کد خبر : 13752
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 181 بازدید

“شورای‌ نگهبان خاتمی را تایید نمی‌کند”

  عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به عملکردی که در جریان دو فتنه ۷۸ و ۸۸ داشتند، نمی‌توانند وارد فازهای انقلاب اسلامی شوند. حجت‌الاسلام جعفر شجونی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید از گذشته خود توبه کنند، اظهار داشت: اصلاح طلبان با توجه به عملکردی که در جریان دو فتنه ۷۸ و ۸۸ […]

 

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به عملکردی که در جریان دو فتنه ۷۸ و ۸۸ داشتند، نمی‌توانند وارد فازهای انقلاب اسلامی شوند.

حجت‌الاسلام جعفر شجونی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید از گذشته خود توبه کنند، اظهار داشت: اصلاح طلبان با توجه به عملکردی که در جریان دو فتنه ۷۸ و ۸۸ داشتند، نمی‌توانند وارد فازهای انقلاب اسلامی شوند.
 
عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: اصلاح‌طلبان به نظام و مردم خیانت کردند و با دشمن هماهنگ شدند.
 
وی با تاکید بر اینکه مواضع اصلاح‌طلبان با بهائیان، سلطنت‌طلب‌ها و گروهای اپوزیسیونی هم‌سو است، گفت: افرادی که هم‌اکنون انتخابات آزاد را مطرح می‌کنند با بیگانگان هماهنگ هستند.
 
حجت‌الاسلام شجونی تصریح کرد: فیلتر شورای نگهبان خاتمی را تایید صلاحیت نمی‌کند چرا که وی نقشی غیر قابل انکار در جریان فتنه داشت.
 
عضو جامعه رحانیت مبارز فتنه‌گران را منفور و مردود دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان می‌دانند که خاتمی رد صلاحیت می‌شود با مطرح کردن کاندیداتوری وی به دنبال ضربه زدن به نظام و  پیراهن عثمان کردن، این مساله هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اصغر ازادبخت در گفته :

بایدبگویوبااینکه من طرفدارهیچ جناحی نیستم ولی کشور بدون فراکسیونهای اپوزسیون قابل پیشرفت نیست چون کنترل کننده هستند.ونقش ناظر دارند

ناشناس در گفته :

عکسش چقدترسناکه

ساسان در گفته :

حالش خرابه بنده خدا.اینم توهم داره

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :