کد خبر : 13111
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 135 بازدید

خشکسالی 510 روستای استان را با مشکل جدی برای تامین آب آشامیدنی مواجه کرده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: در مجموع 275 میلیارد ریال برای جبران خشکسالی مناطق روستایی استان نیاز است. علیرضا کاکاوند  اظهارداشت: در راستای بروز خشکسالی 510 روستای استان با مشکل جدی برای تامین آب آشامیدنی مواجه شدند که اقدامات خوبی برای جبران کمبود آب موردنیاز مردم […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: در مجموع 275 میلیارد ریال برای جبران خشکسالی مناطق روستایی استان نیاز است.

علیرضا کاکاوند  اظهارداشت: در راستای بروز خشکسالی 510 روستای استان با مشکل جدی برای تامین آب آشامیدنی مواجه شدند که اقدامات خوبی برای جبران کمبود آب موردنیاز مردم این مناطق در استان صورت گرفت اما با تخصیص اعتبارات لازم می‌توان این مشکل را به خوبی حل کرد.

وی تصریح کرد: از مجموع روستاهای دارای مشکل با پدیده خشکسالی 284 روستا تحت پوشش و 226 روستای دیگر نیز تحت پوشش خدمات این شرکت نیستند.

وی اظهار داشت: بحث خشکسالی و کمبود آب در مناطق روستایی امسال به عنوان یکی از مشکلات حاد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بود که تدابیر خوبی در این زمینه اندیشیده شد.

کاکاوند افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان به طور قطع تمام تلاش خود را برای جبران پدیده خشکسالی و کمبود آب روستاییان استان را خواهد داشت تا با تخصیص به موقع اعتبارات بتوان مردم این مناطق روستایی را از مشکلات ناشی از این پدیده به خوبی نجات داد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :