کد خبر : 13482
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 281 بازدید

تعطیلی شهربازی های کوهدشت به علت غیر استاندارد بودن تجهیزات

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان ؛ محمدرضا واعظی پور گفت: غیر استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه‌های موجود در این مجموعه‌های تفریحی عامل اصلی تعطیلی این مجموعه‌ها بود. وی افزود: برهمین اساس و با توجه به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان شهربازی‌های استان، تمام مجتمع‌های […]

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان ؛ محمدرضا واعظی پور گفت: غیر استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه‌های موجود در این مجموعه‌های تفریحی عامل اصلی تعطیلی این مجموعه‌ها بود.

وی افزود: برهمین اساس و با توجه به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان شهربازی‌های استان، تمام مجتمع‌های شهربازی استان لرستان تعطیل شدند.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان گفت: در همین ارتباط سه دستگاه در مجموعه شهربازی بنفشه و پارک شهر الیگودرز نیز به همین دلیل حق ادامه کار ندارند.

واعظی پور اظهار داشت: در بازرسی از تجهیزات شهربازی‌های کوهدشت نیز با توجه به عدم ارائه گواهی استاندارد، این مجموعه نیز هفته گذشته پلمب شده است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان گفت: تجهیزات این مجموعه شامل چرخ و فلک، کشتی صبا، رالی کودک، قصر بادی، سالتو و ترامبلین و … است که تمام این وسایل غیراستاندارد هستند.

وی افزود: همچنین شهربازی فدک شهر بروجرد نیز به دلیل عدم ارایه گواهینامه استاندارد برای تجهیزات موجود، پلمب شد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان افزود: با عنایت به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان این مراکز، تمام شهربازی‌های استان تا پایان ماه جاری تعطیل و تعیین تکلیف می‌شوند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقای آزادبخت شما که یک ماه پیش این خبر رو توی سایت درج کردین
نترس ما فراموش نکردیم نیازی نبود دوباره اطلاع رسانی کنین

ببخشید آقای دوست محمدی نه آقای آزادبخت

مهدی دوست محمدی / سردبیر در گفته :

با سلام
تعطیلی رسمی و فراگیر شهربازی های استان اخیراً اتفاق افتاده است.
با تشکر از توجهتون.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :