کد خبر : 13359
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 265 بازدید

شروع به کار صندوق خیریه امام زمان (عج) در کوهدشت جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت ، نخبه و نیازمند درمان

  بهمن نریمانی ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگار میرملاس نیوز از شروع فعالیت صندوق خیریه امام زمان (عج) در این اداره جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت ، نخبه و نیازمند درمان خبر داد. وی گفت شهرستان کوهدشت 27000 دانش آموز دارد که از این تعداد 4000 نفر […]

 

بهمن نریمانی ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در گفتگو با خبرنگار میرملاس نیوز از شروع فعالیت صندوق خیریه امام زمان (عج) در این اداره جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت ، نخبه و نیازمند درمان خبر داد.

وی گفت شهرستان کوهدشت 27000 دانش آموز دارد که از این تعداد 4000 نفر آنان نیازمند کمک هستند.سرمایه ی این صندوق از محل کمک فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت تأمین شده و جهت ممانعت از تبعیض در توزیع کمک ها ، این امر توسط خود معلمین انجام شده و به مستحق ترین دانش آموزان پرداخت می شود.

نکته قابل ذکر این که صندوق خیریه امام زمان (عج) برای نخستین بار در آموزش و پرورش نورآباد تشکیل شده و توانسته است کمک های شایان توجهی به دانش آموزان بی بضاعت و مستعد آن شهرستان بنماید. نریمانی ابراز امیدواری کرد روزی شاهد تشکیل این صندوق در سراسر استان لرستان باشیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رانا در گفته :

با عرض سلام
کاش آقای نریمانی ابراز امیدواری میکرد که روزی شاهد بی نیازی به چنین صندوق‌های در سراسر استان باشیم. ان شالله

[پاسخ]

ابوالفضل در گفته :

جناب آقاي نريماني خداقوتتان دهد هرجايي كه قدعلم ميكني وزعامت فرهنگ وتعليم وتربيت راعهده دارمي شوي هم وغمتان دانش آموزان بي بضاعت هستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :