کد خبر : 13482
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 281 بازدید

تعطیلی شهربازی های کوهدشت به علت غیر استاندارد بودن تجهیزات

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان ؛ محمدرضا واعظی پور گفت: غیر استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه‌های موجود در این مجموعه‌های تفریحی عامل اصلی تعطیلی این مجموعه‌ها بود. وی افزود: برهمین اساس و با توجه به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان شهربازی‌های استان، تمام مجتمع‌های […]

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان ؛ محمدرضا واعظی پور گفت: غیر استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه‌های موجود در این مجموعه‌های تفریحی عامل اصلی تعطیلی این مجموعه‌ها بود.

وی افزود: برهمین اساس و با توجه به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان شهربازی‌های استان، تمام مجتمع‌های شهربازی استان لرستان تعطیل شدند.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان گفت: در همین ارتباط سه دستگاه در مجموعه شهربازی بنفشه و پارک شهر الیگودرز نیز به همین دلیل حق ادامه کار ندارند.

واعظی پور اظهار داشت: در بازرسی از تجهیزات شهربازی‌های کوهدشت نیز با توجه به عدم ارائه گواهی استاندارد، این مجموعه نیز هفته گذشته پلمب شده است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان گفت: تجهیزات این مجموعه شامل چرخ و فلک، کشتی صبا، رالی کودک، قصر بادی، سالتو و ترامبلین و … است که تمام این وسایل غیراستاندارد هستند.

وی افزود: همچنین شهربازی فدک شهر بروجرد نیز به دلیل عدم ارایه گواهینامه استاندارد برای تجهیزات موجود، پلمب شد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان افزود: با عنایت به عدم ارایه گواهی استاندارد از سوی متولیان این مراکز، تمام شهربازی‌های استان تا پایان ماه جاری تعطیل و تعیین تکلیف می‌شوند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقای آزادبخت شما که یک ماه پیش این خبر رو توی سایت درج کردین
نترس ما فراموش نکردیم نیازی نبود دوباره اطلاع رسانی کنین

[پاسخ]

ببخشید آقای دوست محمدی نه آقای آزادبخت

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی / سردبیر در گفته :

با سلام
تعطیلی رسمی و فراگیر شهربازی های استان اخیراً اتفاق افتاده است.
با تشکر از توجهتون.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :