کد خبر : 13752
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

“شورای‌ نگهبان خاتمي را تایید نمی‌کند”

  عضو جامعه روحانيت مبارز گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به عملکردي که در جريان دو فتنه 78 و 88 داشتند، نمي‌توانند وارد فازهاي انقلاب اسلامي شوند. حجت‌الاسلام جعفر شجوني با بيان اينکه اصلاح‌طلبان بايد از گذشته خود توبه کنند، اظهار داشت: اصلاح طلبان با توجه به عملکردي که در جريان دو فتنه 78 و 88 […]

 

عضو جامعه روحانيت مبارز گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به عملکردي که در جريان دو فتنه 78 و 88 داشتند، نمي‌توانند وارد فازهاي انقلاب اسلامي شوند.

حجت‌الاسلام جعفر شجوني با بيان اينکه اصلاح‌طلبان بايد از گذشته خود توبه کنند، اظهار داشت: اصلاح طلبان با توجه به عملکردي که در جريان دو فتنه 78 و 88 داشتند، نمي‌توانند وارد فازهاي انقلاب اسلامي شوند.
 
عضو جامعه روحانيت مبارز ادامه داد: اصلاح‌طلبان به نظام و مردم خيانت کردند و با دشمن هماهنگ شدند.
 
وي با تاکيد بر اينکه مواضع اصلاح‌طلبان با بهائيان، سلطنت‌طلب‌ها و گروهاي اپوزيسيوني هم‌سو است، گفت: افرادي که هم‌اکنون انتخابات آزاد را مطرح مي‌کنند با بيگانگان هماهنگ هستند.
 
حجت‌الاسلام شجوني تصريح کرد: فيلتر شوراي نگهبان خاتمي را تاييد صلاحيت نمي‌کند چرا که وي نقشي غير قابل انکار در جريان فتنه داشت.
 
عضو جامعه رحانيت مبارز فتنه‌گران را منفور و مردود دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به اينکه اصلاح‌طلبان مي‌دانند که خاتمي رد صلاحيت مي‌شود با مطرح کردن کانديداتوري وي به دنبال ضربه زدن به نظام و  پيراهن عثمان كردن، اين مساله هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اصغر ازادبخت در گفته :

بایدبگویوبااینکه من طرفدارهیچ جناحی نیستم ولی کشور بدون فراکسیونهای اپوزسیون قابل پیشرفت نیست چون کنترل کننده هستند.ونقش ناظر دارند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

عکسش چقدترسناکه

[پاسخ]

ساسان در گفته :

حالش خرابه بنده خدا.اینم توهم داره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :