در گفته :

مردی مردی رو کشته داداش

جوابگو در گفته :

مردی مردی رو کشته
جواب سوال یه دوست

میلی در گفته :

حالادعوانکنید من خودم یکی ازاقوام دور این خدابیامرزم اسمش احمدبود دکتره به خاطر این که بهش بده کاربود با امپول بیهوشش میکنه بعدهم با چاقو گردنشومیزنه فیلمشو دارم که از دیواربیرونش اوردن .‏‎ ‎

میلی در گفته :

سلام میشه فیلمشو بزاری

خدا رحمتش کنه

اسم مقتول احمد نبود علی بود،چه فایده قاتلش هنوز زنده هست…

خدا بیامرزتش برای شادی روحش صلوات بفرستید
اره اسمش علی هستش

بروجردی در گفته :

پسره خواسته اخاذی این دکترم کشته اش
کل استان دروود بشرف دکتر میفرستن
تاکسی طمع مال کسی رو نکنه

کیمیا در گفته :

سلام..قانون خودش بااشرارواخاذاو الواتهابلده رفتارکنه،دلیلی نیست هرکس،کسی روالکی بکشه بزارش تودیوار بدش بگه اخاذی کرده.حق به حق دار میرسه،که رسید.دکتر به دار مجازات اویخته شد.

یالثارات الحسین در گفته :

کاش دکتر این مقتول رو به پلیس معرفی میکرد.ولی بعضی مواقع طمعکاران خون کسی رو بجوش میارن وقتل دریک لحظه اتفاق میفته.

اخه اگه یه موش رو تو دیوار چال کنی بوش ساخنمونو ور میداره چطور یه ادم تو دیوار چال کرده ولی کسی بوی تعفن جسد رو نفهمیده؟ این محاله!

قاتلشو اعدام کردن

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :