کد خبر : 13267
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 131 بازدید

افزایش ۸٫۹درصدی مصرف بنزین در کشور

                     میانگین روزانه مصرف بنزین کشور در هفته گذشته و با افزایش ترددهای برون شهری، با ۸٫۹ درصد افزایش به ۶۷٫۲ میلیون لیتر رسید.به گزارش شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (‌شانا) ، در روز پنج شنبه هفته گذشته ۸۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین […]

                    

میانگین روزانه مصرف بنزین کشور در هفته گذشته و با افزایش ترددهای برون شهری، با ۸٫۹ درصد افزایش به ۶۷٫۲ میلیون لیتر رسید.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (‌شانا) ، در روز پنج شنبه هفته گذشته ۸۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شد که رکوردی بی سابقه از ابتدای سال جاری محسوب می شود. 
بیشترین مصرف بنزین کشور در این روزها مربوط به روز پنج شنبه (۲ آذر) با ۸۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر و کمترین آن مربوط به روز دوشنبه (۲۹ آبان) با ۵۸ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر است.
مجموع مصرف بنزین تهران در هفته گذشته ۹۸ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر اعلام شده است که در مقایسه با هفته پیش از آن با ۹۰ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر، ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر (معادل ۸٫۴ درصد) افزایش یافته است.

میانگین روزانه مصرف بنزین تهران در هفته گذشته ۱۴ میلیون لیتر بوده است.
مجموع مصرف بنزین سوپر کشور نیز در هفته گذشته با میانگین روزانه ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر، به ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر رسید که نسبت به هفته پیش از آن یک میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر، معادل ۸٫۴ درصد کاهش یافته است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جوان كوهدشتي در گفته :

این هم یکی دیگه از برکات یارانه!!!

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :