کد خبر : 1362
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 324 بازدید

اژه ای مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است/ رهبر و ملت حامی قوه قضائیه هستند

به گزارش میرملاس نیوز ؛ حجت‌الاسلام شاهرخی با بیان اینکه محسنی‌اژه‌ای سابقه‌ای درخشان در برخورد با فساد دارد و مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است،گفت: عزم جدی دستگاه قضائی برای برخورد با مفاسد موجب دلگرمی مردم خواهد بود و در این مبارزه دستگاه قضایی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب و …

به گزارش میرملاس نیوز ؛حجت‌الاسلام علی شاهرخی رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بررسی پرونده فساد بزرگ بانکی که به اختلاس3 هزار میلیاردی شهره شده بود، گفت: دستگاه قضایی برای برخورد قاطع و بدون اغماض با عاملان فساد بانکی اخیر تاکید دارد و مردم مطمئن باشند که قوه قضائیه ذره‌ای از حق مردم چشم‌پوشی نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه عزم دستگاه قضائی برای برخورد با فساد بانکی اخیر با انتصاب حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای به سمت مامور رسیدگی به این پرونده مبرز شده است، گفت: تردیدی وجود ندارد که آقای محسنی اژه‌ای با سوابق درخشان و روشنی که دارد به عادلانه ترین حالت ممکن به پرونده فساد رسیدگی خواهد کرد.

شاهرخی با تاکید بر اینکه با برخورد قاطع دستگاه قضائی با مفسدان فساد بانکی اخیر دلگرمی مردم به دستگاه قضائی بیشتر از گذشته خواهد شد، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان حامی حقوق مردم در پرونده فساد بانکی از قاضی‌اژه‌ای حمایت خواهد کرد چرا خواست اصلی مردم در بحث پرونده فساد بانکی برخورد قاطع با مفسدان است.

وی با اشاره به برگزاری دادگاه فساد بانکی اخیر در هفته آینده، گفت: مردم منتظر صدور حکم برای مفسدان هستند و انتظار دارند با هر فرد و شخصیتی که در این فساد نقش داشته برخورد شود که انشاءالله همینطور خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حاج آقا عاشششششششقتم

[پاسخ]

قطره ای از اقیانوس در گفته :

بجان خودم با این استقبال امروز از اقیانوس باید شما خداحافظی کنید یا به اقیانوس بپیوندید

[پاسخ]

همایش دیروزهمه رومشگانی وسایربخشها ودره شهر وایلامی بودند وکوهدشتی 5درصد

[پاسخ]

اوقیانوس ملکشاهی دربرابرقبادی روخانه خشکیده ای بیش نیست

[پاسخ]

آره جون خودت . با دیدن این جمعیت همه کاندیداها امیدوار شدن چون همه زورتون همین بود/ حالا روز انتخابات 10000 رای بیشتر میارید که سر جمع میشه 250000 تا. پس بدرود ملکشاهی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :